• Informacje na temat:

  lubaszenko beata

Artykuły na temat: lubaszenko beata
 • Gwiazdor "M jak miłość" pokazał intymne ujęcia z Beatą Tyszkiewicz!

  Lubaszenko. "Tadeusz, udowodnij, że to ty" - zażartował aktor i reżyser. "Podam numer do Beaty T." - odpowiedział z humorem Chudecki. "Pamiętasz, jak lecieliśmy razem w samolocie? Teraz...

 • Lubaszenko świętuje... 18. urodziny

  Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach ma już 18 lat! A że osiemnastka zazwyczaj obchodzona jest hucznie i z rozmachem, tegoroczny festiwal także zapowiada się wyjątkowo.

 • Edward Linde-Lubaszenko: Nie umiałem odmówić kobietom

  Ukojenie przynoszą mu wizyty w opactwie benedyktynów w Tyńcu. Edward Linde-Lubaszenko (78 l.) wie, że nie ma co zadzierać z Panem Bogiem, ale na mnicha by się w ogóle nie nadawał. Zbyt kocha kobiety(...), została w Białymstoku. Po wkroczeniu wojsk radzieckich zakwaterowano u nas Mikołaja Lubaszenko, oficera armii radzieckiej. Między nim i matką zrodziło się uczucie. Potem zawierucha wojenna rzuciła nas aż...

 • "Sztos": Sceny z życia cinkciarzy

  15 lat temu na ekranach polskich kin zadebiutował "Sztos" - debiut reżyserski Olafa Lubaszenki, który szybko zyskał sobie status filmu kultowego.

 • Okradła go własna żona

  ..."W małżeństwie jest jakaś ujemna, negatywna magia. Papier demoralizuje, przekręca na nie " - twierdzi 69-letni aktor Edward Linde-Lubaszenko . Jego zdaniem, "warto się wiązać, nie warto się żenić".

 • Filmówka oblała córki aktorów

  Beata Linde-Lubaszenko i Katarzyna Priwieziencew, córki znanych aktorów, nie zdobędą indeksów łódzkiej szkoły filmowej. Nie dostały się do finału, który rozpoczął się w poniedziałek, 2 lipca.

 • "Pierwsza miłość": Katarzyna Ankudowicz zadebiutowała na scenie Festiwalu Dobrego Humoru

  ...m.in. aktorzy: Olga Borys, Cezary Pazura, Katarzyna Ankudowicz i Olaf Lubaszenko. Uczestnicy obrad podsumowali najzabawniejsze wydarzenia minionego roku w kraju i na świecie w takich kategoriach(...) największe gwiazdy sceny komediowej m.in.: Cezary Pazura, Kasia Ankudowicz, Olaf Lubaszenko, zaś Agnieszka Włodarczyk zaśpiewała kilka piosenek m.in. z repertuaru Michaela Jacksona. Organizatorem...

 • Kto w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach?

  Janusz Zaorski, Jerzy Satanowski, Hanna Banaszak, Marta Lipińska, Emilian Kamiński, Edward Linde Lubaszenko, Ewa Kasprzyk, Joanna Kurowska, Jan Wołek, Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny i Antoni Pawlicki odsłonili w piątek, 5 lipca, w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach odciski swoich dłoni.

 • Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  ..., Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Schuchardt, Andrzej Zieliński i Janusz Chabior. Do obsady dołączyli również aktorzy młodego pokolenia: Tomasz Ziętek(...) przeprowadzenia transplantacji jest dobrowolna zgoda wszystkich zaangażowanych. Czy całej szóstce uda się wytrwać do zbiorowego zabiegu?  Beata (Gabriela Muskała) z powodu choroby, nie może...

 • Serial zakazany przez TVP

  Telewizja Polska wydała milion złotych na wyprodukowanie serialu, który... od kilku lat leży w archiwum. Nie był jeszcze emitowany w telewizji i na pewno nie znajdzie się w wiosennej ramówce TVP.

Zdjęcia na temat: lubaszenko beata