• Informacje na temat:

  lubianą prezenterką

Artykuły na temat: lubianą prezenterką
 • Prezenterka pozywa TVP

  Małgorzata Wyszyńska, prezenterka "Wiadomości", złożyła pozew do sądu pracy i zapowiada, że złoży też pozwy cywilne. To już 45. sprawa wytoczona spółce przez zwolnionych pracowników.

 • Zwolnili znaną prezenterkę

  Krzysztof Nowak - nowy szef telewizyjnej Dwójki, przeprowadza czystki wśród prezenterów stacji. Zwalnia znane i lubiane przez widzów twarze, z kolei do programów rozrywkowych wprowadza kontrowersyjne postacie. Właśnie pracę straciła Monika Richardson.

 • Natalia Szroeder zadebiutuje w roli prezenterki telewizyjnej

  Między 27 a 29 maja, w trakcie Polsat SuperHit Festiwal, na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpi czołówka najpopularniejszych polskich artystów. Natalii Schroeder przypadnie podwójna rola. Nie tylko zaśpiewa, ale też poprowadzi jeden z koncertów.

 • Polsat SuperHit Festiwal: Natalia Szroeder zadebiutuje jako prezenterka

  Między 27 a 29 maja, w trakcie Polsat SuperHit Festiwal, na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpi czołówka najpopularniejszych polskich artystów. Natalii Szroeder przypadnie podwójna rola. Nie tylko zaśpiewa, ale też poprowadzi jeden z koncertów.

 • Znana prezenterka wychodzi za mąż!

  ...prezenterką w "Się kręci". Za co lubi Pani ten program? - Dla mnie najważniejsze jest to, że codziennie robię coś innego, poznaję nowych ludzi. Bywam na największych bankietach, premierach, pokazach...

 • Agnieszka Dymecka nie żyje. Mija rok od śmierci znanej i lubianej pogodynki

  Dymecka była w latach 1991-2006 prezenterką pogody po głównych wydaniach "Panoramy" w TVP2. Następnie pracowała jako kierownik redakcji pogody w TVP.

 • Anna Lucińska: Lubię niespodzianki

  Anna Lucińska chętnie robi niespodzianki innym osobom, sama również lubi być pozytywnie zaskakiwana. Jednocześnie podkreśla też, że niespodzianki najbardziej cieszą wtedy, kiedy są trafione. Najlepsze są te bez okazji, kiedy niczego się nie spodziewamy - w ten sposób ktoś pokazuje nam, że o nas myśli i pamięta. Prezenterka zachęca więc, by nie tylko w dniu urodzin, imienin czy na święta dawać bliskim jakieś drobne upominki. W zwykły szary dzień to może bowiem sprawić dużo większą przyjemność...

 • Dorota Gardias: Lubię to, co robię

  Dorota Gardias przyznaje, że najlepiej czuje się w programach na żywo, bo pozwalają one na dużą kreatywność. Świadomość, że przekaz dociera do widzów na bieżąco, niezwykle ją mobilizuje i napędza do działania. Podkreśla, że praca w charakterze prezenterki pogody sprawia jej dużo satysfakcji, ale jednocześnie jest otwarta na nowe wyzwania zawodowe. Marzy jej się duży format z udziałem publiczności.

 • Szulim: Partnera trzeba lubić

  Gdy Agnieszka Szulim kończy program, już chciałaby prowadzić następny. Tak bardzo lubi swoją pracę. Kocha też wszystkie zwierzęta i uwielbia jeździć motocyklem.

 • Gardias: Jakie lubi wyzwania?

  ...z prezenterką pogody. Ale gdyby zobaczyli, że ta ładnie uczesana pogodynka po godzinach lubi poczuć prędkość pod pedałem gazu, to by się zdziwili (śmiech). Prywatnie woli Pani siedzieć za kierownicą...

Zdjęcia na temat: lubianą prezenterką
Wideo na temat: lubianą prezenterką
 • Ola Kot w "Tańcu z Gwiazdami": Robimy postępy

  - Uczę Ola tańczyć, robimy postępy, widzę progres - mówi Tomasz Barański o swej tanecznej partnerce. - Lubię z Olą spędzać czas. Słyszy muzykę, nie ma problemów z rytmiką - dodaje. Ola Kot to znana prezenterka Eska TV i Radia Eska, a także pogodynka w Nowa TV. W tym roku dała się także poznać widzom telewizji Polsat, ponieważ wystąpiła w roli prowadzącej Polsat Superhit Festiwal w Sopocie.

 • Gardias: Oszczędzam na wszystkim!

  Dorota Gardias jest bardzo oszczędna. Prezenterka przyznaje, że nie wydaje dużo na swoją garderobę. "Mam swoje priorytety i różne plany, dlatego nie lubię wydawać pieniędzy na ubrania" - wyznała. Pogodynka podkreśliła również, że najważniejszą rolę w jej szafie pełnią dodatki. "Można założyć biały t-shirt i jeansy, a fajna torebka i okulary wystarczą, żeby cała stylizacja była super"- oznajmiła. Czy to dzięki takiemu zarządzaniu finansami mogła sobie pozwolić na zakup ponad 300-metrowej...

 • Marcelina Zawadzka w "Kocham Cię, Polsko!"

  "Na końcu to jest loteria, łut szczęścia, nie tylko wiedza. Przez cały program nawet nam się udawało, na koniec nie wyszło" - powiedziała Marcelina Zawadzka w rozmowie z Anną Zając z Interii. "Z konkurencji bardzo lubię kalambury i śpiewanie" - dodała prezenterka. W 10. odcinku programu do wspólnej rywalizacji stanęli dziennikarze TVP oraz reprezentantki "Bake Off – Ale Ciacho!". W teamie Tomasza Kammela zobaczyliśmy: dziennikarkę sportową Paulinę Chylewską, prowadzącą Teleexpress Beatę...