• Informacje na temat:

  luck rosati sceny

Artykuły na temat: luck rosati sceny
 • Weronika Rosati: Pracuję z najlepszymi

  W amerykańskim serialu "Luck" Weronika Rosati nie tylko spotkała się na planie z wielkimi hollywoodzkimi aktorami i reżyserami, lecz również zdecydowała się po raz pierwszy w swej karierze na udział w rozbieranej scenie.

 • Przyszedł czas na Hollywood

  Na ten sukces Weronika Rosati czekała ponad 10 lat. Pokonała setki kandydatek do roli w serialu "Luck" i zagrała obok takich sław jak Dustin Hoffman i Nick Nolte.

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • Ostatnie takie miejsce na świecie

  ...oglądać filmy na ekranie, a nie zaglądać do stolarni". * * * "Stolarnia" jest wielką halą zdjęciową, w której tuż po wojnie nakręcono sceny do filmu "Zakazane piosenki". Dziś stanowi własność firmy Opus(...) człowiek. Ja siadam z boku, nieopodal sceny, żeby nikomu nie zasłaniać. Wiadomo - nie jestem mały i noszę kapelusz. Zajęcia się zaczynają, a ja słucham uważnie, jakbym był studentem. * * * Mike Figgis...