• Informacje na temat:

  łuczenko zdjecia

Artykuły na temat: łuczenko zdjecia
 • Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała zdjęcie z dzieciństwa

  Marina Łuczenko-Szczęsna pochwaliła się swoim zdjęciem z dzieciństwa. Zobaczcie, jak wokalistka wyglądała w 2001 roku.

 • Marina Łuczenko-Szczęsna już planuje powrót do pracy

  ...30 czerwca swoje pierwsze dziecko urodziła Marina Łuczenko-Szczęsna. Żona bramkarza reprezentacji Polski Wojciecha Szczęsnego nie zamierza jednak odpuścić swojej pasji, czyli śpiewania.

 • Marina Łuczenko: Jak uwiodła Wojciecha Szczęsnego?

  Marina Łuczenko zdradza fetysz bramkarza Arsenalu Londyn.

 • Marina Łuczenko zaczęła wszystko od nowa

  W pierwszym tygodniu października odbędzie się premiera nowego singla i teledysku Mariny Łuczenko "Electric Bass". Utwór będzie promował debiutancki albumu wokalistki zatytułowany "HardBeat".

 • Coachella 2019: Co działo się w drugi weekend festiwalu? (zdjęcia)

  ...dźwięk". Polski akcent Na festiwalu nie zabrakło polskich celebrytów. Na Coachelli imprezowali m.in. Patricia Kazadi , Marcelina Zawadzka , Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Michał Piróg .

 • Marina podbija internet

  W sieci pojawił się debiutancki singel 20-letniej wokalistki Mariny Łuczenko, reklamowanej jako "nowa Doda". Pojawiły się także porównania do Lady GaGi i klubowej odsłony Agnieszki Chylińskiej, a także wschodzącej gwiazdki z Ameryki - Ke$hy.

 • Koncert przyjaciół Majki w Krakowie

  Już 12 września na Rynku Głównym w Krakowie wielkie serialowe święto - Koncert Przyjaciół Majki! Wystąpią: Ala Boratyn, Marina Łuczenko, Kasia Cerekwicka i Afromental. Nie zabraknie oczywiście aktorów serialu: rodziny Olkowiczów, pracowników Panorama Projekt, Lilki, Konrada, Aleksandry i oczywiście Majki.

 • Marina urodziła. Wojciech Szczęsny został ojcem

  ...swoim Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsna (zachowaliśmy pisownię oryginalną).  Mąż wokalistki, bramkarz reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny dodał, że jego żona i syn czują się dobrze, a Marinę...

 • Julia Wieniawa tańczy słynny układ Jennifer Lopez

  .... Z TikToka w ostatnim czasie zaczyna korzystać coraz więcej polskich gwiazd. Kilka dni temu swój profil założyła tam Anna Lewandowska. Dużą popularnością cieszy się tam także Marina Łuczenko, Klaudia...

 • Śpiewające dziewczyny piłkarzy

  Marina Łuczenko-Szczęsna "New York Post" wybrał najseksowniejsze partnerki piłkarzy Euro 2016 we Francji. Wśród wymienionych żon i dziewczyn znalazła się m.in. Marina Łuczenko (żona Wojtka(...) "On My Way", a teledysk do niego stworzono w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej Łuczenko znalazła się na liście najpiękniejszych partnerek piłkarzy gazety "Daily Mail". Sprawdź tekst utworu "On My...

Zdjęcia na temat: łuczenko zdjecia
Wideo na temat: łuczenko zdjecia
 • Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny przestali się ukrywać!

  Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny oficjalnie potwierdzili, że są parą. Z tej okazji wrzucili na Facebooka zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości. Marinie gratulujemy bogatego chłopaka i życzymy szczęścia. Co ci piłkarze w sobie takiego mają, że te wszystkie piękne kobiety nie potrafią się im oprzeć? (Agencja TVN/x-news)

 • Marina fantazjuje: Byłam na Coachelli jako pierwsza Polka!

  Coachella to coroczny festiwal muzyki i sztuki, który odbywa się w Empire Polo Club zlokalizowanym w Dolinie Coachella na Pustyni Colorado w Kalifornii. Marina Łuczenko-Szczęsna podzieliła się swoimi wspomnieniami z tego wydarzenia. - Byłam na Coachelli w 2013 roku i wydaje mi się, że byłam tam jako pierwsza Polska - mówi Marina. - Mój mąż wypatrzył mnie właśnie na zdjęciach z Coachelli