• Informacje na temat:

  ludzie cenią

Artykuły na temat: ludzie cenią
 • Elżbieta Zapendowska: Boję się tylko jednej choroby... głupoty!

  Jest najbardziej znaną trenerką śpiewu w naszym kraju. I bardzo lubianą jurorką. Mówi się o niej „matka chrzestna” gwiazd. Boją się jej tak samo, jak ją cenią.

 • Wojciech Cejrowski: Szukam roboty łatwej i przyjemnej

  Kolorowy, kontrowersyjny, katolicki - słynny podróżnik Wojciech Cejrowski stworzył własne imperium, które przynosi mu krocie. Ludzie cenią go za edukacyjne wartości programów oraz konserwatywne poglądy.

 • Jak gwiazdy "Pierwszej miłości" spędzą tegoroczne święta?

  Zabiegani na co dzień aktorzy najbardziej cenią sobie rodzinne spotkania bożonarodzeniowe. Te chwile z bliskimi są najważniejsze. Oczywiście, nie zaszkodzi, jeżeli na stole znajdą się zapamiętane z dzieciństwa przysmaki.

 • Jeden Osiem L powraca po latach

  Teledysk do utworu "Znów to mam" oraz płyta podsumowująca 10 lat działalności grupy to nowości, jakie przygotowało Jeden Osiem L dla swoich fanów po siedmioletniej przerwie.

 • Oto żona Wojciecha Manna

  Wojciech Mann (64 l.) ma dystans do siebie, za co cenią go przede wszystkim kobiety. Szczególnie ta jedna - żona Ewa (41 l.)...

 • Tłumy na "Pingwinach z Madagaskaru"

  Już ponad 450 tysięcy Polaków widziało w kinach "Pingwiny Madagaskaru". Jak się okazuje Skipper, Kowalski, Rico i Szeregowy to ulubieńcy nie tylko wszystkich dzieci.

 • Telewizja publiczna postanowiła zmierzyć popularność telewizyjnych gwiazd i odpytała widzów, jakich dziennikarzy znają, których cenią za profesjonalizm, a których za ładny wygląd i kto im się już znudził. Wyniki są zaskakujące.

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 13 lutego, w 29 wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • W górach czuję się najlepiej

  ...– Podhale mam we krwi, choć mówią teraz o mnie „góral niskopienny” – mówi ze śmiechem Jan Wieczorkowski. Do serialu wnosi góralski temperament, a skończona właśnie czterdziestka dodaje mu uroku, który cenią jego fanki.

 • Finał "Tańca z gwiazdami": Znamy szczegóły

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Zdradzamy szczegóły ostatniej odsłony tego niezwykle popularnego show.

Wideo na temat: ludzie cenią
 • Ludzie Boga

  "O bogach i ludziach" - zdobywca Grand Prix tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes - to oparta na faktach historia mnichów, mieszkających w klasztorze u podnóża gór Atlas w algierskim Tibhirine. Przez lata żyli oni w całkowitej symbiozie z muzułmańską ludnością, służąc jej i pomagając bez śladu nawracania. Kiedy w Algierii doszło wybuchu konfliktu z islamskimi ekstremistami i eskalacji przemocy, miejscowe władze zaczęły nalegać, by cystersi opuścili Tibhirine. Decyzję...

 • Szczęśliwi ludzie: Rok w tajdze

  W samym sercu syberyjskiej głuszy, z dala od cywilizacji, 300 osób zamieszkuje małą miejscowości Bakhtia nad rzeką Jenisej - tak Werner Herzog, współautor i narrator filmu "Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze", rozpoczyna niezwykłą opowieść. Razem z filmowcami, którzy tam dotarli, obserwujemy rok z życia myśliwych, wędkarzy i innych osób zamieszkujących wioskę. Codzienność w przykrytym śniegiem niedostępnym regionie świata. Z pięknych kadrów filmu wyłania się obraz faktycznie szczęśliwych i...

 • Poważny człowiek

  Judith i Larry przeżyli w małżeństwie dwadzieścia szczęśliwych lat. W każdym razie tak wydawało się Larry'emu. Gdy pewnego dnia Judith zażądała rozwodu, zaskoczony mąż mógł powiedzieć tylko jedno: "Ja przecież nic nie zrobiłem". Mimo wszystko Larry postanowił podjąć poważne kroki aby ratować swoje małżeństwo. Niestety okazuje się, że im bardziej się stara, tym bardziej los mu nie sprzyja. Gdy załamany Larry przypadkowo odkrywa opalającą się topless sąsiadkę, posiadaczkę niebieskich oczu,...

Dyskusje na temat: ludzie cenią
 • Re: Kiedyś ich kochali, teraz nienawidzą

  Wypełniają swoją cicha podłą rolę dla tego ludzie ich nie cenią

 • Re: Aktorki postrzegane przez pryzmat urody

  ludzie, którzy nie odkryli swego talentu albo go nie rozwijali, albo nie doceniali i zwyczajnie zmarnowali. Zwykle są oni zgorzkniali i zawistni. Często zaniedbywanie własnych talentów dzieje się pod wpływem kościoła, albo rodziców którzy są ograniczeni i nie cenią tego czym bóg obdarzył ich dzieci.

 • Re: "Prawo Agaty": Małgorzata Kożuchowska poświęci karierę dla synka? Mamy dementi!

  skad w was, mali ludzie tyle jadu?? obrzydliwy motłoch!! Zycze P.Gosiu jeszcze długich lat pracy ku uciesze tych, ktorzy cenią Pani talent. Bez wzgledu na repertuar jest Pani zawsze šwietna, film, serial, teatr - zawsze najwyzsze "loty" - gratuluję i dziękuję !

 • Re: "M jak miłość": Agnieszka znajdzie w końcu szczęście?

  ale ja pisałam że postać jest jedną z najlepiej odgrywanych przez Magdę Walach wspaniałą krakowską aktorkę. Teraz cała ekipa M jak miłość kibicuje żeby pani Walach zdobyła Złotą Maskę za rolę w spektaklu Tramwaj zwany pożądaniem niech pani sobie wejdzie na główny i tam dali post i ile pozytywnych komentarzy o tej aktorce mimo że gra kontrowersyjną postać to ludzie ją cenią i wiele lajków co do

 • Re: "Dziewczyny ze Lwowa": Marta Lipińska inna niż Michałowa

  Czytam - "Tak, we wrześniu zaczynamy kręcić ostatni sezon "Rancza". To świetny serial, ale dobrze jest wiedzieć, kiedy skończyć." M jak miłość ma swoich fanów i nie ma końca, póki co, i dobrze jeśli ma oglądalność. Zakończenie serialu Ranczo, nie wydaje mi się dobrą decyzją skoro ludzie chcę go oglądać i cenią. Jeśli np. Michałowa woli podjąć się innej roli można ją zastąpić inną gospodynią

 • Re: "Szadź": Maciej Stuhr rezygnuje z aktorstwa? Właśnie zadebiutował jako... reżyser teatralny!

  dobrotliwa bo chce władzy. Teraz Pan Arłukowicz asystuje Pani Kidawie B w wyborach. Dobrana para złych ludzi co dobro bandytów cenią bardziej niż dzieci. Zrobiłem szeroki wywiad wśród społeczeństwa i każdy(...) bandyci na coś takiego nie zasłużyli. Jest też niewielka na szczęście grupa Polaków, którzy bandytów stawiają na pierwszym miejscu a niżej dzieci, starców i innych – tacy ludzie mają swoją szczególną

 • Re: Agnieszka Włodarczyk odciśnie dłoń w Alei Gwiazd w Międzyzdrojach!

  Zając by się tam nie pchała. Ona nie musi się ciągle pokazywać a ludzie ją lubią i cenią

 • Re: Dlaczego napisała "Sexy Mamę"?

  nie wiem dlaczego ludzie bardziej cenią bruk, od klasyki .Cichopek nie jest gwiazdą ,a Ibisz będzie już tylko starszy i nic więcej nie ma do zaoferowania ha...ha...

 • Re: "Shogun": Richard Chamberlain przyznał, że jest homoseksualistą. Dziś jednak żałuje...

  Żałuje bo niestety ludzie w USA, GB i ogólnie na zachodzie są głupi i mało tolerancyjni, wbrew propagandzie. Myślę że w krajach normalnych tj. w Rosji, Chinach, Iranie, czy nawet w Japonii , mało kogo interesuje orientacja Richarda, za to bardziej go cenią za aktorstwo. I tak powinno być.

 • Re: Marta Żmuda Trzebiatowska od pewnego cza...

  Dobrze, że ktoś, kto nie ma znanych rodziców (medialnie) pokazał na co go stać. Mówię tu o pani Marcie. Cieszę się, że młodzi ludzie pracą mogą dojść do sukcesu:) Irytuje mnie jednak to, że wielu aktorów czy jakiś innych znanych ludzi jest po prostu po znajomości, dzięki rodzicom bardzo wypromowana lub ,,wylansowana" Pozdro dla wszystkich, którzy cenią i lubią panią Marte Żmude- Trzebiatowską :)