• Informacje na temat:

  ludzie i dziwne ciało

Artykuły na temat: ludzie i dziwne ciało
 • "Nieulotne": Dziwne rzeczy

  ...- Podoba mi się, że ludzie widzą w tym filmie tak różne, czasem dziwne rzeczy. Im bardziej mi się to wymyka jako autorowi, tym bardziej mnie to podnieca. Uwielbiam to - tak o swoim najnowszym obrazie "Nieulotne" mówi Jacek Borcuch, jeden z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych za granicą polskich reżyserów młodego pokolenia.

 • Lekarze chcą jego ciała

  Keith Richards jest obiektem zainteresowania naukowców, którzy chcieliby przebadać ciało muzyka po jego śmierci.

 • Marine Vacth: Ciało jak kostium

  ...- Traktuję ciało jak kostium. To nie ja jestem naga, ale moja bohaterka - mówi w rozmowie z Mariolą Wiktor 26-letnia Francuzka Marine Vacth, którą możemy zobaczyć w głównej roli w nowym filmie Francois Ozona "Podwójny kochanek". Erotyczny thriller, którego premiera odbyła się w maju na festiwalu filmowym w Cannes, zainauguruje w czwartek (3 sierpnia) 17. edycję wrocławskiego festiwalu T-Mobile...

 • "Porywacze ciał" po raz czwarty

  Trwają przygotowania do realizacji kolejnej adaptacji słynnej odcinkowej powieści Jacka Finney'a "Invasion of the Body Snatchers". Książkę, traktującą o podstępnej inwazji kosmitów na Ziemię, ekranizowano już wcześniej trzykrotnie. Najnowsza, uwspółcześniona wersja, ma opowiadać o kobiecie odkrywającej dziwne zmiany w zachowaniu mieszkańców pewnego miasteczka.

 • Jerzy Skolimowski: Człowiek jak zwierzę

  Za swój film - "Essential Killing" - Jerzy Skolimowski został na tegorocznym festiwalu w Wenecji uhonorowanym Nagrodą Specjalną Jury. "To opowieść o człowieku sprowadzonym do roli zwierzęcia" - wyznaje reżyser.

 • "Człowiek, który nie chciał umrzeć"

  ..., gdzie ludzie właściwie nie przychodzili cię oglądać, po prostu grałeś. Tak więc naturalnie stawaliśmy się coraz ciężsi, to było jak mechanizm obronny. Od początku jesteś znany jako Blaze Bayley(...), imię." - "Mam na imię Bayley." -"Nie, nie masz." Po usłyszeniu tego kilkaset razy, masz tego dość. Kiedy nadaliśmy sobie głupie przezwiska i przedstawiałem się jako Blaze, ludzie byli zaskoczeni. Nikt...

 • "Ludzie potrzebują ostrego grania"

  ...zapowiedział: "Słuchajcie ludzie, ten gość, co się zaraz pojawi, był ostatnio bardzo samotny. Przywitajcie go, jak dobrego przyjaciela". I wszyscy zaczęli skandować: "Head, Head, Head". I daliśmy czadu(...), będzie się nazywało drumstep. Jeśli przyspieszysz je jeszcze trochę, stanie się muzyką house. A jeszcze szybsze będzie nazwane jungle. To te same, dziwne dźwięki, tylko zależnie od tempa nazywane inaczej...

 • "Chcę pobudzić ludzi do myślenia"

  ...o podróży dziewczyny o imieniu Scarlet. Czasami byłam nią ja, czasami ktoś inny. Czasami jej dusza opuszczała ciało, wtapiała się w otoczenie i snuła opowieści jeszcze z zupełnie innej pozycji(...), swoje rządy. A przecież żyli tam sobie ludzie, zamieszkujący te tereny od kilku tysięcy lat. Najpierw ich wzajemne kontakty były pokojowe, ale z biegiem czasu Europejczycy stawali się coraz bardziej...

 • Bartosz Bielenia laureatem Paszportu Polityki

  Bartosz Bielenia, znany aktor teatralny i filmowy, który dzięki roli w filmie "Boże Ciało" zyskał niesamowitą popularność i uznanie, został tegorocznym laureatem Paszportu Polityki w kategorii film. Kto jeszcze został nagrodzony?

 • Członkowie amerykańskiej formacji Slipknot boją się spożywać mięso pochodzące z Wielkiej Brytanii. Jest to o tyle dziwne, że jak sami twierdzą, podobno w autobusie, którym podróżują podczas trasy koncertowej, zdarza im się trzymać ciała martwych zwierząt.

Dyskusje na temat: ludzie i dziwne ciało
 • Re: "Janka": Mija 30 lat od premiery serialu

  Genialnie prezentowała się w "Fuksie". Niezła rola, świetne ciało - znakomita figura, i te piersi :) Kompaktowe, ale mają w sobie urok. To dziwne wrażenie, kiedy ludzie nie tak danwo jeszcze młodzi są naznaczeni wiekiem - czas mija bezlitośnie.