• Informacje na temat:

  ludzka bestia

Artykuły na temat: ludzka bestia
 • Rambo walczy z dziką bestią

  Hunt" główny bohater będzie musiał zakończyć eksperyment, przeprowadzany przez elitarną grupę żołnierzy, który wymknął się spod kontroli. "To będzie dzika bestia. Połączenie wściekłości, inteligencji i czystej agresji bez jakichkolwiek uczuć. Ludzka świadomość tego stwora będzie walczyła z jego ciemną, niekontrolowaną podświadomością. Tylko Rambo dorównuje mu w jego przebiegłości i piekielnej...

 • Ujarzmiona bestia 3D

  "Robert Zemeckis wreszcie ujarzmił bestię" - tak Karolina Pasternak na stronach INTERIA.PL rozpoczyna recenzję filmu "Opowieść wigilijna". O co chodzi? O... technikę 3D.

 • Bestia ze spiłowanym pazurem

  ...bestia zatrzymuje się, zamieniając się w żywego aktora, możemy podziwiać wspaniałą charakteryzację człowieka-wilka, stworzoną ręką mistrza, Ricka Bakera (który, zresztą, pierwszego z sześciu Oscarów...

 • Ewangelia pełnoletniej bestii

  Behemoth "Evangelion", Mystic

 • "Bestia w operze"

  Popularność szwedzkiej grupy Therion, która na niespotykaną wcześniej skalę łączy metalowy ciężar z muzyką klasyczną, wzrasta z płyty na płytę. Z Christoferem Johnssonem, który mógłby - wzorem Napoleona - spokojnie stwierdzić “Therion to ja”, rozmawiał Jarosław Szubrycht.

 • Watts i Schreiber: Piękna i bestia

  Są jak piękna i bestia. On, potężnie zbudowany olbrzym o twarzy, która - jak sam twierdzi - "jednych przeraża, a u drugich wywołuje chęć, by w nią uderzyć." Ona, filigranowa blondynka, królowa ludzkich serc, która bez trudu rozkocha w sobie nawet "King Konga". Liev Schreiber i Naomi Watts od lat pozostają jedną z wzorowych par Hollywood.

 • Steven Soderbergh w pogoni za bestią

  Reżyser, który zrobił film o skoku na kasyno, raczej nie martwi się o bezpieczeństwo swoich pieniędzy. Ale z filmem o epidemii to już zupełnie inna sprawa.

 • "Piękne i Bestia": Jak wygrać z rakiem piersi?

  Aktorka Liliana Głąbczyńska-Komorowska będzie gościem specjalnym 52. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. 2 czerwca, w kinie ARS Reduta, zaprezentuje swój debiut reżyserski - "Piękne i Bestia" ("Beauty and the Breast") - pełnometrażowy film dokumentalny przedstawiającym piękne kobiety, między innymi artystki i modelki, zmagające się z rakiem piersi.

 • Doda pogrążona w smutku po stracie psa. "Umarł mój ostatni czworonożny przyjaciel"

  ..."Umarł Mój ostatni czworonożny przyjaciel-Bestia. tym samym dołączyła do swojego ukochanego Bandziora, który umarł dokładnie w tym samym wieku co ona, czyli 14stu lat, dokładnie 2 lata temu" - napisała Doda na Instagramie. Przy tej smutnej okazji wokalistka postanowiła podzielić się z fanami swoimi obserwacjami na temat psów. "Mam krytyczny stosunek do wszelkich sztucznych ingenrecji...

 • Animowany "Czarnoksiężnik z Oz"

  Twórcy obsypanych Oscarami klasyków ze studia Walta Disneya: "Król Lew", "Piękna i Bestia", "Pocahontas" i "Mała Syrenka" zapraszają na fantastyczną podróż do jednego z najwspanialszych światów, jakie wyczarowała ludzka wyobraźnia!