• Informacje na temat:

  luiza wywiad wp

Artykuły na temat: luiza wywiad wp
 • Klaudia Halejcio: Jak ryba w wodzie

  Jako dziecko ćwiczyła pływanie synchroniczne, teraz powraca do serialu "Pierwsza miłość" jako ratowniczka Luiza. Klaudia Halejcio przyznaje, że jej żywiołem jest jednak... aktorstwo!

 • "Polacy w oczach świata": Steven Spielberg o Polsce

  Naród polski ukazany poprzez sukcesy jego przedstawicieli - tak dokument "Polacy w oczach świata" określa autorka Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska. W filmie, który jesienią trafi do kin, o wybitnych Polakach mówią m.in. Barack Obama, Dalajlama XIV i Steven Spielberg.

 • "Tata sam w domu": Król disco polo w balecie?

  Tomasz "Niecik" Niecikowski jest gwiazdą nie tylko na scenie disco polo, ale również w domu. Jego życiowa partnerka Luiza zajmuje się domem i ma pod swoimi skrzydłami ich rocznego synka Dawidka(...), podczas kiedy panie wysyłane są na urlop. Oprócz typowych zajęć, bohaterowie poszczególnych odcinków muszą wykonać kilka dodatkowych zadań specjalnych. Kiedy Luiza wyjedzie na wymarzone wakacje, Tomek...

 • "Hannibal" na ekranach polskich kin

  Ridley Scott, twórca takich przebojów jak: "Obcy - 8 pasażer Nostromo", "Thelma i Luiza" czy "Gladiator" , w jednym z wywiadów wyznał, że nigdy nie bał się kręcenia sequeli. "Nigdy wcześniej nie dostałem materiału wystarczająco dobrego, aby zrobić kontynuację któregoś z filmów. Dopiero ten tekst spełnił moje oczekiwania. Na początku, kiedy Dino i Martha De Laurentiis wręczyli mi 600-stronicowy...

 • Julia Kamińska zaczyna śpiewać

  ..., czyli nasza trójka zorrowa, czyli Zorro, Luiza i Inez. Postanowiliśmy zrobić coś razem, razem dla dzieci i wyszło dosyć fajnie - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle aktorka Julia Kamińska(...) artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • Marzy mi się ekstremalna podróż

  Na tarasie ogrodu Miradouro de Santa Luiza Piotr Adamczyk obejmuje szczupłą szatynkę. Rozmawiają, dziewczyna odchodzi. Za chwilę dzwoni komórka. On odbiera telefon i po włosku tłumaczy innej kobiecie(...). W podróży tęsknisz? Uruchamia mi się patriotyzm emigracyjny. Brakuje mi polskiego rześkiego powietrza, narzekania, kiszonych ogórków... Kobiety? Ten wywiad zmienia się w kozetkowe wyznania...

 • Yach Film: Głosuj na najlepszy teledysk

  ..., Luiza Kwiatkowska (realiz. Grupa Liquid) Kazik - "Los się musi odmienić" Sławomir Pietrzak (realiz. Sławomir Pietrzak) Wierka Serdiuczka & Renia Pączkowska - "Hop Hop Hop" Semen Gorow (realiz. Aleksej Stepanow. Przeczytaj cały wywiad z Yachem Paszkiewiczem .

 • Bodo Kox z nagrodą w Cannes!

  ScripTeast do której należy m.in. Sanford Lieberson, wieloletni szef 20th Century Fox, jeden z producentów takich filmów, jak "Misja", "Thelma i Luiza" czy "Jabberwocky" przyznała również specjalne(...) recenzje! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • Roger Moore: Miał więcej kobiet niż James Bond

  ...dopiero po dwóch pierwszych małżeństwach. Jako 19-latek poślubił łyżwiarkę Doorn van Steyn. Związek, który przetrwał 7 lat, nie był udany, a żona - jak sam gwiazdor wyznał w jednym z wywiadów(...) w konkubinacie do czasu, aż Dorothy w końcu dała mu rozwód. Luiza urodziła mu troje dzieci, córkę Deborah i synów Geoffreya i Christiana. W 1993 roku u aktora zdiagnozowano raka prostaty. Przeszedł...

 • Jan Tomaszewski: Głupota komentatorów

  ...i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!