• Informacje na temat:

  łukasz borys

Artykuły na temat: łukasz borys
 • Stan Borys: 78. urodziny i pomoc przyjaciół

  Miał w planie turę koncertową i występy dla Polonii. Zamiast tego - koncerty charytatywne kolegów i przyjaciół z estrady oraz apele o wsparcie. Stan Borys po udarze musi przejść intensywną i kosztowną rehabilitację, by odzyskać pełnię sprawności. W takich okolicznościach piosenkarz kończy 3 września 78 lat.

 • Łukasz Simlat w roli okrutnego Niemca

  Większość aktorów, którzy wystąpili w historycznej superprodukcji "Kamerdyner", wzdychało w trakcie realizacji: "Chwilo, trwaj!". Z kolei Łukasz Simlat, grający schwarzcharakter, szeptał: "Chwilo, kończ się!".

 • Niezależny Borys Szyc

  Borys Szyc, znany między innymi z kryminalnej komedii "Vinci" oraz serial u "Oficer", w połowie lipca rozpocznie zdjęcia do niezależnego filmu, w którym partnerować będą mu Agnieszka Grochowska i Robert Więckiewicz.

 • Twarze Borysa Szyca

  ..." Hiena jest rzadkim w polskim filmie przykładem odwołania do kina grozy" i choćby dlatego debiut Gerzgorza Lewandowskiego z potrójną rolą Borysa Szyca wybieramy na premierę tygodnia.

 • Borys Szyc: Kameleon

  Kiedy w ubiegłym roku otrzymywał na festiwalu w Gdyni Złote Lwy dla najlepszego aktora, miał w konkursie imprezy aż trzy filmy z głównymi rolami. Miniony sezon zdecydowanie należał do Borysa Szyca. Czy najbliższa dekada też będzie jego?

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • "Zimna wojna": Łukasz Żal z nominacją od amerykańskich operatorów

  ...7 stycznia swoje coroczne nominacje ogłosiło Amerykańskie Stowarzyszenie Operatorów Filmowych. Szansę na statuetkę ma Łukasz Żal, autor zdjęć do "Zimnej wojny".

 • Borys Szyc zagra Tadeusza Kantora

  ..."Nigdy tu już nie powrócę" to roboczy tytuł filmu fabularnego o Tadeuszu Kantorze. Do produkcji przygotowuje się Jan Hryniak, laureat Złotego Orła za serial "Czas Honoru. Powstanie" oraz reżyser filmów "Trick" i "Trzeci". Tytułowego bohatera ma zagrać Borys Szyc ("Wojna polsko-ruska", "Kret", "Enen", "Kac Wawa").

 • Borys Szyc: Kac w Warszawie

  Historie przyjaciół, którzy następnego dnia po imprezie opowiadają, jak świetnie bawili się na mieście, znają wszyscy. Reżyser Łukasz Karwowski ("Mała wielka miłość") postanowił te opowieści spiąć w jedną całość i zekranizować.

 • "Ziarno prawdy" Borysa Lankosza: Jest pierwszy teaser

  ..."Ziarno prawdy" w reżyserii Borysa Lankosza to ekranizacja bestsellerowej powieści wybitnego twórcy kryminałów - Zygmunta Miłoszewskiego. Film pojawi się na ekranach kin 9 stycznia 2015 r., teaser zapowiadający "Ziarno prawdy" można obejrzeć już teraz.

Wideo na temat: łukasz borys
 • , Sebastian Fabijański, Marianna Zydek, Anna Radwan, Adam Woronowicz, Borys Szyc, Daniel Olbrychski, Łukasz Simlat i Kamilla Baar-Kochańska. (Agencja TVN/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1806.

  Łukasz ogląda wywiad rodziców Niki po jej śmierci w Algierii. Gdy dowiaduje się od Stefana, że na miejscu ze zmarłą dziewczyną była Zuzia, postanawia bliżej przyjrzeć się sprawie. Grażyna jest pod(...) dołącza Borys, który okazuje się mistrzem gry zręcznościowej trambambula. Kajtek i Oliwka do powrotu Angeli, mają przez kilka dni pomieszkać sami razem w jej mieszkaniu. Wkrótce okazuje się, że ich

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1503.

  Po śmierci Stelli Łukasz nie ufa policji. Zatrzymuje dla siebie to, czego się dowiedział od prostytutki. Oglądając nagranie zostawione przez dziewczynę, Sadowski utwierdza się w przekonaniu, że Berg(...) i postanawia pomóc ukochanemu w ucieczce za granicę. Borys zwierza się Zenkowi, że odezwał się do Aldony - swojej pierwszej miłości. Wkrótce na Zacisznej dochodzi do spotkania po latach.

Dyskusje na temat: łukasz borys
 • Re: Hankę Mostowiak czeka śmierć?

  Według mnie Hankę powinien zagrać Borys Szyc - też ma blond włosy, 100 % więcej wigoru i nie robi kaczego dzióbka, co mnie strasznie irytowało w Hance. Co do uśmiercenia - może znajdzie się jakaś mała rola dla seryjnego maniaka - z(...) i w tej roli proponuję panią Rodowicz - była świetna w " Rodzinie Zastępczej"; ewentualnie Piotr Cyrwusa - pasował by, niepozorny ale trza to (...) potrafi...