• Informacje na temat:

  łukasz ch lublin

Artykuły na temat: łukasz ch lublin
 • "Śpiewajmy razem. All Together Now": Łukasz Chmiel z "Must Be The Music" powraca

  Zafascynowany postacią i twórczością Michaela Jacksona Łukasz Chmiel pojawi się w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now".

 • Łukasz Chmiel przerabia Michaela Jacksona ("Dżem truskawkowy" - cover "Jam")

  Pamiętacie Łukasza Chmiela z ostatniej, 11. edycji "Must Be The Music", śpiewającego i wyglądającego jak Michael Jackson? Musicie to zobaczyć!

 • "Must Be The Music": Łukasz Chmiel śpiewa jak Michael Jackson

  Występ Łukasza Chmiela z pewnością na długo zapadnie w pamięć jurorom "Must Be The Music". Zobaczcie przedpremierowo fragment tego wykonania!

 • Anna Maria Sieklucka pokazała chłopaka. To znany reżyser

  Anna Maria Sieklucka, odtwórczyni roli Laury z filmu "365 dni", potwierdziła wcześniejsze doniesienia, że wybrankiem jej serca jest reżyser i aktor teatralny, Łukasz Witt-Michałowski.

 • "Bitwa na głosy": Bracia Golcowie zapraszają do Milówki!

  Czy Milówka będzie miała szansę w starciu z takimi metropoliami jak Warszawa czy Łódź? Paweł i Łukasz Golec uważają, że tak! W weekend bliźniacy będą wybierać członków swojego zespołu do programu TVP - "Bitwa na głosy".

 • Informator koncertowy: Polscy muzycy ruszają w trasy - sprawdź szczegóły!

  ...sprzedaż płyty i słowa uznania od Dawida Podsiadły czy Łukasza Stasiaka. Wraz z nowym rokiem Julia Pietrucha rusza w nową, klubową trasę koncertową, odwiedzając kilkanaście polskich miast: 26.02 - Łowicz, Kino Fenix 19.03 - Lublin, Filharmonia Lubelska 26.03 - Sosnowiec, Sala Widowiskowo-Koncertowa Muza 27.03 - Chorzów, Teatr Rozrywki 28.03 - Kraków, Teatr Variété 31.03 - Toruń...

 • "Bitwa na głosy": Która gwiazda będzie bezpieczna?

  ...w dzisiejszym odcinku. O głosy telewidzów rywalizować będą ekipy Krzysztofa Cugowskiego (Lublin), Haliny Mlynkovej (Cieszyn), Macieja Miecznikowskiego(Gdynia) i braci Golców (Milówka). Zwycięzca również(...) i eksperymenty, więc jeżeli nas coś rusza, to jestem święcie przekonany, że ruszy to również ludzi, którzy będą to oglądać z drugiej strony ekranu - przekonywał Łukasz Golec. Nasza relacja z castingu...

 • Natalia Moskal i jej "Lustro": Zobacz teledysk

  W 2016 r. pochodząca z Lublina Natalia Moskal wydała EP-kę "Anguana", przy której pomagali jej m.in. bracia Bartek i Marek Dziedzicowie (pierwszy pracował z m.in. Brodką i Arturem Rojkiem, drugi(...)" inspirowany brzmieniami lat 80. i 90. Autorką tekstu, który odwołuje się do metafory weneckiego lustra, jest wokalistka, za aranżacje i produkcję odpowiada Łukasz Maron. "To metafora, która bardzo do...

 • Golec uOrkiestra świętuje 20-lecie

  ...pielgrzymki do kraju. W niedzielę w Katowicach bracia Łukasz i Paweł oraz reszta zespołu zagrają koncert, jakiego jeszcze nie było: podróż przez lata naznaczone przebojami, które znamy na pamięć(...) jubileuszowe koncerty Golec uOrkiestra zagra 29 kwietnia w Łodzi, 11 maja w Warszawie, 12 maja we Wrocławiu, 18 maja w Krakowie, 19 maja w Poznaniu, 20 maja w Gdańsku i 25 maja w Lublinie.

 • Bożena Adamek-Nurkowska: Jestem niemodna

  .... Syn, Aleksander, pracuje w Operze Krakowskiej w zespole technicznym. Kiedy w 1971 r. zdawała do krakowskiej PWST, na "wszelki wypadek" złożyła też papiery na filologię rosyjską na UMCS w Lublinie(...) mnie wszystkiego, co wiem o aktorstwie. Na scenie - rolą Frani w "Weselu Figara" w Teatrze Słowackiego w Krakowie. Jeśli doliczymy Lublin, gdzie jeszcze w liceum, grałam Nel w "W pustyni i w puszczy...