• Informacje na temat:

  łukasz karpiel

Artykuły na temat: łukasz karpiel
 • Sebastian Karpiel-Bułecka: 40 lat minęło…

  Sebastian Karpiel-Bułecka, czyli lider zespołu Zakopower, znanego z takich przebojów jak "Boso", "Drugie pół", a wcześniej "Kiebyś Ty...", w sobotę (14 maja) świętuje swoje 40. urodziny.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Łukasz Zagrobelny i Ewelina Ruckgaber pierwszymi gwiazdami

  Karpiel-Bułecka (lider grupy Future Folk , juror programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" ), aktorzy Elżbieta Romanowska , Iga Krefft, Kasia Dąbrowska , Kazimierz Mazur i Marta Wiejak oraz(...) i Elżbietę Romanowską. "Super Express" podał, że pierwszymi uczestnikami nowej edycji będą wokalista Łukasz Zagrobelny i aktorka Ewelina Ruckgaber. Największe przeboje Łukasza Zagrobelnego to m.in...

 • Kayah: Nowy ukochany!

  Kayah ma nowego narzeczonego! 37-letnia wokalistka od kilku miesięcy spotyka się z młodszym o 9 lat Łukaszem Karpielem, pochodzącym ze słynnej muzycznej rodziny Karpielów-Bułecków z Podhala.

 • To był ich ostatni taniec

  Stanisław Karpiel-Bułecka decyzją widzów został kolejnym uczestnikiem, który odpadł z 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Sportowiec tańczył z Magdaleną Soszyńską-Michno.

 • Chylińska najpiękniejsza?

  Wśród nominowanych do miana "Najpiękniejszych 2008" znaleźli się m.in. Agnieszka Chylińska, Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Piotr Kupicha czy Sebastian Karpiel-Bułecka.

 • Enej wygrał starcie o SuperPremierę

  SuperPremierę 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej wywalczył zespół Enej, który wykonał piosenkę "Skrzydlate ręce". W konkursie SuperJedynek po dwie statuetki odebrali Sylwia Grzeszczak i Sebastian Karpiel-Bułecka, a jedną zespół Blue Cafe.

 • ...- Marzenia się spełniają, znów gramy w Krakowie! - powitał publiczność Sebastian Karpiel Bułecka podczas koncertu w ramach festiwalu muzyki świata Rozstaje. Na krakowskim Rynku Głównym Zakopower nie miał kogo ubić i usiec - wszyscy tupali w rytm.

 • "Azja Express 2": Kto w nowej edycji?

  ...ze swoimi partnerami będą rywalizowały o zwycięstwo. Kto znalazł się wśród uczestników? W drugiej edycji "Azja Express", czyli "India Express", wezmą udział: Joanna Przetakiewicz i Łukasz Jakóbiak Michał Piróg z kolegą Tymon Tymański z synem Lucasem Antoni Pawlicki z kolegą Stanisław Karpiel-Bułecka z kolegą Dorota Gardias z koleżanką Marta Wierzbicka z koleżanką Zuza Bijoch...

 • Przed finałem ujawniono, kto wygra program "Azja Express 2"?

  W środę, 29 listopada, obejrzymy ostatni, finałowy odcinek drugiego sezonu programu TVN "Azja Express". W grze postały już tylko trzy pary - Marta Wierzbicka i Staszek Karpiel-Bułecka, Michał Piróg(...). W maju magazyn "Show" podał, że Marta Wierzbicka, Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg i Stanisław Karpiel-Bułecka jako ostatni wrócili z Indii, gdzie nagrywany był program "Azja Express 2". Finałowy...

 • "Uwaga, uwaga": Gwiazdy dla Polskiej Akcji Humanitarnej

  Piosenkę napisali wspólnie Andrzej Sikorowski i Grzegorz Turnau. W jej nagraniu udział wzięli: Kuba Badach, Urszula Dudziak, Anna Maria Jopek, Sebastian Karpiel Bułecka (Zakopower), Anita Lipnicka(...). Nagranie zrealizowali w studiu Woobie Doobie Łukasz Błasiński i Wojtek Olszak. Teledysk do "Uwaga, uwaga" wyreżyserował Filip Kabulski. Zobacz: Sprawdź tekst "Uwaga, uwaga" w serwisie...

Zdjęcia na temat: łukasz karpiel