• Informacje na temat:

  łukasz konopka

Artykuły na temat: łukasz konopka
 • "Na Wspólnej": Małżeńskie zwierzenia

  Uwadze Smolnego (Łukasz Konopka) nie ujdzie fakt, że Basia (Grażyna Wolszczak) jest czymś wyraźnie strapiona.

 • "Nie rób scen": Magdalena Popławska w nowym serialu TVN-u

  Trwają zdjęcia do nowego serialu komediowego produkcji TVN - "Nie rób scen" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W rolach głównych wystąpią Joanna Brodzik, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti oraz Magdalena Popławska.

 • "Na Wspólnej": Twarda przeciwniczka

  Basia (Grażyna Wolszczak) posłucha rady Krzysztofa (Łukasz Konopka) i oświadczy Bastianowi (Grzegorz Stosz), że nie zamierza płacić wydawnictwu kary.

 • Lankosz promuje Łódź

  Borys Lankosz, reżyser głośnego filmu "Rewers", nakręcił w Łodzi krótki film promujący miasto jako kandydata do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. "Odkryta" (Decouverte) ma nawiązywać do najbardziej znanych filmów noir. W tej nietypowej reklamie Łodzi grają: Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka.

 • "Na Wspólnej": Miażdżące recenzje

  Krzysztof (Łukasz Konopka) z zażenowaniem obejrzy aktorskie popisy Marceliny (Agata Załęcka).

 • Dla kogo filmowe "Paszporty"?

  Marcin Dorociński za rolę w filmie "Ogród Luizy", Marcin Koszałka za dokument "Istnienie" oraz Łukasz Palkowski za "Rezerwat" otrzymali nominacje do tegorocznych Paszportów "Polityki" w kategorii "Film". Nagrody zostaną wręczone na początku 2008 roku.

 • "Pierwsza miłość": Dni Norberta są policzone

  ...​Pola nalega na spotkanie z Norbertem (Łukasz Konopka). Olek ostrzega go przed grą niebezpiecznej kochanki.

 • 7. edycja nagród PISF: Nominacje

  Polski Instytut Sztuki Filmowej ogłosił w czwartek, 5 czerwca, listę nominowanych do 7. edycji Nagród PISF - jedynych polskich nagród za znaczące osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji polskiego kina. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się podczas 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni (15-20 września).

 • "Na Wspólnej": Kompletne szaleństwo

  Przemek (Eryk Cichowicz) będzie mile zaskoczony, gdy tata (Łukasz Konopka) niespodziewanie wyrazi zgodę, żeby nocował u kolegi.

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

Zdjęcia na temat: łukasz konopka
Wideo na temat: łukasz konopka
 • "Na Wspólnej": Łukasz Konopka o dziwnej chorobie Smolnego

  Co by byłom gdyby Smolny stał się nagle dla wszystkich dobry? Odpowiada Łukasz Konopka!

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...

 • Łukasz Konopka mylony ze Smolnym?

  Czy aktorowi zdarzają się sytuacje, w których mylony jest ze swoim bohaterem?

 • Sztuka znikania

  "Sztuka znikania", nowy film twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", jest spojrzeniem na czasy socjalizmu oczami przybysza z zupełnie innej kultury. Nieznana historia haitańskiego kapłana wudu, Amona Frémona, który na zaproszenie Jerzego Grotowskiego w 1980 roku odwiedził Polską Rzeczpospolitą Ludową. Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą nie rozmawiali. Odprawiali...

Dyskusje na temat: łukasz konopka