• Informacje na temat:

  łukasz ma jak miłość

Artykuły na temat: łukasz ma jak miłość
 • Łukasz Płoszajski zdradza, kiedy ruszą zdjęcia do "Pierwszej miłości"

  ..."Fajerwerków w tym roku nie będzie, imprezy również nie" - mówi Łukasz Płoszajski pytany o to, jak będzie dziś świętował swoje 42. urodziny. Aktor przy okazji zdradza, kiedy będzie mógł wrócić na plan serialu "Pierwsza miłość".

 • Koniec programu "20m2". Łukasz Jakóbiak tłumaczy swą decyzję

  Łukasz Jakóbiak, twórca popularnego programu "20m2", ogłosił zakończenie swojej działalności. "Pragnę podziękować Wam z całych sił za wspólnie przeżyty, piękny czas" - napisał na swym profilu społecznościowym.

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz w szczerej rozmowie

  W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który odbył się w piątek, 22 maja, dowiedzieliśmy się, czy pary z programu TVN7 zdecydowały się pozostać w związku małżeńskim, czy jednak postanowiły się rozwieść. Przykład Oliwii i Łukasza świadczy o tym, że w telewizji można znaleźć miłość.

 • Łukasz Grzegorzek: Ogarnij się

  W jednej ze scen główny bohater mojego filmu słyszy "ogarnij się". Sam mógłbym to sobie codziennie powtarzać - wyznaje Łukasz Grzegorzek, którego "Kamper" wchodzi w piątek, 15 lipca, na ekrany kin.

 • Łukasz z programu "Rolnik szuka żony" przeżywa rozstanie?

  Ostatnio w mediach pojawiło się wiele informacji dotyczących rozstania jednej z najbardziej charakterystycznych par ostatniej edycji show "Rolnik szuka żony". Wiele wskazuje bowiem na to, że związek Agaty i Łukasza należy już do przeszłości. Teraz rolnik zamieścił w sieci krótki, aczkolwiek wiele mówiący komentarz...

 • Łukasz Ronduda: Przenikanie się indywidualności

  ..."Serce miłości" w reżyserii Łukasza Rondudy to fascynujący portret jednej z najbardziej oryginalnych par polskiej sceny artystycznej: performera Wojtka Bąkowskiego oraz poetki i artystki Zuzanny Bartoszek. Na ekranie, w wybitnych kreacjach aktorskich: Jacek Poniedziałek i Justyna Wasilewska.

 • "Rolnik szuka żony": Łukasz szczerze o związku z Agatą. "To był żar"

  Bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" - Łukasz Sędrowski z piątej edycji i Seweryn Nowak z szóstej - kilka dni temu byli gośćmi jednego z programów śniadaniowych. Nie zabrakło pytań o ich wybory, a Łukasz odniósł się do relacji, jaka łączyła go z Agatą. Czemu ich związek należy już do przeszłości?

 • Łukasz Płoszajski na czacie

  W piątek, 23 marca gościem programu "Transmisja" w LIVE.INTERIA.TV był Łukasz Płoszajski - bohater serial u "Pierwsza Miłość".

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Łukasz Zagrobelny jako Grzegorz Turnau. Zobacz wideo

  Przedpremierowo na stronach Interii możecie zobaczyć fragment kolejnego odcinka nowej serii programu "Twoja twarz brzmi znajomo". W kogo wcieli się prowadzący w generalnej klasyfikacji Łukasz Zagrobelny?

 • Łukasz Płoszajski o sobie

  ..."Chciałbym zagrać miecz laserowy w Gwiezdnych Wojnach" - żartował Łukasz Płoszajski, który w piątek, 23 marca, był gościem naszej telewizji LIVE.INTERIA.TV. O swoich marzeniach, zawodowych planach, o tym, co lubi jeść, a nawet... o swojej oryginalnej fryzurze, aktor opowiadał, zaspokajając waszą ciekawość.

Zdjęcia na temat: łukasz ma jak miłość
Wideo na temat: łukasz ma jak miłość
 • "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski o nowym sezonie serialu

  Co wydarzy się jesienią w życiu serialowego Artura? - Przepraszam, nie będę miał tym razem żadnej kochanki - żartuje Łukasz Płoszajski. A jak aktor odbiera sukces serialu? Czy czuje się zaszufladkowany? Zobaczcie!

 • "M jak miłość": Odcinek 1435.

  . Łukasz namawia Katię na romantyczny wypad za miasto - planując ich pierwszą noc. A dziewczyna wyznaje Julce, że wciąż jest dziewicą. Tymczasem Paweł odwiedza z Julką w szpitalu jej ojca. A lekarz ostrzega Kryszaków, że senior nadal ma skłonności samobójcze. Kalina proponuje Zduńskiemu, by został w firmie jej partnerem… i kolejny raz wyznaje chłopakowi miłość.

 • "M jak miłość": Odcinek 1429.

  Paweł – wspólnie z Julką oraz Sandrą – zaczyna poszukiwania Basi i Damiana. Magda - wzburzona po tym, jak dowiedziała się o romansie Budzyńskiego z Anką - odjeżdża z Deszczowej i zostawia Andrzeja samego… A później, zalana łzami, opowiada o swoich problemach Wernerowi. Tymczasem Łukasz wykrada z gabinetu Budzyńskiego dokument, na którym tak zależy Ance, a do tego kolejny raz spotyka Katię

Dyskusje na temat: łukasz ma jak miłość