• Informacje na temat:

  łukasz nowicki i jego dieta

Artykuły na temat: łukasz nowicki i jego dieta
 • Łukasz Nowicki nie podoba się już żonie?! Co się stało?

  Łukasz Nowicki (43 l.) po głośnym rozwodzie z Haliną Mlynkovą w 2012 roku, znalazł szczęście u boku Olgi Paszkowskiej. Nowa żona stara się dbać o ukochanego pod każdym względem!

 • Syn Mlynkovej i Nowickiego na diecie

  Piotruś od kilku lat boryka się ze skazą białkową. Jego rodzice, Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki , ograniczyli więc jego jadłospis.

 • Nowicki "zaczął o siebie dbać"

  Łukasz Nowicki widywany jest ostatnio z makijażystką gwiazd. Osoby z jego otoczenia twierdzą, że aktor w końcu "odchorował" rozstanie z Haliną i... zapisał się na siłownię.

 • Nowicki zrzucił już kilkanaście kilogramów

  ...37-letni Łukasz Nowicki , mąż Haliny Mlynkovej i syn Jana Nowickiego , jeszcze niedawno ważył ponad 100 kilogramów. Dzięki intensywnej diecie aktor chudnie w oczach.

 • Mlynkowa i Nowicki głodują?!

  Obydwoje są na fali. Popularni, lubiani i szczęśliwi. A jednak przyjaciele martwią się o Halinkę i Łukasza . Dieta stała się ich obsesją.

Wideo na temat: łukasz nowicki i jego dieta
 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.

 • Hugo i jego wynalazek

  Film zrealizowany na podstawie książki Briana Selznicka. Głównym bohaterem jest Hugo - sierota mieszkający w korytarzach ukrytych w murach paryskiego dworca, gdzie jego życie zależy od zachowania anonimowości. Kiedy jednak jego losy zazębiają się z życiem pewnej dziewczynki kochającej książki oraz starca prowadzącego na dworcu sklepik z zabawkami, jego podziemne życie zostanie zagrożone. Tajemniczy rysunek, notes, skradziony klucz, mechaniczny człowiek i ukryta wiadomość od nieżyjącego ojca...

 • Pan Popper i jego pingwiny

  Mały Tommy Popper wychowywał się na Brooklynie i kiedy tylko mógł rozmawiał z tatą-podróżnikiem. Dorosły pan Popper (Jim Carrey) to majętny agent nieruchomości mieszkający na Manhattanie. Rozwiódł się z Amandą (Carla Gugino), z którą ma dwójkę dzieci (Madeline Carroll i Maxwell Perry Cotton) i żyje w luksusowym apartamencie na Park Avenue. Jego życie się zmienia, kiedy kurier dostarcza dziwną paczkę z Antarktyki... W paczce znajduje się pingwin. Nie pluszowy, jak początkowo zakłada pan...