• Informacje na temat:

  łukasz nowicki prezenter

Artykuły na temat: łukasz nowicki prezenter
 • Łukasz Nowicki: Polacy nie są hazardzistami

  Czy Polacy są hazardzistami? "Zdecydowanie nie" - odpowiada prowadzący program "Postaw na milion" Łukasz Nowicki. "Nie stawiają wszystkiego na jedną kartę" - dodaje popularny aktor i prezenter.

 • Łukasz Nowicki: Jest pięknie!

  ...- Praca na żywo to przypływ adrenaliny - przyznaje Łukasz Nowicki. Prywatnie też nie stroni od silnych wrażeń. Właśnie przygotowuje się do kolejnej górskiej wyprawy.

 • Łukasz Nowicki ładuje baterie

  ..."Robię, co w mojej mocy, żeby pracować jak najmniej" - mówi Łukasz Nowicki, jeden z prowadzących "Pytania na śniadanie". Jednak, kiedy w studiu telewizyjnym zapala się lampka i zaczyna się program, aktor przyznaje, że dostaje skrzydeł.

 • Łukasz Nowicki: Uczeń z "czarnym" paskiem

  ..."Późno dojrzałem do tego, że nauka jest ważna" - mówi Łukasz Nowicki. Aktor i prezenter telewizyjny notorycznie spóźniał się na lekcje. Matematyka była dla niego czarną magią, za to chętnie uczył się przedmiotów humanistycznych.

 • Jak wypada w porównaniu z ojcem?

  Aktor i prezenter telewizyjny Łukasz Nowicki opowiada o życiu w cieniu sukcesów słynnych rodziców - aktora Jana Nowickiego i lekkoatletki Barbary Janiszewskiej-Sobotty. "To może rodzić kompleksy" - przekonuje.

 • "Przy Ibiszu jestem leszczem"

  Łukasz Nowicki od marca jest gospodarzem nowego teleturnieju TVP2 - "Postaw na milion". Aktor i prezenter telewizyjny opowiada o castingu, pierwszej wygranej i emocjach w programie.

 • Tomasz Kammel: Marzena Rogalska jest wymarzoną partnerką

  Zmiany wśród par prowadzących "Pytanie na śniadanie". Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie.

 • Gwiazdy wspominają szkolne lata

  Łukasz Nowicki notorycznie spóźniał się na lekcje. Agnieszka Szulim w podstawówce była pilną uczennicą, a buntowniczką w liceum. Z kolei Marta Żmuda Trzebiatowska jako nastolatka przeżyła wiele zawodów miłosnych... Oto, jak gwiazdy wspominają swoje szkolne lata.

 • To jego czas!

  Ta wiosna należy do niego. Już prawie codziennie możemy oglądać Łukasza Nowickiego na ekranie telewizora. Zarówno w porannym magazynie "Pytanie na śniadanie", teleturnieju "Postaw na milion" i telenoweli "Barwy szczęścia".

 • Tomasz Kammel poprowadzi nowy teleturniej

  ...w Wirtualnemedia.pl "Tylko ty" to drugi teleturniej firmy Endemol, który znajdzie się wiosną w ramówce TVP2. Stacja będzie kontynuować emisję programu "Postaw na milion", który prowadzi Łukasz Nowicki. Dwójka pokazuje go od wiosny 2011 roku. Tomasz Kammel - dziennikarz telewizyjny i radiowy, prezenter oraz konferansjer. Od 16 lat związany z Telewizją Polską. Prowadził liczne programy, imprezy telewizyjne...