• Informacje na temat:

  łukasz wielka orkiestra

Artykuły na temat: łukasz wielka orkiestra
 • Prezydent Gdańska nie żyje. Gwiazdy, politycy i dziennikarze w szoku po śmierci Pawła Adamowicza!

  ..."Informacja, którą przekazał mi lekarz jest taka, że pan prezydent zmarł. Nie udało się wygrać z tym wszystkim, co go dotknęło. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie" - poinformował minister zdrowia Łukasz Szumowski. Do ataku na Pawła Adamowicza doszło w niedzielę, 13 stycznia, około godz. 20.00 podczas finału WOŚP w Gdańsku.  Napastnikiem był 27-letni Stefan W., który wtargnął na scenę zaraz po...

 • Małgorzata Kożuchowska w czerni i bieli

  ...i Łukasz Simlat.

 • "Barwy szczęścia": Powiedzieli sobie „tak”, czyli śluby w serialach

  ..., z nieba spadło konfetti, a na cześć nowożeńców zagrała orkiestra strażacka. Jednak zanim do tego doszło... panna młoda o mało nie odwołała ślubu! Powód? Rano narzeczeni dostali list od Bartka (Bartosz(...)) i Łukasz (Michał Rolnicki) z "Barw szczęścia". Na ich drodze wciąż piętrzą się przeciwności, które uniemożliwiają im zalegalizowanie związku. Może w 2017 roku będą mieli więcej szczęścia?

 • "Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zaprasza na szaloną terapię!

  ...lata do remontu. To były potrzebne dwa lata, pozwoliły poznać specyfikę kultury wojskowej,  pozwoliły zakochać się w orkiestrach wojskowych, z tej fascynacji zrodził się pomysł na świeże podejście do Koncertu Noworocznego Dowódcy Garnizonu, a my stopniowo zyskiwaliśmy zaufanie Dowódcy. Nie bałaś się, że ludzie pomyślą, że to tylko repertuar w stylu "Jest w orkiestrach dętych taka siła...

 • Majątek za Kupichę w "Tańcu z gwiazdami"

  ...i Beatę Tadlę, aktorki: Dorotę Deląg, Weronikę Książkiewicz, Natalię Rybicką i Kasię Galicę oraz piosenkarkę Shazzę. Z panów wystąpią najprawdopodobniej Bartek Kasprzykowski, Łukasz Garlicki, Marcin...

 • (Hed)p.e, Grubson oraz Big Day to kolejne gwiazdy Przystanku Woodstock

  W środę (25 lutego) wieczorem ujawniono kolejne gwiazdy tegorocznego Przystanku Woostock. Na festiwalowej Dużej Scenie zagra kalifornijski zespół (Hed)p.e, a na Małej Scenie wystąpią: Grubson i Big Day.

 • Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola"

  Ogólnopolska premiera "Pani z przedszkola", nowego filmu autora głośnej "Obławy", Marcina Krzyształowicza, odbyła się w poniedziałek, 8 grudnia, w Krakowie. Komedia wejdzie na ekrany kin w całej Polsce 25 grudnia.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Kto musiał pożegnać się z tańcem?

  W siódmym odcinku 13. edycji "Tańca z gwiazdami" program opuścili Aleksandra Kisio i Łukasz Czarnecki. W niedzielę, 16 października, najlepsi na parkiecie okazali się ponownie Kacper Kuszewski i Anna Głogowska.

 • X-Mass Core Tour 2002

  Ametria i Hedfirst, dwie polskie grupy z nurtu nu-metalowego, wyruszą niebawem na wspólne koncerty w kilku miastach polskich. Krótka trasa otrzymała nazwę "X-Mass Core Tour 2002" i obejmie Łódź, Olsztyn i Warszawę. Dodatkowo oba zespoły zaprezentują się podczas koncertu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na początku przyszłego roku.