• Informacje na temat:

  łukasz z m jak miłosć teraz

Artykuły na temat: łukasz z m jak miłosć teraz
 • "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz w szczerej rozmowie

  W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który odbył się w piątek, 22 maja, dowiedzieliśmy się, czy pary z programu TVN7 zdecydowały się pozostać w związku małżeńskim, czy jednak postanowiły się rozwieść. Przykład Oliwii i Łukasza świadczy o tym, że w telewizji można znaleźć miłość.

 • Łukasz Grzegorzek: Ogarnij się

  W jednej ze scen główny bohater mojego filmu słyszy "ogarnij się". Sam mógłbym to sobie codziennie powtarzać - wyznaje Łukasz Grzegorzek, którego "Kamper" wchodzi w piątek, 15 lipca, na ekrany kin.

 • Łukasz z programu "Rolnik szuka żony" przeżywa rozstanie?

  Ostatnio w mediach pojawiło się wiele informacji dotyczących rozstania jednej z najbardziej charakterystycznych par ostatniej edycji show "Rolnik szuka żony". Wiele wskazuje bowiem na to, że związek Agaty i Łukasza należy już do przeszłości. Teraz rolnik zamieścił w sieci krótki, aczkolwiek wiele mówiący komentarz...

 • "Rolnik szuka żony": Łukasz szczerze o związku z Agatą. "To był żar"

  Bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" - Łukasz Sędrowski z piątej edycji i Seweryn Nowak z szóstej - kilka dni temu byli gośćmi jednego z programów śniadaniowych. Nie zabrakło pytań o ich wybory, a Łukasz odniósł się do relacji, jaka łączyła go z Agatą. Czemu ich związek należy już do przeszłości?

 • Jakub Józefowicz w "M jak miłość": Po innej stronie

  Długo pracował za kamerą. Teraz przyszedł czas na wyzwania aktorskie. Jakub Józefowicz dołączył do obsady musicalu "Metro" i serialu "M jak miłość". Gra w nim Łukasza, w którego przez wiele lat wcielał się Adrian Żuchewicz.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Łukasz Zagrobelny i Ewelina Ruckgaber pierwszymi gwiazdami

  Przypomnijmy, że zadaniem uczestników show Polsatu jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w największe ikony światowej i polskiej sceny muzycznej. Laureat każdego odcinka (oraz całego programu) może przeznaczyć nagrodę na dowolny cel charytatywny. Jury "Twoja twarz brzmi znajomo" od dziewiątej edycji tworzą Kacper Kuszewski (popularny Marek z "M jak miłość"), mezzosopranistka...

 • "Big Brother". Oleh wyznał Magdzie miłość

  Oleh Riaszeńczew i Magda Wójcik, uczestnicy nowej edycji "Big Brothera", mają za sobą poważną rozmowę. Para mieszkańców domu Wielkiego Brata w ostatnim czasie bardzo się do siebie zbliżyła. W środę w ich relacji nastąpił pewien przełom. Oleh po rozmowie z gościem, który odwiedził wcześniej domowników, uświadomił sobie, że kocha Madzię. Powiedział jej to. Jak zareagowała?

 • "M jak miłość": Dziecięcy profesjonaliści

  Są wśród nich niemowlaki i dorastająca młodzież. Dzieci spokojne oraz takie, które przez pięć minut nie potrafią usiedzieć w miejscu. Łączy je jedno - grają w najpopularniejszym serialu w Polsce - "M jak miłość"

 • "Klan" i "M jak Miłość" zagrożone

  Piotr Szwedes decyzją widzów musiał się pożegnać z programem "Jak ONI śpiewają". Teraz emocje są jeszcze większe, bo odpaść może... Grażynka z "Klanu", czyli Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

 • Chciałem pokazać, jak działa miłość

  ...był tylko temat. Jak wyglądała ta ewolucja? Łukasz Barczyk: Nie chcę dziś pamiętać tamtych tekstów. Sens tej pracy polegał na tym, że chciałem jak najprecyzyjniej dotrzeć do czegoś, co będzie(...), co o miłości myślę. Jeśli chciałbym doszukiwać się w "Nieruchomym poruszycielu" jakiś filozoficznych podstaw, to szukałbym ich raczej u Zygmunta Freuda... Łukasz Barczyk: Ten film odzwierciedla...