• Informacje na temat:

  luke goss

Artykuły na temat: luke goss
 • Luke Goss w "Matrix 2"?

  Luke Goss, brytyjski wokalista pop, były członek popularnej w latach 80. grupy Bros, prawdopodobnie wystąpi w drugiej części filmu "Matrix". Rozmowy w tej sprawie są coraz bardziej zaawansowane, jednak nic nie jest jeszcze do końca potwierdzone.

 • Luke Goss w "Blade III" i "Tomb Raider 2"

  Angielski aktor Luke Goss, grający w filmie "Blade II - Wieczny łowca" zmutowanego wampira, Jareda Nomaka, przygotowuje się już do roli w trzeciej części opowieści o łowcy wampirów. W jednym z niedawnych wywiadów aktor wyznał również, że pojawi się na planie filmu "Tomb Raider 2: The Cradle of Life".

 • Będzie "Długi Wielki Piątek 2"?

  Angielski piosenkarz i aktor Luke Goss ( "Blade - Wieczny łowca II" ) ujawnił, że zaproponowano mu rolę w kontynuacji filmu "Długi Wielki Piątek". Co więcej, zdaniem Gossa w obsadzie pojawią się aktorzy oryginału: Bob Hoskins ( "Mona Lisa" , "Pokojówka na Manhattanie" ), Helen Mirren ( "Gosford Park" ) i Pierce Brosnan ( "Śmierć nadejdzie jutro" ). Akcja sequela ma zostać podjęta w momencie

 • Powrót bliźniaków z lat 80.

  Popularna w latach 80. grupa Bros, dowodzona przez bliźniaków Luke'a i Matta Gossa, planuje powrót na scenę w 2010 roku.

 • Nomak zginie?

  Scenarzyści powstającej właśnie kontynuacji słynnego filmu "Blade. Wieczny łowca" nie zdradzili Luke'owi Gossowi, odtwórcy roli Nomaka - wampirzego "czarnego charakteru", że jego bohater w sequelu najprawdopodobniej... zginie.

 • Bros: Fortuna za powrót

  Szykuje się kolejny powrót gwiazdy pop z lat 80. Tym razem pora na brytyjski zespół Bros, któremu zaoferowano astronomiczną kwotę miliona funtów (ok. 1,8 mln dolarów) za jeden (!) koncert w Hyde Parku latem tego roku.

 • Powraca zespół Bros

  Dawno już przez wszystkich zapomniany angielski zespół Bros powróci wkrótce z nowym albumem, choć na razie będzie to tylko kompilacja jego największych przebojów. Powrót na muzyczną scenę stał się możliwy dzięki wykorzystaniu ich utworów w reklamach.

 • Goyer nakręci "Blade III"

  David S. Goyer, scenarzysta "Blade - Wiecznego Łowcy" i "Blade - Wiecznego łowcy II" , wystąpi w podwójnej roli na planie trzeciej części cyklu. "Blade III" będzie drugą próba reżyserską amerykańskiego filmowca. Studio New Line Cinema liczy na to, że zdjęcia rozpoczną się jeszcze tego lata.

 • "Zmierzch" czy "Slumdog"?

  Ogłoszono nominacje do tegorocznych nagród filmowych MTV. Najwięcej nominacji - aż siedem - otrzymał "Zmierzch". Na sześć statuetek szansę ma laureat tegorocznego Oscara w kategorii najlepszy film - "Slumdog. Milioner z ulicy".

Wideo na temat: luke goss
 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

 • Notorious

  "MAM DO OPOWIEDZENIA WAŻNĄ HISTORIĘ" - JAK NARODZIŁ SIĘ "NOTORIOUS" Wallace przyszedł na świat 21 maja 1972 roku. Wychowywał się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Brooklynu - Bedford Stuysvesant. Dość wcześnie objawił się jego talent - jako nastolatek już nagrywał. Był inteligentny i dobrze się uczył, ale w wieku 17 lat rzucił szkołę i zaczął handlować narkotykami - okoliczni dealerzy nie narzekali na brak gotówki i żyli po królewsku; Christopher też o tym marzył. Narodziny córki jeszcze...

 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.