• Informacje na temat:

  lukratywny kontrakt

Artykuły na temat: lukratywny kontrakt
 • The Darkness: Lukratywny kontrakt

  Formacja The Darkness, po zawojowaniu serc fanów w ojczystej Wielkiej Brytanii, doczekała się godziwego wynagrodzenia za swój wysiłek. Zespół podpisał właśnie wart prawie 3,5 miliona dolarów kontrakt, w ramach którego nagra kolejne dwa albumy.

 • Lukratywny kontrakt za reaktywację Oasis

  Organizatorzy festiwalu w Knebworth starają się przekonać byłych członków Oasis do ponownego połączenia sił i powrotu na scenę. Nie znamy jeszcze szczegółów kontraktu, ale rozmowy ponoć trwają. Knebworth ma dla zespołu znaczenie szczególne, u szczytu swojej kariery grupa dawała tam największe koncerty. Na zaledwie dwa koncerty w 1996 roku sprzedano 375 tysięcy biletów. Chęć zakupu zadeklarowało...

 • ​Miley Cyrus: Przez marihuanę straciła lukratywną ofertę

  W wywiadzie dla magazynu "Vanity Fair" Miley Cyrus wyznała, że przez swoją miłość do marihuany straciła kontrakt na stworzenie linii odzieży oferowany jej przez firmę Walmart.

 • Korn: Nowy kontrakt

  Grupa Korn, gwiazda niedawnego Metal Hammer Festival z katowickiego "Spodka", podpisała lukratywny kontrakt z wytwórnią Virgin, należącą do koncernu EMI. W jego ramach grupa Jonathana Davisa otrzyma 15 milionów dolarów, a wytwórni przypadnie ponad 25 procent zysków z wydawnictw, tras koncertowych i gadżetów firmowanych przez zespół.

 • Sugababes: Słodki kontrakt reklamowy

  Popularne brytyjskie trio Sugababes podpisało lukratywny, "słodki" kontrakt, opiewający na 400 tysięcy dolarów. Zgodnie z umową, Mutya Buena, Keisha Buchanan i Heidi Range reklamować będą nowy produkt firmy Nestle, nazwany "Kit Kat Kubes". Tymczasem wkrótce ukaże się nowa płyta londyńskiego zespołu.

 • Black Label Society: Kontrakt z "Mafią"

  Grupa Black Label Society, dowodzona przez śpiewającego gitarzystę Zakka Wylde'a, na początku marca 2005 roku wyda nową płytę "Mafia". Album będzie pierwszym materiałem zrealizowanym dla wytwórni Artemis, z którą muzycy podpisali lukratywny kontrakt.

 • Rekordowy kontrakt Robbiego Williamsa

  Nowy kontrakt płytowy Robbiego Williamsa jest drugim z najbardziej lukratywnych w dziejach show biznesu! Opiewa on na sumę 80 milionów funtów, czyli około 125 milionów dolarów. Rekord nadal należy do króla muzyki pop Michaela Jacksona, który w 1991 roku zainkasował od firmy Sony równy miliard dolarów.

 • Opowie wszystko, ale za ile?

  Piosenkarz George Michael podpisał lukratywny kontrakt na napisanie skandalizującej autobiografii.

 • Jest zbyt seksowna?

  Rihanna straciła lukratywny kontrakt z firmą kosmetyczną. Powodem rozwiązania umowy był zbyt wyzywający image piosenkarki.

 • Dwa nowe filmy Stallone'a

  Sylvester Stallone podpisał lukratywny kontrakt z producentem "Johna Rambo" na reżyserię dwóch kolejnych filmów.

Zdjęcia na temat: lukratywny kontrakt