• Informacje na temat:

  luksus

Artykuły na temat: luksus
 • Alan Andersz: Radość to nie luksus

  Masz swoją trudną przeszłość, która pokazała ci, jak kruche jest życie. Ty doskonale wiesz, że czasami warto zatrzymać się i pomóc tym bardziej potrzebującym. Alan Andersz: - Każdy zasługuje na odrobinę uśmiechu. Pewnie, że zrobię wszystko, aby radość nie była produktem luksusowym. Trzeba pomagać i to jest oczywiste. Mój wypadek pokazał mi jedno - jeśli którykolwiek z moich kumpli wyląduje...

 • Zna się na luksusie

  Edyta Zając, znana z tego, że jest ukochaną Cezarego Pazury, zostanie teraz prezenterką. W Polsat Cafe poprowadzi program "Luksus".

 • Agnieszka Grochowska: Aktorstwo to dla mnie luksus

  ...na plan, bo dla mnie teraz granie w filmie czy w fajnym serialu to jest luksus. Mogę się całymi dniami zajmować sobą, swoją pasją, tym, co kocham, spotykać dorosłych, wspaniałych ludzi, pić kawę i w ogóle jest ekstra, w jakimś sensie to jest naprawdę luksusowe - mówi Agnieszka Grochowska. Aktorka twierdzi, że zawsze doceniała swoją pracę i czerpała z niej satysfakcję. Nie stanowiło...

 • Salma Hayek uwielbia luksus

  Salma Hayek nie ma zamiaru ukrywać, że lubi luksusowy styl życia. Aktorka i żona francuskiego miliardera - Francois-Henri Pinault nie widzi sensu w posiadaniu przywilejów i nie korzystaniu z nich.

 • Woody Allen: Mój jedyny luksus to...

  Allen należy do ludzi oszczędnych, ma pewną słabość, która kosztuje go krocie. Po Nowym Jorku wozi go samochód z szoferem. "To jedyny luksus, o jakim zawsze marzyłem i w końcu sobie go sprawiłem. Nie...

 • Ewa Sonnet pokazała swój apartament. Żyje w luksusie

  .... widokiem z wieżowca i podwieszanym łóżkiem.  Pokazała również swoją luksusowo wykończoną łazienkę. 

 • Pławi się w luksusie i uwodzi kobiety

  Dawno nie miał tak przyjemnej pracy. Dzięki roli Łukasza Podhoreckiego z "Rezydencji" może pławić się w luksusie i uwodzić piękne kobiety.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: To dla nas luksus

  Joanna Brodzik i Paweł Wilczak znów pojawią się razem na ekranie. Po 10 latach ponownie wcielą się w rolę serialowej pary Kasi i Tomka, tym razem w reklamie. Do tej pory obydwoje odmawiali wspólnego udziału w tego typu przedsięwzięciach. Teraz zgodnie przyznają, że wspólna praca to dla nich luksus.

 • Edyta Herbuś: Czym dla niej jest luksus?

  Aktorka i tancerka Edyta Herbuś opowiada o dobrach luksusowych, podróżach i tanecznej modzie.

 • Magda Gessler: Nie było luksusu

  Magda Gessler jest oczarowana Peru. Zachwyciło ją rękodzieło oraz miejscowa kuchnia, o której opowie w filmie "Pyszne Peru". Podczas pobytu w tym kraju restauratorka sprawdziła się także w nowej roli - zrealizowała dokument o Polaku skazanym za przemyt narkotyków. Twierdzi, że jej podróż po Peru była trudna i pozbawiona luksusów, razem z ekipą TVN Style odwiedziła bowiem najuboższe regiony kraju.

Zdjęcia na temat: luksus
Wideo na temat: luksus
 • Agnieszka Grochowska: Aktorstwo to dla mnie luksus

  Praca to dla mnie przywilej - mówi Agnieszka Grochowska. Aktorka zawsze lubiła swój zawód i nie miała nic przeciwko nawet bardzo wczesnemu rozpoczynaniu zdjęć. Odkąd została matką, zauważyła natomiast, że codzienne życie domowe często wymaga od niej więcej wysiłku niż praca na planie filmu lub serialu.

 • Magda Gessler: Nie było luksusu

  Magda Gessler jest oczarowana Peru. Zachwyciło ją rękodzieło oraz miejscowa kuchnia, o której opowie w filmie "Pyszne Peru". Podczas pobytu w tym kraju restauratorka sprawdziła się także w nowej roli - zrealizowała dokument o Polaku skazanym za przemyt narkotyków.

 • Majdan opowiada w TVN o luksusie!

  Radek Majdan dzięki poderwaniu Małgorzaty Rozenek zaczął uchodzić za dżentelmena i osobę, którą warto zapraszać do telewizji w roli eksperta np. od... luksusu! Ostatnio właśnie w tej roli zadebiutował w TVN. Pan "perfekcyjny" oznajmił, że "dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, a bogaci ludzie nie muszą udowadniać tego, że są bogaci". "Tak jak człowiek inteligentny nie musi udowadniać, że jest

Dyskusje na temat: luksus