• Informacje na temat:

  lunch

Artykuły na temat: lunch
 • Oscary 2019: Lunch nominowanych

  W poniedziałek 4 lutego 2019 roku odbył się coroczny lunch dla nominowanych do Oscara. Jego organizatorem jest Amerykańska Akademia Filmowa.

 • "Terminator": Rola w cenie lunchu

  Nim Arnold Schwarzenegger przyjął rolę w "Terminatorze", umówił się na lunch z reżyserem Jamesem Cameronem i producentami. Choć wbrew panującemu obyczajowi to aktor musiał za niego zapłacić, nie zniechęciło to go do zaangażowania się w projekt. 26 października minęło 35 lat od premiery kultowego filmu.

 • Oscarowy lunch

  W poniedziałek, 11 marca, odbył się coroczny tradycyjny lunch, na którym spotykają się wszyscy nominowani w danym roku do Oscara. Kandydaci gratulowali sobie nominacji i życzyli wzajemnie powodzenia podczas 74. ceremonii wręczania złotych statuetek, która odbędzie się 24 marca. Następnie każdy sfotografował się na tle złotego Oscara. Spotkanie zorganizowano w Beverly Hilton Hotel, w Los Angeles.

 • Lunch nominowanych

  Oscar Nominees Luncheon, bo tak brzmi oficjalna nazwa spędu, to okazja do sfotografowania nominowanych przy wielkich oscarowych makietach. W trakcie lunchu wszyscy nominowani otrzymują również(...) myśli fakt, że do lunchu zasiedli zarówno nominowani w prestiżowych kategoriach, jak i kandydujący do Oscara w mniej spektakularnych dziedzinach, jak charakteryzacja, czy montaż. Laureatów...

 • Gwiazdy na przedoscarowym lunchu

  W poniedziałek, 6 lutego, Academy's Board of Governors, po raz 31. zorganizowała przedoscarowy lunch dla nominowanych do złotej statuetki. Uroczystość odbyła się w International Ballroom of the Beverly Hilton w Los Angeles i zgromadziła śmietankę Hollywood.

 • Oscary: Lunch nominowanych

  W poniedziałek, 13 lutego, odbędzie się specjalny lunch dla nominowanych do nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej (Nominees Luncheon). Swój udział zapowiedziała ponad setka tegorocznych nominowanych, w tym cała piątka reżyserów walczących o Oscara. Impreza rozpocznie się o północy w hotelu Beverly Hilton.

 • Oscary: Lunch nominowanych

  W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Beverly Hills Hotel, w Los Angeles, odbył się tradycyjny lunch, podczas którego spotkali się nominowani do tegorocznych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Rozpoczynając uroczystość Frank Pierson, przewodniczący szacownego gremium, nawiązując do przyspieszonego w tym roku oscarowego kalendarza zażartował, że spotkanie powinno nazywać się w tym roku...

 • Oscary: Nominowani zjedli lunch

  Aż 15. z 20. nominowanych w aktorskich kategoriach do tegorocznych Oscarów pojawiło się na corocznym przyjęciu (Nominees Luncheon) w poniedziałek, 13 lutego, w hotelu Beverly Hilton. Wśród gwiazd nie zabrakło głównych kandydatów na nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej: Philipa Seymoura Hoffmana ( "Capote" ) oraz Reese Witherspoon ( "Spacer po linie" ).

 • Oscary 2016: Lunch nominowanych w cieniu "białych Oscarów"

  W poniedziałek, 8 lutego, w hotelu Beverly Hilton odbył się coroczny lunch, organizowany przez Amerykańską Akademię Filmową dla twórców nominowanych do Oscara. Wydarzenie to miało miejsce po raz 35. Przy jego okazji po raz kolejny powrócił problem "białych Oscarów".

 • Bono: Lunch z Bushem

  W środę, 19 października, Bono zjadł lunch z prezydentem Georgem W. Bushem przed koncertem w Waszyngtonie. Wokalista U2 został zaproszony przez przywódcę USA, by móc kontynuować dyskusję na temat problemów współczesnego świata.

Zdjęcia na temat: lunch
Wideo na temat: lunch
 • "Przyjaciółki": Odcinek 180.

  Na lunch do restauracji Zuzy i Dagmara wpadają wysoko postawieni pracownicy banku, w którym, po utracie pracy, Zuza i Dagmar starali się o posadę i zostali „odprawieni z kwitkiem”. Mężczyźni dyskretnie omawiają planowaną fuzję. Nie mają świadomości, że właścicielka restauracji doskonale zna ich branżę… Podczas jednego z kolejnych spotkań z Tomkiem Anka porusza trudny temat, którego dotychczas

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1537.

  Waleria i Stefan jadą do szpitala, by odwiedzić umierającego Tolka. Na miejscu orientują się, że Koszyk znowu zakpił sobie ze wszystkich i nic poważnego mu nie dolega. Marek i Sylwia idą na lunch, podczas którego odkrywają, że oboje kiedyś nurkowali. Piękna prawniczka zachęca Złotego, by razem odnowili dawną pasję... Agata i Iwona zgodnie dochodzą do wniosku, że już nie będą sobie zawracać

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2817. Zwiastun

  Hofferowa odkrywa, że… Nicole ma romans! Żaneta i Wojtek nie ustają w próbach urozmaicenia swojego życia erotycznego. Tym razem umawiają się w przerwie na lunch - wtedy nikt im nie przeszkodzi w miłosnych

Dyskusje na temat: lunch