• Informacje na temat:

  luther

Artykuły na temat: luther
 • "Luther" na dużym ekranie?

  Brytyjski aktor Idris Elba ("Thor", "Prometeusz") chce przenieść na duży ekran popularny serial detektywistyczny "Luther", w którym gra główną rolę.

 • Zagra Martina Luthera Kinga

  Brytyjski aktor David Oyelowo wcieli się w postać Martina Luthera Kinga w biograficznym filmie o laureacie pokojowej nagrody Nobla "Selma" w reżyserii Lee Danielsa ("Precious").

 • Jamie Foxx jako Martin Luther King?

  Laureat Oscara Jamie Foxx, którego ostatnio mogliśmy oglądać jako prezydenta USA w filmie akcji Rolanda Emmericha "Świat w płomieniach", teraz chciałby wcielić się w rolę Martina Luthera Kinga.

 • Bono jak Martin Luther King

  Bono został uhonorowany nagrodą fundacji King Center, założonej przez byłą żonę Martina Luthera Kinga. Wokalista grupy U2 zasłużył na wyróżnienie dzięki walce o równouprawnienie krajów Trzeciego Świata.

 • Luther Vandross nie żyje

  W piątek w nocy, 1 lipca, w wieku 54 lat zmarł amerykański wokalista Luther Vandross. Gwiazda muzyki soul nie odzyskał pełni zdrowia od kwietnia 2003 roku, kiedy przeszedł poważny uraz mózgu.

 • Luther Vandross wciąż nieprzytomny

  Słynny amerykański wokalista soulowy Luther Vandross wciąż nie odzyskuje przytomności po udarze mózgu, jakiego doznał prawie miesiąc temu. Jego matka jest jednak pewna, że artysta wyzdrowieje i wróci do pełni sił.

 • Luther Vandross: Zdrowieje i triumfuje

  Luther Vandross, powracający powoli do zdrowia po udarze mózgu, ma szansę na odniesienie największego sukcesu w swojej dotychczasowej karierze. Jego najnowszy album "Dance With My Father", najprawdopodobniej zadebiutuje na pierwszym miejscu najbliższego notowania amerykańskiej listy przebojów.

 • Hiphopowy Martin Luther King

  Stacja radio wa One Mic wyemitowała specjalną przemowę Martina Luthera Kinga. Program, przetykany wypowiedziami zaproszonych gości, wśród których byli m.in. hiphopowi dziennikarze, przyjaciele i znajomi znanych raperów oraz M.C. Shamako z Kogresu Hip Hop, poświęcony był zagadnieniom nienawiści, pokoju i harmonijnego współdziałania w obecnej rzeczywistości.

 • Luther Vandross był gejem?

  Zmarły 1 lipca 2005 roku znany soulowy wokalista Luther Vandross był gejem - ujawnili jego znajomi w jednym z magazynów dla homoseksualistów. Wielu fanów piosenkarza ma im to za złe, że po śmierci Vandrossa próbują zrobić z niego kolejną ikonę ruchu homoseksualistów. Choć są też przeciwne głosy.

 • Dochodzący do siebie po ciężkiej chorobie Luther Vandross nie pojawi się w teledysku do piosenki "Dance With My Father", promującym płytę o takim samym tytule. Wideo będzie jednak naszpikowane mnóstwem gwiazd, wśród których znajdą się m.in. Beyonce Knowles, Stevie Wonder, Celine Dion i Whitney Houston.

Zdjęcia na temat: luther
Wideo na temat: luther
Dyskusje na temat: luther