• Informacje na temat:

  luther vandross producent

Artykuły na temat: luther vandross producent
 • Gwiazdy dla Vandrossa

  Luther Vandross, gwiazdor amerykańskiego soulu, doczeka się kolejnej płyty-hołdu. Tym razem jego nagrania przerobią wokalistki z pierwszej ligi światowego popu - m.in. Mariah Carey, Celine Dion i Janet Jackson.

 • W hołdzie Vandrossowi

  Celine Dion, Mary J Blige i Ruben Studdard to pierwsi wykonawcy, którzy zamierzają zaangażować się w nagranie płyty w hołdzie Lutherowi Vandrossowi. Przypomnijmy, że soulowy wokalista zmarł w piątek, 1 lipca, w wieku 54 lat.

 • Klubowy hip hop

  Po raz pierwszy w Polsce doszło do oficjalnej współpracy pomiędzy artystami z kręgow rapu i muzyki klubowej. Ukazał się pierwszy numer z płyty przygotowywanej przez Amstaff Records, na której pojawia się remiks klubowej płyty Gorzkiego (która w oryginale pojawi się w wersji hiphopowej).

 • Grają w muzycznym niebie

  Ostatni rok był szczególnie okrutny dla fanów polskiego rocka. W tym czasie na zawsze odeszli m.in. Paweł Berger (Dżem), Robert Sadowski (Madame, Houk, Robert Gawliński), Janusz Popławski (Niebiesko-Czarni), Krzysztof "Doc" Raczkowski (Vader), a ostatnio Mira Kubasińska (Breakout). W dzień Wszystkich Świętych wspominamy nie tylko najbliższych zmarłych, ale także tych, którzy dostarczali nam wzruszeń swoją twórczością i działalnością na muzycznej scenie.

 • Europe na Gitarowym Rekordzie Guinessa we Wrocławiu

  Pierwszego i drugiego maja we Wrocławiu odbędzie się jubileuszowa 10. rocznica Gitarowego Rekordu Guinnessa. Gwiazdą imprezy będzie szwedzka grupa Europe, pamiętana z wielkiego przeboju "The Final Countdown".

 • "Można mnie kochać albo nienawidzić"

  Gorzki od dawna znany jest jako kontrowersyjny reprezentant polskiej sceny hiphopowej. Jako jeden z nielicznych przedstawicieli tej sceny zyskał popularność i uznanie za granicą. Będąc członkiem Elity Kaliskiej stał się swego czasu głównym tematem rozmów, tematów na forum, czy czatów internetowych miłośników hip hopu. Z Gorzkim rozmawiał Londragon (mhh.pl).

Wideo na temat: luther vandross producent
 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Kamerdyner

  Historia czarnoskórego kamerdynera Białego Domu, który na przestrzeni trzech dekad służył ośmiu prezydentom. Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser i producent Lee Daniels ("Hej, Skarbie", "Czekając na wyrok") przedstawia opartą na prawdziwych wydarzeniach historię Cecila Gainesa (laureat Oscara i Złotego Globu - Forest Whitaker), który w latach 1957-1986 był kamerdynerem ośmiu kolejnych prezydentów Ameryki. Film, porównywany przez zagranicznych krytyków do przeboju "Jak zostać królem", już...

 • Selma

  Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla, Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA, gdzie czekają go nowe wyzwania. Jest rok 1965, a walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma w kierunku Montgomery wyrusza marsz protestacyjny, brutalnie spacyfikowany przez siły porządkowe działające z polecenia słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George'a Wallace'a (Tim Roth). Jednak poruszająca relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie pokojowego...