• Informacje na temat:

  lyle lovett

Artykuły na temat: lyle lovett
 • Pfeiffer i Kline u Altmana

  Michelle Pfeiffer ( "Biały oleander" ) i Kevin Kline ( "Burza lodowa" ) dołączyli do obsady najnowszego filmu Roberta Altmana ( "Gosford Park" , "Na skróty"). Produkcja powstaje w oparciu o słynny radio wy show Garrisona Keillora, "A Prairie Home Companion".

 • Lohan u Altmana

  Lindsay Lohan ( "Zakręcony piątek" , "Wredne dziewczyny" ) dołączyła do obsady filmu "A Prairie Home Companion", najnowszego projektu Roberta Altmana ( "Gosford Park" ). Młoda aktorka zagra córkę bohaterki kreowanej przez Meryl Streep ( "Godziny" ). Produkcja powstaje w oparciu o słynny radio wy show Garrisona Keillora, który napisał także scenariusz filmowej opowieści.

 • Ricky Martin, latynoski gwiazdor muzyki pop, dołączy do wielu znanych gwiazd i weźmie udział w uroczystym przyjęciu zorganizowanym w przyszłym tygodniu, z okazji przejęcia urzędu prezydenta Stanów Zjednoczonych przez George'a W. Busha.

 • Clooney u Altmana?

  Nazwisko George'a Clooney'a ( "Solaris" , "Okrucieństwo nie do przyjęcia" ) pojawiło się w mediach w związku z realizacją filmu powstającego w oparciu o radio wy show Garrisona Keillora, "A Prairie Home Companion". Nad obrazem pracuje Robert Altman ( "Gosford Park" , "The Company" ).

 • Skolimowski ze Scarlett Johansson

  Jerzy Skolimowski wystąpił jako aktor we wspólnych scenach ze Scarlett Johansson w amerykańskim przygodowym filmie akcji "Avengers". Jest tam czarnym charakterem - wcielił się w Rosjanina, który w brutalny sposób przesłuchuje graną przez Johansson bohaterkę.