• Informacje na temat:

  lynch

Artykuły na temat: lynch
 • Judas Priest: Richie Faulkner został ojcem. George Lynch z Lynch Mob dziadkiem dziewczynki

  Znany z metalowej grupy Judas Priest Richie Faulkner po raz pierwszy został ojcem. Matką dziewczynki jest Mariah Lynch, córka George'a Lyncha, byłego gitarzysty amerykańskiego zespołu Dokken.

 • Nie żyje Kenny Lynch. Miał 81 lat

  Brytyjski piosenkarz Kenny Lynch zmarł w środę rano (18 grudnia).

 • David Lynch oferuje bezpłatne medytacje dla lekarzy

  Centrum Zdrowia i Relaksacji i Davida Lyncha otworzyło fundusz o nazwie "Heal the Healers Now". Celem jest wprowadzenie medytacji transcendentalnej dla medyków, którzy leczą chorych na koronawirusa.

 • David Lynch nie chce oglądać nowej "Diuny"

  Ekranizacja "Diuny" Franka Herberta, nad którą pracuje obecnie Denis Villeneuve, to bez wątpienia film, na który czekają tysiące widzów na całym świecie. Do tego grona nie należy jednak David Lynch, który w wywiadzie dla portalu "The Hollywood Reporter" przyznaje, że jego zainteresowanie filmem Villeneuve'a jest zerowe.

 • David Lynch odbierze honorowego Oscara

  Laureatami honorowych Oscarów za całokształt zostaną w 2019 r. amerykański aktor Wes Studi oraz reżyserzy - Włoszka Lina Wertmueller i Amerykanin David Lynch. Z kolei aktorka Geena Davis otrzyma nagrodę im. Jeana Hersholta za działalność humanitarną.

 • Fascynujący David Lynch

  Nie lubi zdradzać szczegółów życia prywatnego ani wykładać sensu swoich filmów - mówi o Davidzie Lynchu Richard A. Barney. W swej książce "David Lynch" pisarz przytacza najbardziej znane i głośne wywiady z reżyserem.

 • Czym zajmuje się David Lynch w czasie kwarantanny?

  ...w piękny sposób łączą te trzy kwestie" - powiedział Lynch w rozmowie z portalem Vulture. Zdradził też, że aktualnie pracuje nad kinkietami. Reżyser dysponuje również pracownią malarską i wkrótce zamierza wrócić do malowania. Filmy? Na razie nie pracuje nad żadnym projektem.  Artysta codziennie oddaje się też medytowaniu. Poświęca na to 20 minut rano i 20 minut wieczorem. Lynch praktykuje...

 • David Lynch o pandemii: "To okazja do eksperymentowania"

  Drive", "Blue Velvet" i Prosta historia" stwierdził ostatnio w jednym z wywiadów, że nie planuje nakręcić niczego nowego. David Lynch zajął się swoim hobby, związanym z tworzeniem przedmiotów do(...) zajmuje go również pogoda, postanowił wrócić do tworzenia swoich słynnych raportów. Spostrzeżeniami na temat aury dzieli się na kanale: "DAVID LYNCH THEATER". W tym samym wywiadzie Lynch...

 • Niepokoje Lyncha

  David Lynch - jeden z najbardziej intrygujących reżyserów świata, mistrz. Jego sztuka przepełniona jest tajemnicą, mrokiem, wieloznaczną symboliką, również najnowszy obraz "Inland empire" nie jest wyjątkiem.

 • Honorowe Oscary rozdane. Wśród laureatów David Lynch i Geena Davis

  Amerykański aktor Wes Studi oraz reżyserzy - Włoszka Lina Wertmueller i Amerykanin David Lynch - zostali laureatami tegorocznych honorowych Oscarów za całokształt osiągnięć. Aktorka Geena Davis otrzymała nagrodę im. Jeana Hersholta za działalność humanitarną.

Zdjęcia na temat: lynch
Wideo na temat: lynch
Dyskusje na temat: lynch