• Informacje na temat:

  łysa britney spears

Artykuły na temat: łysa britney spears
 • Łysa Britney na billboardach

  Chodzi o fotografię na której łysa Britney Spears rzuca gniewne spojrzenie. Według prawników gwiazdy pop, fotografie wykorzystane na przydrożnych billboardach przez firmę Clear Channel Communications(...) ta sprawa nie miała miejsca" - dodał jeden z prawników reprezentujących Britney Spears. Zobacz teledyski wokalistki na stronach INTERIA.PL!

 • Britney Spears szokuje publiczność

  Britney Spears, amerykańska gwiazda muzyki pop, udowodniła podczas swego niedzielnego (18 listopada), transmitowanego na żywo przez stację HBO koncertu w Las Vegas, że nie jest już małą dziewczynką. Wokalistka zaskoczyła publiczność, przebierając się 13 razy i niejednokrotnie pojawiając się w dość skąpym odzieniu.

 • Prawda o łysej Britney Spears

  Model Isaac Cohen, który przez kilka tygodni spotykał się z Britney Spears, ujawnił pikantne ciekawostki na temat piosenkarki. A wokalistka wciąż szaleje - niedawno ogoliła głowę na łyso...

 • Britney źle skończy?

  ..."Britney Spears może skończyć jest Anna Nicole Smith" - mówi psychiatra dr Drew Pinsky i obawia się, że może ona umrzeć o wiele za wcześnie, podobnie jak słynna modelka "Playboya". W internecie pojawił się kolejny filmik porno z domniemanym udziałem upadłej gwiazdy.

 • Ogolił się na łyso dla Britney Spears

  Matthew Morrison, gwiazda serialu "Glee" , pozbył się swojej kędzierzawej czupryny. Wszystko to w imię... Britney Spears.

 • Ogolił się na łyso dla Britney Spears

  Matthew Morrison, gwiazda serialu "Glee" , pozbył się swojej kędzierzawej czupryny. Wszystko to w imię... Britney Spears.

 • Britney Spears ogoliła głowę ze strachu?

  W trakcie procesu pomiędzy Samem Lutfim i Lynne Spears, matką amerykańskiej gwiazdy pop, prawnik menedżera ujawnił rzekomy powód załamania nerwowego Britney z 2007 roku. Przypomnijmy, że piosenkarka(...) menedżera adwokat Joseph Schleimer stwierdził w imieniu swojego klienta, że Britney Spears doznała załamania nerwowego właśnie z powodu nadużywania narkotyków. "Lubiła zażywać amfetaminę. Większość...

 • Ethan Hawke: Wrażliwy buntownik

  ...w "emerytowaną" gwiazdę rocka, Hawke dzieli się swoimi przemyśleniami na temat życia w blasku fleszów. W szczerych słowach opowiada o sobie, ale też Elvisie, Riverze Phoenixie i... łysej głowie Britney Spears.