• Informacje na temat:

  m jak miłoś

Artykuły na temat: m jak miłoś
 • Sofia Milos daje przykład

  ...- Kobiety zachwycają mnie swoją odwagą, siłą, inteligencją, urodą. Dlatego kiedy gram jakąś rolę, staram się oddać całą jej kobiecość, charakter, czy poglądy - napisała na swojej stronie internetowej(...) Caruso, który gra porucznika Horatio Caine'a. "CSI: Kryminalne zagadki Miami" możemy oglądać na Polsacie, we wtorki, o 22:05. Zobaczmy jak Sofia Milos rozmawia przez telefon... leżąc w łóżku:

 • Zmarł Mirosłav Ondricek, twórca zdjęć do "Amadeusza"

  Zmarł Mirosłav Ondricek, autor zdjęć do takich przebojów kinowych, jak "Amadeusz", "Hair", "Świat według Garpa", "Ragtime". Pochodzący z Czech operator miał 80 lat.

 • "Na Żywo": Katarzyna Warnke w ciąży! Ona i Piotr Stramowski zostaną rodzicami

  ...powinno to nastąpić jak najszybciej. Jej ukochany, młodszy od niej o 10 lat, dojrzał już do roli ojca. Dziś oboje są bardzo szczęśliwi, że ich marzenie o rodzicielstwie właśnie się spełnia...

 • Milos Forman i Goya

  Pochodzący z Czech reżyser Milos Forman, twórca "Amadeusza", "Skandalisty Larry Flynta" i "Człowieka z księżyca", zamierza zrealizować filmową biografię słynnego hiszpańskiego malarza Francisco Goi. Obraz wyprodukuje Saul Zaentz, z którym Forman współpracował na planie "Amadeusza" oraz nagrodzonego Oscarem dramatu "Lot nad kukułczym gniazdem".

 • Nowy romans

  .... - Cholera, ty chyba mówisz poważnie... - Cholera, chyba tak! Jaki będzie finał? O tym przekonacie się we wtorek, w 960 odcinku "M jak Miłoś(...) mi głęboko w oczy, przyznać, że to zwyczajny wyzysk człowieka przez człowieka? Umówiliśmy się, że skończę to wszystko do środy i tak będzie. Jak już mam tu siedzieć po godzinach, że sama zdecyduję...

 • Milos Forman i kino kulinarne

  Międzynarodowy Festiwal Filmu i Muzyki Transatlantyk, który odbędzie się w Poznaniu w dniach 5-13 sierpnia, przygotowuje przegląd twórczości Milośa Formana. Widzowie będą mogli także zapoznać się z "Kinem kulinarnym".

 • Forman o Carrey'u

  Milos Forman jest wyraźnie zaszokowany faktem pominięcia znakomitego komika Jima Carrey'a podczas przyznawania nominacji do tegorocznych Oskarów.

 • Nieoficjalne spotkanie z mistrzem

  "Milos Forman: Co cię nie zabije..." ("Miloš Forman: Co tě nezabije?"), reż. Miloslav Smidmajer, Czechy 2009, dystrybutor Vivarto, premiera kinowa 1 października 2010 roku.

 • Daniel Day-Lewis u Milosa Formana

  Angielski aktor Daniel Day-Lewis, które wybitne kreacje stworzył w filmach "W imię ojca" , "Moja lewa stopa" i "Wiek niewinności" wystąpi w ekranizacji dramatu Arthura Millera "The Ride Down Mount Morgan". Na fotelu reżysera zasiądzie mistrz kina, Milos Forman ("Lot nad kukułczym gniazdem", "Amadeusz", "Człowiek z Księżyca" ).

 • "Pali się moja panno": Prawdziwy czeski film

  Filmem "Pali się moja panno" znana niezależna wytwórnia płytowa SP Records wkracza w branżę filmową. Dystrybutor zapowiada, iż będzie to działalność równie wywrotowa, jak działalność muzyczna. "Będziemy niezależni, ambitni, przebojowi i absolutnie najlepsi. Będziemy karmić wysublimowane gusty, zapewniać najwyższej jakości jazdę kulturalną i kino, które musi być w każdej kinoteczce" - zapowiada

Dyskusje na temat: m jak miłoś