• Informacje na temat:

  m jak miłosć 22 maja 2012

Artykuły na temat: m jak miłosć 22 maja 2012
 • "M jak miłość": Iga Górecka znów szokuje nagością!

  Na Instagramie gwiazdki "M jak miłość" niemal codziennie pojawiają się nagie zdjęcia. Serialowa Karolina Kubiak wie, jak wzbudzić zainteresowanie i wywołać medialny szum, chociaż w show-biznesie jest dopiero od niedawna.

 • Liam Hemsworth w krwawej rozgrywce z seryjnym mordercą

  Australijski klan Hemsworthów szturmuje polskie kina! Podczas gdy Chris, jako Thor, odlicza "Czas Ultrona", młodszy - Liam pozdrawia miłośników braci Coen i zaprasza do "Miasteczka Cut Bank".

 • Polskie hity na wiosnę 2012

  .... Po śmierci ojca, wraz z dwójką dzieci - Remikiem (Jakub Wróblewski) i Anetą (Maja Bohosiewicz) wprowadza się do mieszkania, którego połowę otrzymała w spadku. Sąsiadką Aidy jest Paula (Katarzyna(...) się rozpadł? Głównie przez dwie pasje Jerzego - pracoholizm i skłonność do romansów. Owocem ich małżeństwa jest 22-letni syn Marcin (Antek Królikowski). To bystry chłopak, który jest zdolny, ale...

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • Zagraniczne hity na wiosnę 2012!

  ...wszyscy mają ten sam szczytny cel uratowania ludzkości. "Touch" Premiera 26.03, FOX, Poniedziałek, godz.: 21.00 Losy wszystkich ludzi są ze sobą powiązane. Jak bardzo, przekonacie się(...) się wzorów. Tak jak Jake (David Mazuz), którego samotnie wychowuje wdowiec Martin Bhom (Kiefer Sutherland).  Wyjątkowy dar Chłopiec nie mówi i nie pozwala się nikomu dotknąć. Nawet ojcu. Mężczyzna...

 • "Medea": Kędzierzawska debiutuje w teatrze

  Spektakl "Medea" - opowieść o wielkiej miłości, zdradzie, bólu i zemście - będzie można oglądać od 22 maja w Teatrze Polonia w Warszawie. To reżyserski debiut w teatrze Doroty Kędzierzawskiej; w głównych rolach, podobnie jak w wielu jej filmach, wystąpią dzieci.

 • "Lekarze" podbiją USA?

  Fani znakomitego polskiego serialu medycznego, emitowanego na antenie TVN od 3 września 2012 do 30 listopada 2014 roku, mają powody do dumy. Choć ich ulubiony format nie wraca na ekrany naszych(...) polskich "Lekarzy" w reż. Filipa Zylbera i Marcina Wrony. Podobno już w czwartek 14 maja, po emisji premierowego odcinka, nasi "Médicos" (pod takim tytułem poznali ich Amerykanie), zebrali przychylne...

 • AfryKamera: Afryka w obiektywie Afrykanów

  Już od 19 do 26 kwietnia w Warszawie rusza VII AfryKamera - Festiwal Filmów Afrykańskich - jedyny w Polsce festiwal pokazujący Afrykę, jej kulturę i przede wszystkim kinematografię z perspektywy samych Afrykanów.

 • Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  Jedynka i Dwójka wciąż emitują jesienne seriale, a Jacek Kurski już myśli o... zimie. Szef Telewizji Polskiej nie zamierza – jak większość jego konkurentów – czekać na wiosnę, by zaprezentować widzom nowe programy i seriale. Właśnie wprowadził nowy zwyczaj... Od tego roku zimy mają być w TVP pełne serialowych premier!

 • Najważniejsze filmy 2014! To na nie czekamy

  Nowe dzieła Roberta Rodrigueza, Davida Finchera, Christophera Nolana i Petera Jacksona. Ekranizacje komiksów, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty, kolejne odsłony popularnych serii. Oto najbardziej oczekiwane filmy drugiej połowy 2014 roku.