• Informacje na temat:

  m jak miłość adrianna

Artykuły na temat: m jak miłość adrianna
 • Adrianna Biedrzyńska: Trzyma kciuki za córkę

  ...wyznaje Adrianna Biedrzyńska (51 l.). A może zostałaby wirtuozem skrzypiec? Gry na tym instrumencie uczy się od dziecka. - I miłość do grania na skrzypcach nigdy mi nie minęła. Wykorzystuję te umiejętności(...), Michalina Robakiewicz (19 l.). Pani Adrianna mogłaby godzinami wspominać, jak dziewczynka od małego ślicznie śpiewała i tańczyła. Grała też na pianinie. Od dziecka widać też było w Michalinie talent...

 • ​"Miłość wagi ciężkiej": Nowy serial dokumentalny TLC

  Na antenę TLC trafi trzyodcinkowy program dokumentalny "Miłość wagi ciężkiej", który ukazuje intymne, wzruszające i trudne obrazy z życia par o skrajnie różnych sylwetkach.

 • "M jak miłość": Potrąci dziecko

  Chwila nieuwagi, przypadek i całe życie wywraca się do góry nogami. To właśnie spotka Szymona (Grzegorz Małecki). Pod koła jego samochodu nagle wpadnie Ewa (Adrianna Stalewska), która uczy się jazdy na rolkach.

 • Miłosne rozstania

  Bohaterów "M jak miłość" czekają trudne chwile. Która para się rozstanie, a czyj związek uda się uratować?

 • Kalina Jędrusik: Lubiła smutek

  W centralnym miejscu Kalinowego Serca wisi ogromny portret Kaliny Jędrusik, leżącej nad brzegiem morza, z odsłoniętymi ramionami, w swetrze, jaki miała Marilyn Monroe. Jak mówił Zbigniew Dzięgel, bez tego portretu nie ma Kalinowego Serca.

 • Zdradzamy zakończenia seriali!

  Uwaga! Jeśli nie chcesz wiedzieć, jak zakończy się sezon twojego ulubionego serialu i co czeka bohaterów w kolejnym, nie czytaj. Sprawdziliśmy, co stanie się w "Gotowych na wszystko", "Lost: Zagubionych", "Chirurgach", " Plotka rze", "90210", "Tajemnicach Smallville", "Prywatnej praktyce" oraz "Braciach i siostrach".

 • Piotr Wereśniak: Film wyszedł naprawdę śmieszny

  Piotr Wereśniak to scenarzysta i reżyser, który ma na swym koncie takie przeboje kinowe, jak "Zakochani", "Zróbmy sobie wnuka", "Nie kłam kochanie" czy "Och Karol 2". Jego najnowszą komedię, "Wkręceni" obejrzało w kinach 800 tysięcy widzów. Film jest już dostępny na płytach DVD i Blu-ray.

 • Deląg w "Barwach szczęścia"

  Natalia ma zaledwie 19 lat". Jak widać kupując pierwsze auto w życiu można się przy okazji zakochać. Romantyczne przejażdżki motorem we dwoje będą niczym wiatr w żagle tej nieoczekiwanej miłości. Cóż, podobno miłość niejedno ma imię, ciekawe tylko, co na to rodzice Natalii (Adrianna Biedrzyńska, Kazimierz Wysota) oraz jej starszy brat Paweł (Marcin Hycnar).

 • "Kod genetyczny": Nowy serial TVN

  ..."Kod genetyczny" to opowieść o więzach krwi poddanych najtrudniejszej próbie. Dwóch mężczyzn, jedna kobieta, zbrodnia i zakazana namiętność. Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie(...) ojca. Co i dlaczego połączy tych dwoje? Prawdziwa miłość, erotyczna fascynacja, czy może nie dająca o sobie zapomnieć przeszłość? Trójkąt miłosny nieuchronnie prowadzi bohaterów do tragedii...

 • Agustin Egurrola reżyserem spektaklu "Boxality"

  ...- Długo zbierałem się, żeby zrobić taki spektakl. Żeby zrobić i powiedzieć "To ja tak myślę o życiu" - powiedział na konferencji prasowej Egurrola. Jak dodał reżyser inspiracją dla projektu były(...) przedstawienie, od początku do końca, zostało wymyślone przez niego. Według Egurroli tematem spektaklu są ograniczenia, jakie spotykajmy w codziennym życiu. - Całe życie żyjemy w pudełkach, boxach...

Zdjęcia na temat: m jak miłość adrianna
Dyskusje na temat: m jak miłość adrianna