• Informacje na temat:

  m jak miłość agnieszka ciąża

Artykuły na temat: m jak miłość agnieszka ciąża
 • "M jak miłość": Ciąża na niby

  Aneta (Ilona Janyst) bardzo przeżyje aresztowanie Olka (Maurycy Popiel) za zabójstwo Skalskiego (Tomasz Ciachorowski). Za wszelką cenę będzie chciała załatwić sobie spotkanie z ukochanym. By do niego doprowadzić, zmanipuluje prokuratora.  Powie mu, że jest narzeczoną młodego Chodakowskiego, a ponadto spodziewa się jego dziecka. Przypadkiem do ich rozmowy włączy się Agnieszka (Magdalena Walach...

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej koncepcji języka filmowego.

 • "M jak miłość": Zagrożona ciąża

  Co wydarzy się w 1475. odcinku "M jak miłość"?

 • Kolejna ciąża w "M jak Miłość"!

  Kolejna bohaterka "M jak Miłość" zniknie na jakiś czas z małego ekranu. Z powodu zajścia w ciążę Dominika Figurska, serial owa Ewa, wyjedzie na jakiś czas za granicę.

 • M jak miłość

  Ewa nadal leży w szpitalu, a badania wykazują, że jej ciąża nie rozwija się prawidłowo. Tymczasem Asia i Tomek przyjeżdżają w końcu do siedliska, by wziąć...

 • "Pierwsza miłość": Ciąża ją zmieni

  Choć przyjaciele namawiają Marysię, by wyjawiła Pawłowi, że będzie ojcem jej dziecka, ona decyduje się tego nie robić. Aneta Zając, grająca główną bohaterkę "Pierwszej miłości" zdradza, że ciąża zmienia jej bohaterkę.

 • "M jak miłość": Agnieszka zrezygnuje z Olka dla... Anety!

  Agnieszka (Magdalena Walach), która jeszcze niedawno sypiała z Olkiem (Maurycy Popiel) i myślała o ułożeniu sobie życia u jego boku, nieoczekiwanie pomoże Anecie (Ilona Janyst) w negocjacjach z prokuratorem prowadzącym sprawę Chodakowskiego. Czy po wspólnym "przedstawieniu" w prokuraturze Kryńska i Olszewska zaprzyjaźnią się?

 • "M jak miłość": Przez rozwód zacznie pić

  Rozwód z Małgosią (Joanna Koroniewska) będzie dla Tomka (Andrzej Młynarczyk) traumą. Ze strachu, że była już żona odbierze mu syna, gliniarz zacznie pić na umór. Poznaj szczegóły!

 • “M jak miłość": Ciąża Agnieszki!

  Los potrafi płatać ludziom figle. Ledwo Tomek (Andrzej Młynarczyk) zamieszka z Joanną (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) odkryje, że jest w ciąży. Z Chodakowskim, ma się rozumieć!

 • Ślub w "M jak miłość"!

  Już 16 stycznia zobaczymy ślub Marty i Andrzeja, bohaterów serialu "M jak miłość". Ceremonia będzie wyjątkowo piękna, ale szczęściu młodych zagrozi... Agnieszka. Czy wyjawi pannie młodej tajemnicę pewnej walentynkowej nocy?

Zdjęcia na temat: m jak miłość agnieszka ciąża
Wideo na temat: m jak miłość agnieszka ciąża
 • "M jak miłość": Nowy partner Tomka

  Marcin namawia Izę, by pojechała razem z nim, Wojtkiem i studentką Olą na weekend do Ogrodzieńca. Tomek ma za to problemy w pracy. Szef przydziela mu nowego partnera - Kacpra Wrońskiego - i między policjantami od razu wybucha konflikt. Tymczasem Agnieszka trafia do szpitala i lekarz uprzedza, że jej ciąża jest zagrożona. A Joasia po raz pierwszy obchodzi z Wojtkiem i Zosią Dzień Matki.

Dyskusje na temat: m jak miłość agnieszka ciąża