• Informacje na temat:

  m jak miłość aktorzy którzy nie żyją

Artykuły na temat: m jak miłość aktorzy którzy nie żyją
 • Maria Czubaszek: Tylko słonie i żółwie żyją dłużej ode mnie!

  Nawet jako dziewczynka nie chciała być Marią. Wolała być Alicją. Uważała, że nadanie jej pierwszego imienia na chrzcie było kosmiczną pomyłką. Przekorna, zawsze mówiła to, co myśli, nie bacząc na konsekwencje. Tak jak wtedy, gdy nie tylko wyznała, że poddała się aborcji, ale także, że od dziecka nie cierpi dzieci. Maria Czubaszek zmarła 12 maja 2016 roku w wieku 76 lat.

 • Związki gwiazd "Paradoksu"

  Gwiazdy serialu "Paradoks" - Bogusław Linda i Arkadiusz Jakubik, czyli podinspektor Marek Kaszowski i prokurator Bohdan Sobecki - to aktorzy, którzy od lat tworzą ze swoimi partnerkami... artystyczne związki. Sztuka obecna jest w ich życiu niemal bez przerwy.

 • "M jak miłość": Spełniam marzenia - rozmowa z Krzysztofem Kwiatkowskim

  W tym roku czeka go kilka premier teatralnych, na ekrany kin wejdzie film „Dywizjon 303” z jego udziałem i będzie miał dużo pracy na planie „M jak miłość”. W najbliższych odcinkach serialu jego bohater, Jakub, dostanie awans, ale zamiast go przyjąć, zacznie się zastanawiać, czy nie zrezygnować z pracy w CBŚ!

 • Dwa Brzegi: Kino może być radosne

  Dobre kino nie musi zadawać pytań o sens życia, być trudne, poważne i sprawiać, że widz przeżywa katharsis. Może też być radosne, pełne wigoru, spontaniczności i euforii. Taki też jest film "Bikiniarze", który w środę w nocy, 3 sierpnia, podbił serca festiwalowej publiczności w Kazimierzu Dolnym.

 • ​"M jak miłość": Andrzej Młynarczyk otwarcie mówi o swych rozmowach z... Bogiem

  Andrzej Młynarczyk, czyli Tomek Chodakowski z "M jak miłość", nie kryje, że codziennie rozmawia z... Bogiem i często zagląda do Biblii. - Wiara jest dla mnie bardzo ważna! Bez rozmów z Bogiem, czyli bez modlitwy, nie wyobrażam sobie życia - powiedział niedawno.

 • Startuje Warszawski Festiwal Filmowy

  Około 200 filmów z ponad 50 krajów pokazanych będzie w ramach 28. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza, organizowana w Kinotece i Multikinie Złote Tarasy, rozpocznie się w piątek. Do polskiej stolicy przyjadą artyści z ponad 30 państw.

 • "Przyjaciółki": Przepis na miłość

  Evita Urbanikova napisała książkę "Wszystko albo nic", która 13 marca ukaże się na polskim rynku. Paweł Deląg, czyli profesor Wiktor Jeleński z "Przyjaciółek", gra jednego z bohaterów w filmie, który jest jej ekranizacją. Ona jest pisarką od romansów, w nim kochają się niemal wszystkie kobiety. O miłości wiedzą pewnie wszystko...

 • "Austeria": Świat, który zniszczono

  W czwartek, 28 marca, mija 30 lat od premiery "Austerii" Jerzego Kawalerowicza. "Zaginiony świat Żydów polskich długo czekał na utrwalenie w dziele filmowym" - tłumaczył reżyser.

 • Oni rozstali się w 2015 roku!

  Wielkie uczucia, wspólne okładki i wywiady dla kolorowych pism. Niestety, w przypadku tych gwiazd 2015 rok nie okazał się szczęśliwy. Doda, Marta Wierzbicka, Adam Sztaba - to tylko kilka nazwisk celebrytów, którzy w tym roku znowu zostali singlami. Jedni musieli przełknąć gorzkie łzy rozstania, z kolei inni odetchnęli z ulgą i w końcu zaczęli żyć dla siebie. Oto zestawienie par, które w tym roku...

 • Katarzyna Łaniewska: Kobieta z prowincji

  Ma wiele cech babci Józi, którą pokochali widzowie "Plebanii".

Dyskusje na temat: m jak miłość aktorzy którzy nie żyją
 • Re: Te aktorki i aktorzy żyją na kocią łapę. Ślub nie jest im do niczego potrzebny!

  Generalnie ślub jest dla ludzi, którzy myślą, że kupili sobie, dozgonne prawa do własności drugiego człowieka. W ramach tych praw mogą sobie robić jak chcą i co chcą. Jest tylko jeden problem, bardziej doczesny.. Tych praw nie ma jak wyegzekwować. Pomimo posiadanych aktów prawnych , na małżeństwo, fizycznie nas nie ma i odchodzimy. Co komu po tym czego fizycznie nie ma ? Trochę egzekucji ze