• Informacje na temat:

  m jak miłość anna w ciazy

Artykuły na temat: m jak miłość anna w ciazy
 • Anna Prus w ciąży!

  Anna Prus (38 l.) oczekuje swojego pierwszego dziecka. Poród już niebawem!

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • Anna Mucha jest w ciąży? Jedno zdjęcie wywołało spekulacje!

  Niedawno odbyły się 18. urodziny "M jak miłość". Anna Mucha (38 l.) opublikowała na swoim profilu na Instagramie fotkę z gali. I ruszyły spekulacje, a echa nie milkną do teraz! Czyżby aktorka... była w ciąży?

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jest gotowa do pracy mimo zaawansowanej ciąży

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joasia z "M jak miłość", zaprzecza, że jej wątek w „Emce” będzie wygaszany: "To bzdury!"– twierdzi aktorka i przygotowuje się do powrotu na plan, mimo że jest w zaawansowanej ciąży. Niestety, drugi serial aktorki, polsatowski hit "W rytmie serca", nie doczeka się kontynuacji... Dlaczego?

 • Anna Wendzikowska: Podwójna mama

  W styczniu Anna Wendzikowska urodziła córeczkę. Piękna dziennikarka nie planuje jednak długiego urlopu macierzyńskiego.

 • M jak miłość

  ..., Marta Kuszewska, Alina Puchała, Katarzyna MajewskaMuzyka: Bartosz Chajdecki, Sebastian KrajewskiAktorzy: Katarzyna Cichopek (Kinga), Krystian Wieczorek (Andrzej), Adrianna Kalska (Iza Lewińska), Mikołaj Roznerski (Marcin), Maurycy Popiel (Olek), Magdalena Walach (Agnieszka), Katarzyna Grabowska (Olga), Małgorzata Pieczyńska (matka Marcina), Kacper Kuszewski (Marek), Franek Przanowski (Maciek), Anna...

 • "M jak miłość": Afera w rodzinie

  Matka Darka za wszelka cenę będzie chciała rozdzielić syna i Natalię. Zasugeruje nawet, że to nie on jest ojcem dziecka!

 • "M jak miłość": Anna będzie w ciąży?

  ...- Tamara jest w czwartym miesiącu ciąży. Razem z Bartkiem są bardzo podekscytowani, spełniło się ich marzenie - ekscytuje się na łamach magazynku "Show" znajomy pary. Plotek tych na razie nie potwierdziła sama zainteresowana ani jej partner Bartek Kasprzykowski. Gdyby jednak okazały się one prawdą, czy bohaterka Arciuch z "M jak miłość" - Anna Gruszyńska - w nowym sezonie również znalazłaby się...

 • Anna Wendzikowska: Poród za 2 miesiące, już szuka niani

  Anna Wendzikowska nie planuje długiej przerwy w pracy po urodzeniu dziecka. Mimo że od porodu dzielą ją jeszcze dwa miesiące, już dziś szuka niani dla swojej córeczki.

Zdjęcia na temat: m jak miłość anna w ciazy
Wideo na temat: m jak miłość anna w ciazy
 • "M jak miłość": "Zróbmy to w wannie!"

  (Teresa Lipowska) i Magda (Anna Mucha). Pierwsza domyśli się, w czym tkwi problem i pomoże młodym, zabierając na weekend ich dzieci do Grabiny - tak, by Zduńscy mogli w końcu zostać w domu tylko we dwoje. Chodakowska natomiast udzieli przyjaciółce kliku rad - jak nie spłoszyć męża z sypialni i stworzyć romantyczny nastrój. Kinga zastosuje się do wskazówek Madzi, a widzowie będą świadkami gorących

Dyskusje na temat: m jak miłość anna w ciazy