• Informacje na temat:

  m jak miłość biusty

Artykuły na temat: m jak miłość biusty
 • Anna Mucha: M jak miłość, b jak biust

  Gwiazda serialu "M jak miłość", aktorka Anna Mucha uwielbia grać tabloidom na nosie. Kiedy te rozpisują sie na temat jej roznegliżowanego zdjęcia rzuconego do sieci, ona... dodaje kolejne dwa!

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • "Blondynka": Sławomir Zapała ma wpływ na wielkość... biustu swej żony?

  Sławomir Zapała, czyli Paweł z "Blondynki", nie kryje, że uważa swoją żonę Magdę za najseksowniejszą kobietę na świecie. Ostatnio zdradził fanom, że wie, co robić, aby biust jego ukochanej zawsze wyglądał jak... nowy i sprawiał wrażenie większego niż jest w rzeczywistości!

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Anna Dymna nie wstydzi się, że kiedyś chętnie pokazywała... biust!

  ...przylgnął do niej na wiele lat. - Ja się tamtej Ani Dymnej nie wstydzę i nie wypieram. Na te pierwsze role patrzę nawet z pewnym rozczuleniem. Jakbym oglądała własną córkę - wyznała w jednym(...) przedwczesna śmierć męża aktorki, Wiesława Dymnego. Ich pierwsze spotkanie zakończyło się potworną kłótnią. Dymny zwymyślał nieznaną mu wtedy dziewczynę, klnąc przy tym jak szewc. Anna... spoliczkowała go...

 • Najlepszy biust ma Kozidrak?

  Stylista Tomasz Jacyków (40 l.) o dojrzałych piersiach.

 • Barbara Kurdej-Szatan kusi biustem na Instagramie. Seksownie?

  Barbara Kurdej-Szatan (32 l.) wie, jak rozpalić zmysły. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała swoje zdjęcie w seksownej bieliźnie.

 • "Biust" i piękne kobiety

  Na początku czerwca w Gdańsku nakręcono teledysk do piosenki "Biust". To drugi utwór promujący wspólną płytę "Koledzy" Wojciecha Waglewskiego i Macieja Maleńczuka.

 • Anna Mucha kusi nagim biustem! Fani oszaleli na jego punkcie!

  Gwiazda serialu "M jak Miłość" nieustannie kusi gorącymi zdjęciami. Jednym bardzo się to podoba, drudzy uważają, że takie zdjęcia nie przystojną matce dwójki dzieci.  Aktorka nic nie robi sobie z tych uwag i dalej eksponuje swoje atuty.  Tym razem podzieliła się fotką, na której pozuje naga, prawdopodobnie po wyjściu z kąpieli. Aby zasłonić nieco swój ponętny dekolt, Mucha umieściła tam napis...

 • Za duży biust Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek otwarcie przyznaje, że przez swe bujne piersi znalezienie dobrze dopasowanej sukienki stanowi dla niej nie lada problem.

Dyskusje na temat: m jak miłość biusty