• Informacje na temat:

  m jak miłość bohaterowie

Artykuły na temat: m jak miłość bohaterowie
 • Gwiazda "M jak miłość" wyznaje: "Zmagałam się z depresją"

  Widzowie "M jak miłość" byli ostatnio świadkami trudnych scen, w których jedna z bohaterek usiłowała popełnić samobójstwo. O granej przez siebie postaci i jej motywach opowiedziała w kulisach serialu Agnieszka Judycka. Poruszając ten temat, dodatkowo zdecydowała się opowiedzieć o własnej walce z depresją...

 • Dokąd wybrać się w podróż z okazji pierwszej rocznicy ślubu? Przed taką decyzją staną Ala i Paweł Zduńscy, bohaterowie "M jak miłość". Ich wybór padnie na Wenecję, ale nie tę we Włoszech tylko w naszych rodzimych Pałukach!

 • "Lokatorzy": Jak zmienili się bohaterowie serialu?

  ...", "Ojciec Mateusz" czy "M jak miłość". W 2017 roku zagrała seksoholiczkę w filmie "Porady na zdrady". (...)Serial "Lokatorzy" cieszył się dużą sympatią widzów, podobnie jak postaci wykreowane przez Michalską, Borys i Lesienia. Cała trójka dzieliła mieszkanie, a także problemy i troski. Pamiętacie ich...

 • Adriana Kalska w "M jak miłość"

  Sympatyczna aktorka ujmuje wszystkich promiennym uśmiechem. Adrianę Kalską warto zapamiętać, bo być może jej bohaterka Iza już niedługo zajmie miejsce w sercu Marcina Chodakowskiego i stanie się mamą dla Szymka...

 • "M jak miłość": Miłość jak choroba

  Czy po rozstaniu bohaterowie serialu odnajdą w końcu szczęście? Ciekawych zapraszamy na premierowe odcinki „M jak miłość” i nowe fotostory...

 • "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  Szykuje się ciekawy wątek w serialu "M jak miłość". Madzia (Anna Mucha) wyzna Kindze (Katarzyna Cichopek), że chciałaby mieć dziecko. Kto miałby być ojcem?

 • ​"M jak miłość": Za śmierć Hanki Mostowiak zbiera cięgi do dziś!

  Ilona Łepkowska, matka sagi rodu Mostowiaków, od paru lat nie pisze już scenariusza do "M jak miłość", ale wciąż jest utożsamiana z tą produkcją. Jak się z tym czuje i w jaki sposób radzi sobie z hejtem? Jak dziś ocenia swoje serialowe dziecko?

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • Co dalej z rolą Barbary Kurdej-Szatan w "M jak miłość"?

  Kilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan podzieliła się radosną nowiną. 34-letnia aktorka i jej mąż po raz drugi zostaną rodzicami. Fani pary szybko ruszyli z gratulacjami. Część z nich zastanawia się, co się stanie z jej serialową bohaterką w "M jak miłość". Zniknie? A może też będzie w ciąży? My to wiemy!

 • "Zaginiona dziewczyna" : Miłość i wierność

  Elegancki i ironiczny thriller Davida Finchera jest narracyjnym majstersztykiem. To film-labirynt, który wciąż kluczy między prawdą a kłamstwem, który bezbłędnie lawiruje między melodramatem, kryminałem a czarną jak nowotwór komedią.

Zdjęcia na temat: m jak miłość bohaterowie
Wideo na temat: m jak miłość bohaterowie
 • "M jak miłość": Nowi bohaterowie

  Nowi bohaterowie i kryzysy w zwiazkach. Zapraszamy na kulisy serialu "M jak miłość"

 • "M jak miłość": Szeryf robi wrażenie

  W najnowszych odcinkach "M jak miłość" do obsady dołączył Krzysztof Kwiatkowski, który zagra Jakuba Karskiego - policjanta, który będzie przesłuchiwał Marysię. Jak się jednak okaże, namiesza on(...) bohaterowie będą musieli współpracować ze sobą podczas jednej ze spraw. Jak rozwinie się wątek tych bohaterów? Będziecie trzymać za nich kciuki?

 • Oni już na zawsze pożegnali się z „M jak miłość”

  Aktorzy "M jak miłość", którzy odeszli na zawsze. Nieodżałowani bohaterowie, którzy gromadzili przed ekranami rzesze fanów. Pamiętamy!

Dyskusje na temat: m jak miłość bohaterowie