• Informacje na temat:

  m jak miłosc bokser

Artykuły na temat: m jak miłosc bokser
 • Tomasz Karolak: Bokser z duszą poety

  Tomasz Karolak aktorem został.. z miłości. Ale nie do sztuki, tylko do dziewczyny, która lubiła poezję. Sam duszę romantyka kryje w ciele boksera. W najnowszej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego "Tylko mnie kochaj" zobaczymy go jako Ludwika - zabawnego i po uszy zakochanego w koleżance z pracy architekta. Premiera filmu już na Walentynki 2006.

 • "Diablo" Włodarczyk w "M jak miłość"

  W oczekiwaniu na nazwisko nowego przeciwnika, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk zagrał rolę... trenera boksu. Mistrz świata organizacji WBC w kategorii junior ciężkiej wystąpił w serialu "M jak miłość".

 • Ava Gardner i Frank Sinatra: Ich ślub wywołał skandal

  ..., i tylko z mężczyznami radziły sobie inaczej. Dolly wystarczała władza nad Frankiem i wielbiącym ją mężem, niepiśmiennym bokserem. Ava nie zamierzała się ograniczać, choć Frank przez jakiś czas chyba(...) żałowała tej decyzji" - mówił biograf Avy Gardner. Sinatra usiłował jakoś skleić ich związek. "To jego łatwej było zranić, był oszalały na punkcie tej kobiety" - opowiadali znajomi. Gdy w jednej...

 • Robert Mitchum: Boks, marihuana i alkohol

  Żartował, że w filmie zawsze jest taki sam, zmienia tylko garnitury. Jego charakterystyczne opadające powieki to efekt kontuzji, której nabawił się, kiedy był bokserem.

 • O ludziach, którzy mają marzenia

  Miłość, ambicja i dramatyczne życiowe wybory, których musi dokonać sportowiec. O tym opowiada film "Bokser", który inspirowany jest życiem Przemysława Salety. - Starałem się zagrać tę postać wiarygodnie - mówi Szymon Bobrowski. - To przede wszystkim film o miłości, o ludziach, którzy mają marzenia.- dodaje Anna Przybylska.

 • "Big Brother": Problemy w związku Madzi i Oleha. "Ty masz jakąś paranoję!"

  Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew przechodzą pierwszy kryzys w swoim związku. W miniony weekend sytuacja pomiędzy nimi stała się bardzo napięta. Zaledwie kilka dni wcześniej ślubowali sobie miłość i wierność aż do śmierci. Wójcik i Riaszeńczew każdego dnia poznają się jednak coraz lepiej i wciąż przekonują się, jak wiele jest pomiędzy nimi różnic.

 • Hayden Panettiere jest w ciąży

  Amerykańska aktorka Hayden Panettiere jest w ciąży - informuje portal Usmagazine.com. Ojcem dziecka jest narzeczony gwiazdy serialu "Herosi", ukraiński bokser Władimir Kliczko. Będzie to pierwsze dziecko pary.

 • 40. urodziny Szymona Bobrowskiego

  Szymon Bobrowski kończy w środę, 16 maja, 40 lat. Tuż przed osiągnięciem tego "magicznego" wieku, artysta doczekał się swojej najważniejszej roli w dotychczasowej karierze - w filmie "Bokser".

 • Kto by chciał żyć z sadystą?!

  Na pierwszy rzut oka jego bohater to wzięty prawnik, uchodzący za dżentelmena, słowem - znakomita partia. - Szybko okaże się jednak, że Igor to... damski bokser i drań! - mówi Rafał Mohr.

 • "Big Brother": Nowa para. Planują wspólną przyszłość

  Miłość kwitnie! Igor Jakubowski i Angelika Głaczkowska po "Big Brotherze" doskonale bawią się w swoim towarzystwie. W poniedziałek, 17 czerwca, tuż po finale show, pojawili się razem na stołecznych salonach, gdzie chętnie opowiadali o planach na wspólną przyszłość. Jakubowski i Głaczkowska póki co planują wakacyjny wyjazd. Co będzie dalej?

Wideo na temat: m jak miłosc bokser
 • "M jak miłość": Odcinek 1319.

  , wspierana przez Barbarę, szykuje się na kolejną randkę z Robertem. Do Grabiny przyjeżdża także Maciek, były ukochany Justyny, który okazał się damskim bokserem i zamienił jej życie w koszmar. Maria

 • "M jak miłość": "Wielki jak topola, głupi jak fasola"

  Gdy Andrzejek (Tomasz Oświeciński), partner bokserski Marcina (Mikołaj Roznerski), straci posadę ochroniarza (bo nie chciał łamać prawa i nie wpuszczał do klubu nieletnich oraz osób pod wpływem(...) 1 i - zamiast powitania - urządzi mu ostrą awanturę. Co na to bokser? Będzie zachwycony! Zakocha się w Marzence od pierwszej kłótni.

 • "M jak miłość": Joasia i ojciec - wstrząsające spotkanie

  Ojciec Asi (Barbara Kurdej-Szatan), podejdzie do córki na cmentarzu, a ona powita go z wyraźną niechęcią. Z ich rozmowy wyniknie, że mężczyznę czeka operacja, przed którą chce się z córką pożegnać i prosić o wybaczenie. Joanna wyzna Tomkowi, że jej ojciec to brutalny damski bokser. Obie z matką (Katarzyna Żak) uciekły od niego, gdy pobił Tarnowską do nieprzytomności. Gdy Tomek oznajmi, że