• Informacje na temat:

  m jak miłość brat tomka

Artykuły na temat: m jak miłość brat tomka
 • "M jak miłość": Walka o życie

  ...potrącił Tomka... - wyzna zdenerwowany. Małgosi tę tragiczną wiadomość przekaże Agnieszka. Chodakowska natychmiast pojedzie do szpitala, a tuż za nią pozostali członkowie rodziny. Brat Tomka, Grzegorz(...) o przygotowywanym przez CBŚ ataku na hurtownię w Lipnicy. Miał w nim wziąć udział Tomek (Andrzej Młynarczyk). - W razie czego, gdyby pojawiły się jakieś kłopoty, cały czas będę pod telefonem - powiedziała...

 • "M jak miłość": Detektyw na wózku?

  W czasie akcji detektyw Tomasz Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) zostanie ciężko ranny. Po badaniach okaże się, że mężczyzna ma złamany kręgosłup. Sprawdź, co czeka jednego z bohaterów popularnego serialu "M jak miłość".

 • Co nowego w "M jak miłość"?

  Z jednej strony egoistki, walczące bez skrupułów o swoje szczęście. Z drugiej - matki, zatroskane o dzieci. Kto wygra? Zaczyna się pełen napięcia dziesiąty sezon "M jak miłość".

 • Wielkie zmiany w "M jak miłość"

  ...wyglądało wejście Wojciecha Majchrzaka. Zagra Grzegorza Chodakowskiego, ojca Marcina (Mikołaj Roznerski) i brata Tomka (Andrzej Młynarczyk). Odszuka Ryszarda (Aleksander Mikołajczak), który jest(...)Ewa (Dominika Kluźniak) okaże się znajomą Marka (Kacper Kuszewski). Dawniej bawili się razem w piaskownicy, teraz pojawi się w Gródku jako dojrzała kobieta, mama niesfornego Antka (Jakub Jankiewicz...

 • "M jak miłość": Walczą o tę samą kobietę?

  Przez lata prokurator Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) marzyła o Tomku (Andrzej Młynarczyk). Jednak niedawno na horyzoncie pojawił się kolejny Chodakowski - Grzegorz (Wojciech Majchrzak). Równie atrakcyjny i do wzięcia! Sporo będzie się działo w najbliższych odcinkach serialu "M jak miłość".

 • Małaszyński znowu tatą

  Paweł Małaszyński zostanie po raz kolejny ojcem. Jego czteroletni syn Jeremiasz będzie miał brata. I to od razu 5-letniego.

 • TVP przedstawiła jesienną ramówkę

  Nowe polskie seriale , bogata oferta filmowa, interesujące dokumenty, propozycje dla dzieci i programy publicystyczne to jesienna oferta TVP1. Już od września brawurowe akcje w serialu "Ratownicy", dalsze losy bohaterki serialu "Miłość nad rozlewiskiem" oraz znane osoby w wywiadach "Małych drani".

 • Piotr Adamczyk: Wciąż na drodze rozwoju

  Każda nowa rola sprawia mu radość, którą chce dzielić się z widzami. Kocha dalekie podróże i zwierzęta. Przyznaje też, że ma słomiany zapał. Obecnie oglądamy go w serialu "Lepsza połowa", a w kinach w komedii "Mayday". Ta ostatnia przyciągnęła przed ekrany jak dotąd pół miliona widzów, z kolei fragment, w którym Adamczyk otrzymuje łomot od Adama Woronowicza, widziało już pięć milionów Polaków.

 • Ryszard Tymon Tymoński to artysta o szerokich zainteresowaniach. Był założycielem formacji Miłość, najważniejszego polskiego zespołu jazzowego lat 90., ale też występował w zespołach o stylistyce "piosenkowej", między innymi w Kurach czy Czanie. W roku 2004 dwie najnowsze formacje Tymańskiego, rockowa grupa Tymon & Transistors oraz improwizujący TymonYass Ensemble, nagrały swoje debiutanckie...

 • "Śpiewam piosenki głupie"

  Ryszard Tymon Tymański to artysta o szerokich zainteresowaniach. Był założycielem formacji Miłość, najważniejszego polskiego zespołu jazzowego lat 90., ale też występował w zespołach o stylistyce "piosenkowej", między innymi w Kurach czy Czanie. W roku 2004 dwie najnowsze formacje Tymańskiego, rockowa grupa Tymon & Transistors oraz improwizujący TymonYass Ensemble, nagrały swoje debiutanckie...

Wideo na temat: m jak miłość brat tomka
 • "M jak miłość": Odcinek 1359.

  Joasia wraca w końcu do Polski i spotyka się ze Stolarczykową, a ta wręcza dziewczynie klucze do niewielkiego domku na Wietrznej, który jej brat zapisał rodzinie Tomka w testamencie. Chodakowska od razu planuje dom sprzedać, zwłaszcza gdy widzi, w jak złym jest stanie. Tymczasem Wojtek znajduje w pobliżu bezpańskiego psa, który po kilku godzinach zostaje nowym członkiem rodziny. Paweł zamyka

 • "M jak miłość": Prezent zza grobu

  Chodakowskich po powrocie do Polski czeka spora niespodzianka… A konkretnie: nowy dom! Joasia spotka się w końcu ze Stolarczykową, a ta wyzna, że jej brat zapisał w testamencie rodzinie Tomka – który przed laty uratował mu życie - mały dom na obrzeżach Warszawy. Posiadłość – na ulicy Wietrznej – będzie w złym stanie, więc Asia od razu postanowi ją sprzedać.

 • "M jak miłość": Odcinek 1300.

  Tomek i Asia organizują sylwestrową zabawę, na którą zapraszają też Agnieszkę i Jakuba. Chodakowski ma dodatkowy powód do radości: awans na szefa jednostki. W ostatni dzień roku policjant bierze jednak udział w niebezpiecznej akcji, podczas której ginie bandyta poszukiwany listem gończym: Arkadiusz Głowacki. Brat zabitego winą za jego śmierć obarcza właśnie Tomka. Tymczasem Marcin chce spędzić

Dyskusje na temat: m jak miłość brat tomka
 • Re: "M jak miłość": Z nami koniec, doktorku!

  Helenka ,to nie napis na dropsie tylko córeczka Agnieszki i zmarłego Tomka ,który był stryjkiem dla Olka ,ostatecznie brat rodzony jego taty Grzegorza.

 • Re: M jak miłość

  I pewnie brat Tomka będzie stał za tym porwaniem... Cóż za zbieg okoliczności???

 • Re: Detektyw na wózku?

  I brat Tomka skorzysta z okazji O Adamie mówisz? Kto by tam go chciał? Toż to aktorzyna bez talentu i jakiegokolwiek potencjału. Do epizodów ledwie się czasem nada, w "Przepisie na życie" kuflem z piwkiem sobie wymachiwał, a w "M jak miłość" już się przecie pojawił na pięć sekund, jako adwokat Olgi (żony Kuby).