• Informacje na temat:

  m jak miłość burdel

Artykuły na temat: m jak miłość burdel
 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska dementuje plotki o romansie z tancerzem!

  Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", przeczytała w jednym z tabloidów, że... ma romans z tancerzem Kamilem Kuroczko. Jak zareagowała na te rewelacje?

 • Gerard Depardieu: Wszyscy jesteśmy potworami

  - Kino nie jest już dla mnie tak ważne, ale może Abel wiedział, że będzie mu się ze mną szybko pracowało? Nie zadaję zbędnych pytań. Wchodzę w projekt i tyle! Jestem prawie jak gwiazda porno - mówi Gerard Depardieu o pracy na planie filmu Abla Ferrary "Witamy w Nowym Jorku".

 • "Generalnie jest to burdel"

  "Męski burdel" (premiera 6 listopada 2006 roku) to debiutancka płyta krakowskiego artysty Tomasza Marsa, który w latach 2003-05 ten materiał prezentował na stałych koncertach w "Alchemii" na(...) Chmielińskiej o tym czym jest męski burdel, o krakowskiej krainie łagodności i szansach na współpracę z Maciejem Maleńczukiem.

 • Figura jak Alexis z "Dynastii"!

  Kasia Figura w różowym kostiumiku a'la podrabiana Chanel, z burzą loków i w futerku rodem z "Dynastii" oraz wychudzony Tomasz Kot z olbrzymim tatuażem na plecach i masą blizn na twarzy!

 • "Nie spieszymy się"

  , jak z udergroundowego i amatorskiego zespołu T.Love stał się gwiazdą, jakich piosenek nie lubi już śpiewać na koncertach i czy nie dopada go syndrom podtatusiałego rockmana.

 • "Bestie z południowych krain": Czas apokalipsy

  "Bestie z południowych krain" Benha Zeitlina to fascynujące wizualnie połączenie realistycznej opowieści, kina fantasy i baśni. Główną bohaterką filmu jest odważna i rezolutna dziewczynka, która musi sobie radzić zarówno z otaczajacym ją światem, jak i własnymi demonami.

 • 11. Festiwal "Lato Filmów"

  Ponad sto filmów obejrzy publiczność 11. Festiwalu Artystycznego i Filmowego "Lato Filmów", który rozpocznie się w piątek, 8 lipca, w Toruniu. Imprezę przeniesiono tu z Kazimierza nad Wisłą. Festiwalowi towarzyszą imprezy kulturalne. W niedzielę, 10 lipca, wystawę swoich prac osobiście otworzy w Toruniu Rafał Olbiński, światowej sławy grafik.

 • Weekend w kinie

  W ten weekend (22-24 października) w polskich kinach zadebiutuje aż sześć tytułów - francuski kandydat do Oscara "Pan od muzyki" , thriller "Życie, którego nie było" , nowa wersja horroru "Teksańska masakra piłą mechaniczną" , komedia romantyczna "Alex i Emma" , komediodramat "Popatrz ma mnie" oraz polska niezależna produkcja "Dotknij mnie" .

 • Pięć Smaków: Aż 21 premier

  Wśród 30 filmów w programie 5. edycji Pięciu Smaków (19-26 października), aż 21 zostanie pokazanych w Polsce po raz pierwszy. Wśród najważniejszych tytułów znajdą się: "Norwegian Wood" (Japonia 2010) w reżyserii Tran Anh Hunga, na podstawie powieści Harukiego Murakamiego, z muzyką nominowanego do Oscara Jonny'ego Greenwooda, "13 zabójców" (Japonia 2010) Takashiego Miike, "Nocny połów" (Korea Płd. 2011) Park Chan-wooka i jego brata, Park Chan-kyonga oraz filmy koreańskiego mistrza Honga Sang-soo.

Wideo na temat: m jak miłość burdel
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: m jak miłość burdel