• Informacje na temat:

  m jak milość ciąża

Artykuły na temat: m jak milość ciąża
 • "M jak miłość": Kolejna ciąża

  Kiedyś Sylwia (Anna Gzyra) miała romans z Pawłem (Rafał Mroczek). Szybko okazało się, że jest w ciąży, ale niestety poroniła. W najbliższych odcinkach "M jak miłość" dowiemy się, że piękna kelnerka znowu spodziewa się dziecka.

 • Kolejna ciąża w "M jak miłość"

  Małgosia uważa, że nie sposób skleić tego, co się raz stłukło. Tomek (Andrzej Młynarczyk) zawiódł jej zaufanie i nie można budować przyszłości z kimś takim. Perypetie tej pary będziemy śledzić w najbliższych odcinkach serial u "M jak miłość" w maju i czerwcu - informuje "Tele Tydzień". Małgosia nie chce słuchać żadnych deklaracji i wyjaśnień Tomka. Zgadza się tylko pielęgnować wspólnie z nim...

 • "M jak miłość": Ciąża u Mostowiaków

  Zapewne nie na taki prezent czekali Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz), seniorzy rodu Mostowiaków, z okazji 54. rocznicy swojego ślubu. Oto zaskoczy ich informacja o ciąży nastoletniej wnuczki Natalki (Marcjanna Lelek)!

 • "Pierwsza miłość": Ciąża ją zmieni

  Choć przyjaciele namawiają Marysię, by wyjawiła Pawłowi, że będzie ojcem jej dziecka, ona decyduje się tego nie robić. Aneta Zając, grająca główną bohaterkę "Pierwszej miłości" zdradza, że ciąża zmienia jej bohaterkę.

 • Zagrożona ciąża Mai Kryńskiej

  Kłopotów bohaterki Małgorzaty Kożuchowskiej w serial u "Tylko miłość" ciąg dalszy. Maja Kryńska trafia do szpitala. Jej ciąża jest poważnie zagrożona.

 • Ciąża Małgorzaty Mostowiak

  Scenarzyści "M jak miłość" po raz kolejny muszą interweniować w związku z ciążą jednej z aktorek serialu. Po Katarzynie Cichopek (Kinga Filarska) czas na Joannę Koroniewską (Małgosia Mostowiak).

 • Ciąża Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek to bardzo zapracowana dziewczyna. Nie tylko gra cały czas Kingę w "M jak miłość", ale też wystąpi gościnnie w serial u "I kto tu rządzi". A do tego zostanie niedługo matką.

 • "M jak miłość": Tamara Arciuch wraca na plan!

  Wszystko wskazywało na to, że wątek Anny - bohaterki, w którą Tamara Arciuch wcielała się w "M jak miłość", jest zakończony. Czeka nas jednak wielki powrót!

 • Tamara Arciuch: Trzecia ciąża i rozbierane sceny

  Wygląda na to, że pani bohaterka, Kinga, w kolejnym sezonie "Drugiej szansy" zrobi wiele, by odzyskać Marcina. Uważa pani, że w miłości, jak na wojnie, wszystko jest dozwolone? Tamara Arciuch(...) mniej się wybacza. W chwili słabości natychmiast jestem oskarżana o gwiazdowanie i strzelanie focha. A przecież, jak każdy, mam prawo mieć gorszy dzień. Nie mogę przez 24 godziny na dobę być...

 • Kluźniak wróci do "M jak miłość"?

  ...kariery, w którym trzyma w szachu bez mała pół Polski. Czy grana przez nią Ewa wróci do "M jak miłość"? W ostatnich odcinkach przed wakacjami ciąża aktorki wymusiła na scenarzystach podróż służbową(...)Nie było jej łatwo. Ale żadnej innej aktorce też by nie było. Musiała stanąć oko w oko z legendą uwielbianej Hanki w "M jak miłość" i zostać kolejną ukochaną Marka Mostowiaka (Kacper Kuszewski). Może...

Zdjęcia na temat: m jak milość ciąża
Wideo na temat: m jak milość ciąża
 • "M jak miłość": Nowy partner Tomka

  Marcin namawia Izę, by pojechała razem z nim, Wojtkiem i studentką Olą na weekend do Ogrodzieńca. Tomek ma za to problemy w pracy. Szef przydziela mu nowego partnera - Kacpra Wrońskiego - i między policjantami od razu wybucha konflikt. Tymczasem Agnieszka trafia do szpitala i lekarz uprzedza, że jej ciąża jest zagrożona. A Joasia po raz pierwszy obchodzi z Wojtkiem i Zosią Dzień Matki.

 • Kolejna aktorka "M jak miłość" jest w ciąży!

  Pierwsze dziecko Jadwigi Gryn, aktorki znanej m.in. z "M jak miłość" czy "Plebanii", przyjdzie na świat w maju. Gwiazda zdradza, że będzie to córeczka. Przyznaje też, że ciąża diametralnie zmieniła jej tryb życia. Teraz potrzebuje więcej odpoczynku i chwil wytchnienia. Ale jednocześnie żałuje, że scenarzyści piszą za mało ról, w których doskonale mogłyby się sprawdzić właśnie aktorki w ciąży.

 • Robert Kudelski: "Na Wspólnej" pokazuje rzeczy zamiatane pod dywan

  Serial "Na Wspólnej" zaczął pokazywać realne życie - uważa Robert Kudelski. Aktor jest zadowolony, że scenarzyści podejmują tematy, takie jak miłość homoseksualna, utrata dziecka czy ciąża pozamałżeńska.

Dyskusje na temat: m jak milość ciąża
 • Re: "M jak miłość": Marcin zwolni Paulinę

  Agnieszka ,młodzieńcza milość do starszej prokurator ,dla której był pocieszeniem na gorsze dni, jak ją Tomek nie chciał, albo Gośka go w domu zatrzymala.Kolejna Kaśka ,ta to się dopiero nabiegała za nim ,zostawiła narzeczonego przed ślubem ,póżniej nie wiedziała jak oddać mu pierścionek zaręczynowy. .Nieomal go nie zgwałciła ,ale trzeba przyznać że pasowali do siebie .Żeby nie wpaść w rutynę przy