• Informacje na temat:

  m jak miłość co sie stalo z hanka

Artykuły na temat: m jak miłość co sie stalo z hanka
 • ​"M jak miłość": Za śmierć Hanki Mostowiak zbiera cięgi do dziś!

  Ilona Łepkowska, matka sagi rodu Mostowiaków, od paru lat nie pisze już scenariusza do "M jak miłość", ale wciąż jest utożsamiana z tą produkcją. Jak się z tym czuje i w jaki sposób radzi sobie z hejtem? Jak dziś ocenia swoje serialowe dziecko?

 • Hanka Bielicka i Jerzy Duszyński: Dama i dżentelmen

  Zakochali się w sobie na studiach, a pobrali w okupacyjnym Wilnie. Niestety, ich miłość nie przetrwała.

 • Hanka Bielicka: Jaka była naprawdę?

  Umiała się odgryźć. Kiedy pisarka Magdalena Samozwaniec oznajmiła, że Hanka Bielicka jest jak zepsute radio, nastawione na maksymalną fonię, którego nie można wyłączyć ani ściszyć, aktorka nie(...) Ordonówny i Michała Tyszkiewicza, na krótko przed jego aresztowaniem." Każdy przyniósł jedno jajko, ogórek, kawałek chleba, kiełbasy - wspominała Hanka Bielicka. - Siedzieliśmy we troje na jednym taborecie...

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • "M jak miłość": Wyjdź za mnie!

  ...powiększy... Barbara (Teresa Lipowska) już wcześniej sama domyśli się, jaki problem mają młodzi i zaoferuje mu swoje wsparcie.  Junior zachowa się jak na prawdziwego mężczyznę przystało(...) i dzieckiem pod przymusem. Ostatecznie uda mu się ją przekonać do ślubu. - Będziemy razem tak szczęśliwi, jak babcia Barbara i dziadek Lucjan (Witold Pyrkosz) - obieca.

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • "M jak miłość": Ciężka choroba Barbary, nowy dom i... rozstanie!

  Co wydarzy się wiosną w "M jak miłość"? Kulisy serialu zdradzają przyszłe wątki!

 • Kluźniak wróci do "M jak miłość"?

  Do ulubionej telenoweli Polaków dołączyła stosunkowo niedawno, ale jej rola szybko stała się ważna. Ewa zdobyła nie tylko serce Mostowiaka, ale i sympatię widzów. Czyżby teraz sprawy osobiste Dominiki Kluźniak miały spowodować zwrot w scenariuszu?

 • "M jak miłość": Siostrzana próba sił

  Marcjanna Lelek uczy się japońskiego, zamierza dostać się na wydział aktorski PWST w Krakowie i marzy o reżyserowaniu spektakli teatralnych. Gdy zaczynała grać w "M jak miłość", miała osiem lat, dziś jest dwudziestolatką. Jej bohaterka na oczach widzów z dziewczynki stała się kobietą, która niedługo zostanie mamą.

 • Kamilla Baar: Zawsze byłam natchniona

  Ma plany na przyszłość, Telekamerę i wspaniałego, trzyletniego synka Bruna. Zawodowo także wszystko gra! Tej jesieni Kamillę Baar zobaczymy m.in. w "Na krawędzi 2" oraz "Służbach specjalnych".

Zdjęcia na temat: m jak miłość co sie stalo z hanka