• Informacje na temat:

  m jak miłość dom mostowiakow

Artykuły na temat: m jak miłość dom mostowiakow
 • "M jak miłość": Nowy dom Mostowiaków

  ...("M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Na sygnale") będą teraz umieszczone blisko siebie. Nowoczesne studio w Falenicy pozwoli też na wykorzystywanie najnowszych technik filmowych, co nie było(...) nie znikną z życia Mostowiaków. Podobnie jak duch Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), którego oprawione w ramki zdjęcia zdobią cały dom. a.im.

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • "M jak miłość": Tragedia Kisielowej! Jej mąż... okrada Mostowiaków!

  Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) wyzna Barbarze (Teresa Lipowska), że jej małżeństwo to sielanka, bo Robert (Krzysztof Tyniec) robi wszystko, by ją uszczęśliwiać i rozpieszczać. Nie będzie świadoma, że Żak zarabia na spełnianie jej zachcianek, sprzedając jabłka... kradzione z sadu Mostowiaków!

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • "M jak miłość": Kisielowa zostawi męża i... znów zamieszka u Mostowiaków!

  W 1485. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 14 stycznia o godzinie 20.55 w TVP2) Kisielowa zjawi się w domu Barbary (Teresa Lipowska) i zakomunikuje przyjaciółce, że... wróciła do domu(...), stwierdzi, że bez mediatora nic się na da załatwić. - Ta sytuacja wymaga mediacji. Artur bardzo chętnie się jej podejmie - zdecyduje, nie pytając męża o zgodę. - Artur porozmawia z Robertem jak...

 • "M jak miłość": Wielki pożar w finale

  Ostatni przed wakacyjną przerwą odcinek serialu "M jak miłość" zapowiada się bardzo dramatycznie. Atak szaleńca, uwięzienie i podłożenie ognia. Czy przez Rafała, Mostowiakowie zostaną bez dachu nad głową?

 • M jak miłość

  Marek każe Hance wyprowadzić się z domu. Mostowiakom jest bardzo przykro, że zostali oszukani przez dziewczynę, którą traktowali jak własną córkę. Zwłaszcza...

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • M jak miłość

  Piotr ukrywa swoje problemy przed najbliższymi. Zduński w dalszym ciągu podejrzewa Kalisiaka o kradzież. Marek prosi Hankę, żeby wróciła do domu Mostowiaków....

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

Zdjęcia na temat: m jak miłość dom mostowiakow
Wideo na temat: m jak miłość dom mostowiakow
 • "M jak miłość": Nowy dom Mostowiaków

  Remont w Grabinie lada chwila się zakończy. Barbara posyła mężowi ciepły uśmiech: - Jak wszystko dobrze pójdzie, niedługo wrócimy do domu i zaczniemy wszystko jeszcze raz, od nowa. Za to Lucjan rzuca cicho: - Też się cieszę, ale… Jest jedna sprawa, która spędza mi sen z powiek... O co dokładnie chodzi?

 • "M jak miłość": Gdzie teraz zamieszkają Mostowiakowie?

  Zapraszamy was do wspólnej podróży po nowym domu Mostowiaków. Czy będzie bardzo różnił się od domu w Grabinie, który strawił pożar?

 • "M jak miłość": Nowe rozdanie

  Odtwórczyni roli Justyny, Olga Kalicka, zdradza parę szczegółów dotyczących kolejnych losów swojej bohaterki. Co wydarzy się w nowych odcinkach „M jak miłość”? Przede wszystkim rozpocznie się proces Justyny, za którą murem staną Mostowiakowie i Kisielowa. Małgorzata Różniatowska (Kisielowa) mówi: - To jest zwykła solidarność kobieca. Po przemyśleniu sprawy przypominają się Zośce sprawy z jej

Dyskusje na temat: m jak miłość dom mostowiakow
 • Re: "M jak miłość": Nowy dom Mostowiaków

  Bardzo bardzo mi sie podoba to typowy dom dla starszych ludzi widac tradycje i roznoprodnosc przedewszystkim czyje sie tutaj klimat swojskiego domu i atmosfere nilego domu nie ma wyluzdania i nowoczesnosci bardzo bardzo fajnie lacznie z ta zielenia- gratuluje pasuje do m jak milosc i do Mostowiakow.

 • Re: "M jak miłość" Nowe zagrożenie i... nowy dom!

  Asia nie jest ZADNA rodzina z Mostowiakami , jest wdowa po bylym mezu corki Mostowiakow, dla Wojtka jest tylko macocha - byla nianka ktora go "wykradla" od matki. Wojtus powinien sie wychowywac wsrod wlasnej licznej przeciez rodziny , a nie z ciagle narzekajaca , cierpiaca i niezdecydowana macocho/przyjaciolka.

 • Re: "M jak miłość": Ciąża Agnieszki zagrożona! Czy Tomek dowie się, że będzie ojcem?

  Zaraz zostaniesz ukamieniowana przez tych, co na dom Mostowiakow chcieli zbierac. Ludzie . To tylko serial.I to jeszcze mizerny. Nie macie sie czym ekscytowac?