• Informacje na temat:

  m jak miłość dom mostowiakow

Artykuły na temat: m jak miłość dom mostowiakow
 • Zrujnuje Mostowiaków?

  W "M jak miłość" dramat! Sąd nakazuje Mostowiakom zapłacić Jance 300 tysięcy złotych!

 • M jak miłość i magia Mostowiaków

  Ponad 10 mln widzów, ponad pół tysiąca odcinków. Kilka milionów ludzi odwiedzających codziennie stronę serialu. Losy trzypokoleniowej rodziny Mostowiaków śledzimy już od ośmiu lat. Na czym polega fenomen serialu "M jak milość"?

 • "M jak miłość": Gorący seks u Mostowiaków!

  ...będzie namawiał ją, by przyjechała na imprezę do jego domku pod Warszawą, a jak dowie się, że dziewczynę ma odwieźć Marcin, natychmiast wycofa się z zaproszenia. Wtedy Mularczykówna pochyli się nad(...)Namiętna noc Kasi i Marcina dojdzie do skutku w 1004. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 30 września) w ramach pocieszania jej po tym, jak na jaw wyjdzie, że ich wspólny kolega...

 • "M jak miłość": Mostowiak żyje w trójkącie

  Los sprawi, że akurat w dniu, w którym Marek (Kacper Kuszewski) zaproponuje Ewie (Dominika Kluźniak) wspólne mieszkanie, Anna (Tamara Arciuch) spadnie z konia i będzie potrzebowała pomocy. Efekt? We trójkę zamieszkają pod jednym dachem!

 • Tysiąc odcinków z Mostowiakami

  Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz i Kacper Kuszewski to tylko kilku z całej plejady aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach naszych telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP2 po raz tysięczny. Z tej okazji twórcy świętują.

 • Osyda zagra... kuzynkę Mostowiaków!

  Życie nie znosi próżni. Sprawdza się to także w odniesieniu do seriali - jedni bohaterowie odchodzą, a inni przychodzą. Z obsady "M jak miłość" na własne życzenie zniknie Joanna Koroniewska. Za to(...) udało się nam ustalić, Joanna Osyda podpisała kilkuletni kontrakt z produkcją "M jak miłość". Na razie miała trzy dni zdjęciowe. Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji o telewizyjnych produkcjach...

 • Czuje "miętę" do Mostowiaka?

  ...- Często spotykam się z objawami sympatii, spontanicznymi, niespodziewanymi - śmieje się Agnieszka Sienkiewicz, występująca od jakieś czasu w "M jak miłość". Widzowie pokochali jej bohaterkę. Ale czy znajdzie ona miłość w serialu?

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • Teresa Lipowska o "M jak miłość": Jest to mój drugi dom

  Teresa Lipowska dementuje wszelkie plotki i podkreśla, że nie zamierza rozstawać się z serialem "M jak miłość", co więcej - wątek Barbary Mostowiak w kolejnym sezonie będzie znacznie rozszerzony.

 • Teresa Lipowska trafi do domu opieki?

  Chociaż Teresa Lipowska w tym roku skończy 83 lata, nadal jest aktywna zawodowo, a energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka po fachu. Gwiazda "M jak miłość" myśli już jednak o tym, co będzie, gdy w końcu nie będzie mogła sama o siebie zadbać.

Zdjęcia na temat: m jak miłość dom mostowiakow
Wideo na temat: m jak miłość dom mostowiakow
 • "M jak miłość": Nowy dom Mostowiaków

  Remont w Grabinie lada chwila się zakończy. Barbara posyła mężowi ciepły uśmiech: - Jak wszystko dobrze pójdzie, niedługo wrócimy do domu i zaczniemy wszystko jeszcze raz, od nowa. Za to Lucjan rzuca cicho: - Też się cieszę, ale… Jest jedna sprawa, która spędza mi sen z powiek... O co dokładnie chodzi?

 • "M jak miłość": Gdzie teraz zamieszkają Mostowiakowie?

  Zapraszamy was do wspólnej podróży po nowym domu Mostowiaków. Czy będzie bardzo różnił się od domu w Grabinie, który strawił pożar?

 • Teresa Lipowska: "M jak miłość" to mój drugi dom

  Teresa Lipowska dementuje wszelkie plotki i podkreśla, że nie zamierza rozstawać się z serialem "M jak miłość", co więcej - wątek Barbary Mostowiak w kolejnym sezonie będzie znacznie rozszerzony. Po śmierci serialowego męża, Witolda Pyrkosza, jej bohaterka musiała się nieco wyciszyć, ale scenarzyści mają już dla niej w zanadrzu wiele nowych, ciekawych historii.

Dyskusje na temat: m jak miłość dom mostowiakow