• Informacje na temat:

  m jak miłość dzisiejszy odcinek

Artykuły na temat: m jak miłość dzisiejszy odcinek
 • "M jak miłość": Padną niecenzuralne słowa!

  ...1436. odcinek "Emki" zaskoczy widzów! Twórcy zdecydowali się bowiem na dość odważny krok...

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • "M jak miłość": Nowy tydzień – i nowe problemy

  Zapraszamy na 1369 odcinek „M jak miłość” - który nie dla wszystkich bohaterów zapowiada się miło… Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  M jak miłość odc. 1423 Przez przypadek Kinga przyłapuje Piotra, Filarskiego i Marszałka na rozmowie o jakiejś niespodziance. Zduńska chce wiedzieć, o co chodzi, ale mężowi udaje się przekonać ją, iż(...). W końcu lekarz opiekujący się Kingą ma dla nich wspaniałą wiadomość - zarówno matka, jak i córki czują się doskonale! odc. 1424 W sklepie Kisielowej zjawia się młody mężczyzna. Nieznajomy wypytuje...

 • "M jak Miłość": Cezary Morawski odchodzi

  W dzisiejszym odcinku popularnego serial u "M jak Miłość" widzów czeka nie lada niespodzianka. 6 marca ostatecznie z filmem pożegna się Cezary Morawski, czyli Krzysztof Zduński.

 • ​"M jak miłość": Maurycy Popiel wierzy w siłę internetu, ale nie zamierza jej ulec!

  Maurycy Popiel, czyli Olek Chodakowski z "M jak miłość", to jeden z najbardziej tajemniczych polskich aktorów młodego pokolenia. Należy do niewielkiego grona gwiazd, które nie korzystają z mediów społecznościowych! Choć w dzisiejszych czasach wydaje się to wręcz nieprawdopodobne, nie ma konta ani na Instagramie, ani na Facebooku. - Nie jest mi to potrzebne - mówi.

 • M jak miłość i magia Mostowiaków

  Ponad 10 mln widzów, ponad pół tysiąca odcinków. Kilka milionów ludzi odwiedzających codziennie stronę serialu. Losy trzypokoleniowej rodziny Mostowiaków śledzimy już od ośmiu lat. Na czym polega fenomen serialu "M jak milość"?

 • "M jak miłość": Miłość czy zagrożenie?

  ...​Książka Marii trafiła już do księgarni, ale Bilski wcale się z tego nie cieszy. I gdy odkrywa, jak dokładnie Rogowska opisała ich związek, od razu ma do ukochanej pretensje. Zapraszamy na 1228. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • Kuszewski wygra "Taniec z gwiazdami"!

  Kacper Kuszewski wygra 13. edycję programu "Taniec z gwiazdami" - wynika z ankiety, przeprowadzonej wśród czytelników portalu INTERIA.PL. Na triumf gwiazdora "M jak miłość" wskazało aż 35% głosujących.

Wideo na temat: m jak miłość dzisiejszy odcinek
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: m jak miłość dzisiejszy odcinek
 • Re: "M jak miłość": "Teściowa" jak z koszmaru!

  Może to śmieszne, ale oglądałam już dzisiejszy odcinek i teściowa nie będzie tam pić herbatki :D Przyjrzyjcie się uważnie. Wiem wiem, nie mam własnego życia, jestem starą panną tak tak. A tak naprawdę jestem pełną życia, wykształconą dziewczyną i podczas prasowania lubię oglądać ten serial, tylko w necie, bo w telewizji nie mam czasu - M jak miłość zawsze oglądam po północy i mnie uspokaja.

 • Re: Co czeka widzów w 8. serii "Rancza"?

  Lucy i Kusy, Lucy i Kusy, Lucy i Kusy........wyłącznie tylko o nich.;OTo już jest denerwujące, i ten dzisiejszy odcinek z tą dziwną muzyczką.....oprócz tego to świetny serial, a dla tych którzy go nie lubią (w tym Ojca Mateusza)-wy woleliście Plebanię,lub M jak miłość? Bo według mnie to jest dno.

 • M jak miłość

  Nudny będzie ten dzisiejszy odcinek ! Raczej nie będę oglądać .. .

 • Re: Pierwsza miłość

  wiecie moze jak obejrzec dzisiejszy odcinek w internecie??

 • Re: Stracili pracę z dnia na dzień

  Właśnie oglądnęłam dzisiejszy odcinek. Wyglądało to jak pożegnanie i podsumowanie . Jeszcze raz mówię NIE i zaznaczam że systematycznie płacę abonament , jak wiadomo głównie za powtórki . Nie życzę więc sobie żeby bez pytania opinii skreślać serial, który jak powiedzieli bohaterowie tylko pomarzyć może o oglądalności M- jak Miłość. Winna jest tu godzina projekcji a nie jakość. Kto o tym decyduje????