• Informacje na temat:

  m jak miłość elka

Artykuły na temat: m jak miłość elka
 • "Singielka": Czy Elka znajdzie miłość tej jesieni?

  W "Singielce" - fala powrotów. Olgierd wraca do domu, Tomasz z Himalajów, Natalia z wakacji, Konrad z Anglii, a "Singielka" na antenę TVN.

 • "M jak miłość": Kolejne kłopoty

  Najpierw zniszczony samochód, teraz podpalony dom - ktoś wciąż atakuje rodzinę Zduńskich.

 • "M jak miłość": Oszust matrymonialny

  ...znaczenia - stwierdzi Lisiecki. Marzenka (Olga Szomańska) będzie wyglądać w sukni ślubnej jak anioł. - Andrzejek zwariuje ze szczęścia - powie pannie młodej Ula (Iga Krefft). Tymczasem(...) papiery rozwodowe, nie wysłał dokumentów do Polski. - Formalnie nadal jesteśmy małżeństwem - powie Elka. Wściekła Marzenka wybiegnie z kościoła, krzycząc, że nie chce znać Andrzeja. - Nienawidzę cię...

 • Steffen nie umie całować!

  Na aktorki z serial u "M jak miłość" pada blady strach za każdym razem, gdy zbliża się do nich Steffen Moeller. Niemiecki aktor po prostu nie umie się całować - wyjaśnia "Fakt".

 • Joanna Majstrak rozżalona na produkcję "M jak miłość"

  W ostatnich dniach głośno o tasiemcu "M jak miłość". Swój kamyk do ogródka postanowiła dorzucić także znana z bliskiej znajomości z Edwardem-Linde-Lubaszenką i Hubertem Urbańskim Joanna Majstrak (30 l.).

 • Czy miłość wygra?

  Coraz bliżej nowej serii "Przepisu na życie". Wreszcie się dowiemy, co dalej z Anką (Magdalena Kumorek) i Jerzym (Borys Szyc), który w ostatnim odcinku poprzedniej odsłony serialu miał groźnie wyglądający wypadek.

 • Rozpustnica z "M jak miłość"

  Joanna Majstrak, czyli Elka z "M jak miłość", pojawiła się w na okładce kwietniowego numeru pewnego znanego magazynu dla panów.

 • Zdobył Brylantowy Mikrofon!

  Czwartą edycję "jak Oni śpiewają" wygrał Artur Chamski, który w finale pokonał Karolinę Nowakowską. "Kocham was!" - krzyczał do widowni, która za każdym razem mocno dopingowała aktora.

 • "Pierwsza miłość": Tym razem przyjdzie przełom?

  Joanna Majstrak w "M jak miłość" wcielała się w Elkę, dziewczynę pracującą w agencji towarzyskiej. Występowała też w "Klanie", gdzie grała Paulę Bocianowską, koleżankę Bożenki (Agnieszka Kaczorowska). Ostatnio widzieliśmy ją w "Pierwszej miłości". Większość jednak kojarzy aktorkę z ekscentrycznych wyborów modowych, prezentowanych na ściankach.

 • "Ja to mam szczęście!" 5 razy w tygodniu

  9 października TVP2 rozpocznie emisję drugiego sezonu przebojowego serialu komediowego TVP2 "Ja to mam szczęście!". Nowe odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 19.25.

Zdjęcia na temat: m jak miłość elka
Wideo na temat: m jak miłość elka
 • "Singielka": Mateusz Janicki o relacji Tomasza i Sylwii

  Mateusz Janicki nie wie kiedy Elka i Tomasz będą razem. Jak na razie fabuła serialu jest nadal tworzona, więc tak jak przed widzami i przed nim scenarzyści ukrywają sekrety. Serialowy Tomek opowiada również o tym, dlaczego serial przyciąga młodych widzów. – Ten serial stara się być serialem szczerym, nie wymyślonym. Aktor zdradza także, czy powróci na plan „M jak miłość”.

Dyskusje na temat: m jak miłość elka