• Informacje na temat:

  m jak miłość godzina emisji

Artykuły na temat: m jak miłość godzina emisji
 • "M jak miłość": Zakochany komendant

  Ujawniamy, że w 1519. odcinku "M jak miłość" (emisja 18 maja w TVP2) Staszek zmusi Banacha, by opuścił dom byłej żony. Następnie przekaże Krystynie klucze, które odbierze damskiemu bokserowi. Od(...) zastraszyć. - Krzysiek... Dogadajmy się jak dwoje dorosłych ludzi... Nie mogę stracić tego domu, mieszkam tu z dziećmi... To są też twoje dzieci! Proszę cię, błagam... - Teraz mnie błagasz? A rano...

 • Syn Amaro jurorem w "Hell's Kitchen"

  Okazuje się, że wizyta 5-letniego syna Wojciecha Modesta Amaro na planie trzeciej edycji "Hell's Kitchen" nie była przypadkowa. Nicolas nie tylko miał szansę zobaczyć na czym polega praca jego taty w telewizji, ale sam został jurorem w programie.

 • "M jak miłość": Marysia w szoku! Rogowski udowodni, że Maciej to oszust...

  W 1502. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 16 marca o godzinie 20.55 w TVP2) przebywający na konferencji na Śląsku Robert zadzwoni do Marysi, żeby poinformować ją o tym, co odkrył w sprawie Maćka.

 • Będzie mniej "M jak miłość"

  Od grudnia Dwójka zmniejszy liczbę emisji serialu "M jak miłość", jednej z najpopularniejszych polskich produkcji. Z kolei od 2011 roku z anteny TVP2 znikną pasma lokalne.

 • "M jak miłość": Zamach na Barbarę Mostowiak?

  Bieżący sezon serialu "M jak miłość" powoli dobiega końca, jednak w ostatnich odcinkach widzowie nie będą mogli narzekać na brak emocji. Oglądający zadrżą o los lubianej postaci granej przez Teresę Lipowską, czyli Barbary Mostowiak.

 • Miliony dla "M jak miłość

  We wtorek, 24 listopada, TVP2 pokaże 700. odcinek "M jak miłość". Do obejrzenia wszystkich dotychczas wyemitowanych odcinków tego serial u potrzeba byłoby 21 dni i 14 godzin. Premierowe odcinki zapewniły TVP2 wpływy reklamowe w wysokości blisko 570 mln zł.

 • "M jak miłość": Miłość ich... zaskoczy!

  W 1462. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 15 października o godzinie 20.55 w TVP2) Anka i Kamil wybiorą się razem na imprezę, którą Kinga (Katarzyna Cichopek) zorganizuje z okazji urodzin(...) nie będą w stanie się bronić? Czy połączy ich miłość, o jakiej oboje od dawna marzą? Czy postanowią być razem na dobre i na złe?

 • Talk-show "M jak miłość"

  Z okazji jubileuszu serialu "M jak miłość" telewizyjna Dwójka przygotowała okolicznościowe talk-show. Przez dziewięć tygodni widzowie mogą zobaczyć program "Alfabet uczuć, czyli 10 lat z M jak miłość".

 • ​"M jak miłość": Joasia podejmie wyzwanie Michała i wyjedzie w siną dal?

  W 1504. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 23 marca o godzinie 20.55 w TVP2) Michał zaoferuje Joasi wspólny biznes i... wyjazd na stałe nad morze! Czy to oznacza, że Barbara Kurdej-Szatan robi sobie dłuższą przerwę od serialu?

 • "M jak miłość": Detektyw na wózku?

  W czasie akcji detektyw Tomasz Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) zostanie ciężko ranny. Po badaniach okaże się, że mężczyzna ma złamany kręgosłup. Sprawdź, co czeka jednego z bohaterów popularnego serialu "M jak miłość".

Zdjęcia na temat: m jak miłość godzina emisji
Wideo na temat: m jak miłość godzina emisji
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Raj: miłość

  Raj: miłość to najnowszy film uznanego austriackiego reżysera Ulricha Seidla (twórcy m.in. Import/Export i Upałów - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji 2001), którego światowa premiera odbyła się w 2012 roku na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie film zaprezentowano w konkursie głównym. Raj: miłość to pierwsza część filmowej trylogii reżysera, którą scala tytuł Raj. Seidl pracował nad nią przez cztery lata, kręcąc ponad 80 godzin zdjęciowego materiału. Pierwotnie stanowić...

Dyskusje na temat: m jak miłość godzina emisji
 • Re: "Singielka": Zmiana godziny emisji

  jednych godzina przyciągnie innych odrzuci, bo w tym samym czasie na TVP2 będzie M jak Miłość... wiem że nie każdy ogląda ale też tacy ludzie są

 • Re: "M jak miłość" wciąż hitem! Co chcą oglądać Polacy?

  To daje do myślenia, jaki naród jest ciemny i ogląda nadal gniotowskie "M jak mdłości" i osłabione "Ranczo", które jest coraz gorsze, niż na początku. Ostatnio nie ma ciekawych seriali. Jedynie "Artyści" świetnie się zapowiadali, jednak godzina emisji jest beznadziejna, przez co skutkuje słabymi wynikami. Szkoda.

 • Re: "M jak miłość": "Nie jesteś już moją siostrą..."

  z mężem i powrot, przeprowadzka, zmaiana pracy- jak w serialu. Od serialu także na pewien czas odeszłam ale wróciłam. Dlaczego? Bo jestPRAWDZIWY. Dzięki takim osobom jak Pani Teresa Lipowska czuje jakbym miała drugą rodzinę. A poza tym godzina emisji to czas dla mnie- wyciszenia się, oderwania i ...podczas ogądania przygotowuje obiad na następny dzień.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Turecka produkcja nokautuje konkurencję

  polskie badziewia typu Klan, M jak Miłość czy na Wspólnej, to zwykłe gnioty ! Dość już tego polskiego chłamu. Dlaczego nie kupią takich seriali jak Skandal, Czarna Lista, Outlander, Biała Królowa, Gra(...)Bardzo ciekawy i dobrze zrobiony serial, z piękną scenografią i świetnymi kostiumami. TVP popełniła ogromny błąd z godziną emisji i pocięciem na krótkie odcinki. Powinni go nadawać o 20:00

 • Re: M jak miłość

  Szczerze powiedziawszy ciesze sie, że zbliżają sie wakacje i będzie przerwa w emisjach ulubionych seriali. Te seriale to niestety uzależniają! przychodzi godzina emisji i koniec - wszystko inne nieważne! A tak, to spokojnie odpoczniemy :))

 • Re: "Paradoks" to klapa!

  jaki potencjał ma ten serial w sobie. Ja nie rozumiem dlaczego nie było lepszej reklamy, nie znalazł się lepszy dzień/ godzina emisji "Paradoksu". Ja sama dowiedziałam się o nim od znajomego, który zachwalał, a wcześniej nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje! Ludzie! Ogarnijcie się! Karmicie nas jakimś zdechłym M jak Miłość od prawie 20 lat! A dla tej ambitniejszej widowni, jak już się coś

 • Re: Koniec "Linii życia"

  miałby zostać wykasowany z codziennej ramówki Polsatu, jest oczywiście godzina emisji.. no bo komu chciałoby sie czekać tą całą przerwę między, wydarzeniami a serialem, dzisiaj wygląda to mniej więcej tak(...)Nie zgadzam się na to!!! Dlaczego chcą nam odebrać jedyny sensowny i tak wspaniały serial jak LŻ ?! Zaraz się rozbecze normalnie!!! Dopiero co zacząłem się oswajać z tym cudownym i bezkonkurencyjnym