• Informacje na temat:

  m jak miłośc hanka odchodzi

Artykuły na temat: m jak miłośc hanka odchodzi
 • „M jak miłość”: Anna nie umrze

  Po raz kolejny przekonaliśmy się, jaką moc może mieć zwykła plotka. Ta dotyczyła odejścia Tamary Arciuch z „M jak miłość”. Teraz wiemy już na pewno – aktorka zostaje!

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • 15 lat "M jak miłość": Alfabet serialu

  ...werandzie, wtedy jedziemy 15 km - zdradziła odtwórczyni roli Barbary. J jak Joanny W 2012 roku Joanna Koroniewska ogłosiła, że odchodzi z serialu. Długo spekulowano, czy w roli Małgosi zastąpi ją(...). K jak kochanki Paweł Zduński (Rafał Mroczek) z pewnością mógłby pretendować do tytułu casanovy małego ekranu. Jego pierwszą wielką miłością była Teresa (Joanna Sydor). Niestety, dzieliła ich różnica...

 • Jaki los czeka Hankę?

  Małgorzata Kożuchowska odchodzi z serialu "M jak miłość" ! Jak więc potoczą się losy granej przez nią Hanki? Jej życie było pełne niespodzianek...

 • Kożuchowska odchodzi z "M jak miłość"!

  W czwartek, 3 marca, 40-letnia Kożuchowska opublikowała oficjalne oświadczenie, w którym ogłosiła, że odchodzi z serialu "M jak miłość": "Po 11 latach grania w serialu 'M jak miłość' i wcielania się(...) śniadanie" Małgosia zapewniała, że nie zamierza rezygnować z pracy na jego planie. Scenarzyści "M jak miłość", Ilona Łepkowska i Tadeusz Lampka przyznają, że odejście Kożuchowskiej stanowi dla nich pewną...

 • Kożuchowska odchodzi z "M jak miłość"

  Jedna z głównych postaci serialu "M jak Miłość" odchodzi! Małgorzata Kożuchowska, po 11 latach wcielaniu się w postać Hanki Mostowiak, postanowiła rozstać się z serialem. "Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć" - napisała aktorka w specjalnym oświadczeniu.

 • Obsada "M jak Miłość" się sypie

  Oglądalność "M jak Miłość" wciąż ma się dobrze, ale aktorzy rezygnują z pracy w serialu. Po Małgorzacie Pieńkowskiej z produkcji odchodzi serialowa żona Rafała Mroczka Agnieszka Więdłocha (26 l.).

 • Jak odejdzie Pieńkowska?

  Małgorzata Pieńkowska postanowiła rozstać się z "M jak miłość". Jaki los przygotowali dla jej postaci scenarzyści?

 • Co się stanie z Hanką Mostowiak? Kożuchowska odchodzi z serialu!

  ...- Jedna z głównych postaci serialu "M jak Miłość" odchodzi! Małgorzata Kożuchowska, po 11 latach wcielania się w postać Hanki Mostowiak, postanowiła rozstać się z serialem. "Nawet najpiękniejsza przygoda musi się kiedyś zakończyć" - napisała w oświadczeniu przesłanym PAP.

 • Nowe wcielenie Kożuchowskiej

  Małgorzata Kożuchowska została... panią prokurator. W najnowszym serialu telewizji TVN aktorka wciela się w rolę Marii Okońskiej. Artystka opowiada o swojej nowej postaci oraz o rozstaniu z Hanką Mostowiak z "M jak miłość".

Dyskusje na temat: m jak miłośc hanka odchodzi
 • Re: Fani chcą uratować Hankę

  serialowa Hanka odchodzi to dla mnie zła wiadomośc,ale jak już odchodzi,to niech już odejdzie w prawdziwej klasie.Oznacza aby pani Małgorzata Kożuchowska zagrała w serialu swoją śmierc i swoje ostatnie(...). Jeżeli scenarzyści chcieliby,aby serialowa hanka miała otwarte drzwi na powrót,to najlepiej,aby zaginęła. A wracając do tego,jakby serialowej hanki nie uwzględniono w przyszłości,aby wróciła do