• Informacje na temat:

  m jak miłość irka

Artykuły na temat: m jak miłość irka
 • Rawa Blues: Band Irka Dudka bez czytania nut

  Gorącą atmosferę tegorocznej Rawy, którą gwarantują takie zespoły, jak The Robert Cray Band, Roomful of Blues, Eric Sardinas, Davina and The Vagabonds, The Reverend Peyton's Big Damn Band czy Irek Dudek Big Band podgrzewają dodatkowo takie informacje, jak ta, że słynny gitarzysta Eric Sardinas na wieść o możliwości zagrania w Katowicach, zrezygnował z dużego festiwalu oraz kilku koncertów w USA...

 • Samobójstwo w "M jak miłość"?

  Kłopoty małżeńskie Olgi (Karolina Nowakowska) i Jakuba (Przemysław Cypryański) z "M jak miłość" wkrótce doprowadzą do ogromnej tragedii.

 • "M jak miłość": Zajdzie w ciążę

  Podczas zdjęć do "M jak miłość" Andżelika Piechowiak musi uważać, by połapać się w zwariowanym życiu Mirki, którą gra w serialu Dwójki.

 • Irek Dudek ambasadorem Światowych Dni Młodzieży

  ...wszystkich, obojętne, czy wierzysz, czy nie wierzysz - przyjdź na Światowe Dni Młodzieży, a naprawdę będziesz wiedział, co to znaczy Chrystus - że panuje miłość, zgoda, serdeczność, uśmiech, zabawa no i prawda, prawda w Chrystusie" - zaapelował jako ambasador Dni. Pytany, jak będzie wyglądała jego działalność jako ambasadora i czy będzie przeprowadzał pogadanki wśród młodzieży, muzyk odpowiedział...

 • Zakład o podryw w "M jak miłość"

  Do zakładu, w którym stawką jest drink, dojdzie po paru głębszych. Jakież będzie zdziwienie Kuby, gdy któregoś razu zaproponuje Irkowi wspólne wyjście na kufelek piwa, a ten odmówi. Na dodatek wyjdzie na jaw, że Irek umówił się na spotkanie z Mirką! Tymczasem przyjaźń Irka i Kuby stanie się tematem plotek . Nauczycielka Krzysia (Wojtek Traczyński), czyli biologicznego synka Podleśnego, weźmie...

 • "M jak miłość": Romans z sąsiadem?!

  ...od informatyki. Intymne zwierzenia i... pocałunki Z wdzięczności za uratowanie cennych danych Kinga podziękuje sąsiadowi całusem. Nastąpi to w 1008. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek, 14(...) - mimo że policja go uniewinniła. Kłótnia z Mirką Mirka (Andżelika Piechowiak) jako pierwsza zauważy, jak blisko Zduńska zaprzyjaźniła się z Robertem. I oczywiście od razu zrobi się zazdrosna. Co...

 • "M jak miłość": To już 10 lat!

  Ekipa serialu "M jak miłość" spędziła kilka tygodni w Kołobrzegu. Za chwilę wraca nad morze - tym razem nie do pracy, ale na spotkanie z fanami.

 • Gwiazda filmowa w "M jak..."

  Małgorzata Teodorska, czyli Irka Tosiek z serial u "Plebania", pojawi się również jako gwiazda filmowa w "M jak miłość". Agencja Tomka Chodakowskiego będzie ją ochraniać.

 • Podryw w "M jak miłość"

  W rodzinie Mostowiaków wielkie wydarzenie: Kinga i Piotrek biorą ślub kościelny, przy okazji chrzczą swoją córeczkę Lenkę. Tymczasem w serialu "M jak miłość" szykuje się kolejny gorący romans!

 • "M jak miłość": Nowe uczucie?

  Dla bohaterów serialu "M jak miłość" pobyt w Kołobrzegu to nie tylko relaks. Być może jeden z nich spotka nad morzem kobietę, która zmieni jego życie.

Zdjęcia na temat: m jak miłość irka
Dyskusje na temat: m jak miłość irka