• Informacje na temat:

  m jak miłośc joasia

Artykuły na temat: m jak miłośc joasia
 • "M jak miłość": Walka o Joasię

  Co wydarzy się 1482. odcinku "M jak miłość"?

 • "M jak miłość": Agnieszka spędzi noc z Tomkiem!

  Fanów serialu "M jak miłość" czekają wielkie emocje. Zaraz po tym, jak Agnieszka (Magdalena Walach) porzuci przed ołtarzem swojego narzeczonego Roberta (Marek Szkoda), pojedzie do mieszkania Tomka (Andrzej Młynarczyk) i padnie ukochanemu w ramiona.

 • "M jak miłość": Tragedia Joasi

  Lilka odwiedza z Mateuszem lekarkę, która potwierdza, że dziewczyna jest w ciąży. Mostowiak cały czas ukochaną wspiera, ale nastolatka i tak jest załamana. Aż w końcu, po powrocie z przychodni, postanawia się zabić... Z kolei Joasia przyjeżdża do Grabiny, by porozmawiać z Marią - o liście, który napisała do niej rzekomo Małgosia. Kisielowa przyłapuje Żaka na flirtowaniu z jedną...

 • Barbara Kurdej-Szatan: Zaczęło się od reklamy

  Spontaniczna, uśmiechnięta i skromna. Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa, że Telekamera była dla niej wielkim zaskoczeniem. Swoją popularność aktorka wykorzystuje, aby wspierać akcje charytatywne.

 • "M jak miłość": Barbara wyjawi Joasi szokujący sekret

  ...- Co ja mam z tym Michałem zrobić? Dać tej znajomości szansę, czy odpuścić? - zapyta Joasia Barbarę (Teresa Lipowska). Seniorka szczerze poradzi jej, aby dała sobie troszkę czasu. - Niczego nie(...). - Najpierw się zaprzyjaźniliśmy, a dopiero po jakimś czasie, sama nawet nie wiem, kiedy... - westchnie. - Przyszła wielka miłość? - zapyta Chodakowska z uśmiechem. - Czasem bywa i taka kolejność - usłyszy.

 • Zdominuje "M jak miłość"

  Już niebawem to Joanna Koroniewska będzie największą gwiazdą serialu "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Joasia skorzysta z rad Barbary

  Joasia postanowi w końcu dać szansę Michałowi - dzięki radzie, której udzieli jej Barbara!

 • Roztańczone "M jak Miłość"

  Ostatnią edycję "Tańca z gwiazdami" wygrała Kasia Cichopek, jedna z bohaterek "M jak Miłość". Teraz na parkiecie zobaczymy jej kolegów z serial u: Joannę Koroniewską i Rafała Mroczka. Już wiosną zobaczymy, czy kryształowa kula - nagroda główna "Tańca z gwiazdami" - znowu trafi w ręce aktorki (lub aktora) serialu, który co tydzień ogląda 10 milionów Polaków.

 • ​"M jak miłość": Joasia podejmie wyzwanie Michała i wyjedzie w siną dal?

  W 1504. odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 23 marca o godzinie 20.55 w TVP2) Michał zaoferuje Joasi wspólny biznes i... wyjazd na stałe nad morze! Czy to oznacza, że Barbara Kurdej-Szatan robi sobie dłuższą przerwę od serialu?

 • "M jak miłość": Nowa Małgosia Mostowiak?

  Która aktorka zastąpi Joannę Koroniewską w roli Małgosi Mostowiak w "M jak miłość", jeśli scenarzyści zdecydują, że najmłodsza córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) wróci z Ameryki? To pytanie zadają sobie chyba wszyscy fani "Emki". Prezentujemy listę naszych kandydatek!

Zdjęcia na temat: m jak miłośc joasia
Wideo na temat: m jak miłośc joasia
 • "M jak miłość": Joasia i ojciec - wstrząsające spotkanie

  Ojciec Asi (Barbara Kurdej-Szatan), podejdzie do córki na cmentarzu, a ona powita go z wyraźną niechęcią. Z ich rozmowy wyniknie, że mężczyznę czeka operacja, przed którą chce się z córką pożegnać i prosić o wybaczenie. Joanna wyzna Tomkowi, że jej ojciec to brutalny damski bokser. Obie z matką (Katarzyna Żak) uciekły od niego, gdy pobił Tarnowską do nieprzytomności. Gdy Tomek oznajmi, że mężczyzna może umrzeć, Asia przez chwilę zawaha się, czy ojcu nie wybaczyć.

 • "M jak miłość": Odcinek 1359.

  Joasia wraca w końcu do Polski i spotyka się ze Stolarczykową, a ta wręcza dziewczynie klucze do niewielkiego domku na Wietrznej, który jej brat zapisał rodzinie Tomka w testamencie. Chodakowska od razu planuje dom sprzedać, zwłaszcza gdy widzi, w jak złym jest stanie. Tymczasem Wojtek znajduje w pobliżu bezpańskiego psa, który po kilku godzinach zostaje nowym członkiem rodziny. Paweł zamyka

 • "M jak miłość": Odcinek 1363.

  niespodziankę, odnawiając jej dom i ogród. Tymczasem Marcin znów spotyka się z Izą, która przeprasza go za to, jak zachował się w sądzie Artur. Skalski próbuje później ukochaną zastraszyć tak, by już

Dyskusje na temat: m jak miłośc joasia
 • Re: "M jak miłość": Teresa znów kłamie

  Tak a czy nie dosc juz tej durnej Teresy co sama nie wie co chce, cos ma z psychiką widac.No wyslijcie ją na leczenie a Artur wreszcie zrozumie jak namieszał,i zostawi tę wstrętną babe,A Tomek i Joasia to super para,Trzeba cos pomyslec jakiś watek miłosny by sie przydał,Prosimy M,Jak Miłośc anie mordobicie,,,