• Informacje na temat:

  m jak miłośc koleżanka łukasza

Artykuły na temat: m jak miłośc koleżanka łukasza
 • M jak miłość

  Gruzin Igor wraca do Polski i zapowiada Otarowi, że wkrótce ożeni się z jego córką. Próbuje też zastraszyć Łukasza. Żąda, by chłopak zostawił w spokoju...

 • Nie tylko "Jak Oni śpiewają"

  Łukasz Płoszajski znany z serial u "Pierwsza Miłość" teraz próbuje swych sił w programie "Jak Oni śpiewają". Ostatnio aktor uniknął usunięcia z show. Jak zaśpiewa w najnowszym odcinku dowiemy się niebawem. Tymczasem Płoszajski opowiada o swojej aktorskiej karierze.

 • M jak miłość

  Gruzin Igor wraca do Polski i zapowiada Otarowi, że wkrótce ożeni się z jego córką. Próbuje też zastraszyć Łukasza. Żąda, by chłopak zostawił w spokoju...

 • Walentynki w kinie? Miłość bez końca

  Tytuły premierowych filmów najdobitniej pokazują, że w piątek, 14 lutego, wypadają walentynki. Jeśli więc chcesz zabrać do kina swoją dziewczynę/chłopaka do wyboru masz m.in. produkcje: "Miłość bez końca", "Facet (nie)potrzebny od zaraz", "Ona", "Zimowa opowieść", a nawet "Jezus mnie kocha"!

 • "M jak miłość": Szokująca propozycja

  Co wydarzy się w 1458. odcinku "M jak miłość"?

 • Aktorem został z... miłości

  "Dziś łatwo jest być na pierwszych stronach gazet, z byle powodu" - mówi Bartłomiej Topa. Artysta opowiada o życiowych decyzjach (zdawał do szkoły aktorskiej, by zaimponować dziewczynie!) i długiej drodze do zawodowego sukcesu.

 • Podwójna wpadka w "M jak miłość"!

  ...dilerem narkotyków. To nie pierwsza wpadka obsadowa w "M jak miłość". Przypominamy, że także Igę Górecką mogliśmy oglądać w serialu w podwójnej roli. Pierwszy raz aktorka zagrała w "Emce" w 2014 roku, kiedy wcieliła się w Kamilę, dziewczynę Łukasza Wojciechowskiego (Adrian Żuchewicz) w zaledwie jednym odcinku. Musiała na tyle spodobać się twórcom, że zaprosili ją na casting ponownie...

 • Krawczyk poszedł do sądu!

  Kiedy kilka miesięcy temu Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", podała ojca swych synów do sądu o alimenty, nie przypuszczała, że były ukochany odpłaci jej pięknym za nadobne i także wezwie ją przed oblicze Temidy!

 • "M jak miłość": Kto wraca do serialu?

  W "M jak miłość" wielkie przetasowania. Po wstrząsającej wiadomości o odejściu Kacpra Kuszewskiego, czyli serialowego Marka Mostowiaka, widzowie muszą przygotować się na kilka nieoczekiwanych powrotów!

 • Jak Czesław Mozil wkręcił się do filmu?

  - W filmie nie będę się pchał na pierwszy plan - mówi Czesław Mozil, muzyk, absolwent Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, juror "X Factor", który debiutuje na dużym ekranie rolą Janka w komedii "Facet (nie)potrzebny od zaraz".

Dyskusje na temat: m jak miłośc koleżanka łukasza
 • Re: Zdjęcia z planów zdradzają, co wydarzy się w serialach!

  prymitywni scenażysci karzdego muszą sparaliżować brak im pomysłów, w M jak miłośc najpierw był Norbert po wypadku samochodowym wylądował na wózku , potem koleżanka Łukasza po wypadku na rolkach a potem Tomek po wypadku na policyjnej akcji był sparaliżowany , to jakiś urodzaj moda w serialu na wózki inwalidzkie za duzo tego można wymyśleć coś innego a nie to samo