• Informacje na temat:

  m jak miłosc kto jest kim

Artykuły na temat: m jak miłosc kto jest kim
 • Tomasz Kammel odnalazł prawdziwą miłość?! Kim jest jego ukochana?!

  Tomasz Kammel znów od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochany. Już wiadomo, czym zajmuje się jego nowa miłość.

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • M jak miłość

  Janusz spotyka się z Budzyńskim. Prosi prawnika, by nie mówił Piotrkowi, kto jest jego prawdziwym ojcem. Andrzej początkowo nie chce o tym słyszeć. Zmienia...

 • Zbigniew Stryj w "M jak miłość"

  Grany przez niego Robert na dłużej zagości w życiu Marii Rogowskiej, a tym samym w serialu "M jak miłość". Zbigniew Stryj zdradza, jaki będzie jego bohater, a także, co sprawia, że w wolnej chwili najlepiej relaksuje się przy... heavy metalu.

 • M jak miłość

  ...u siebie w mieszkaniu. Marcin zamierza się dowiedzieć, kim jest nowa dziewczyna ojca. Zastanawia się, jak to zrobić. W tym czasie Grzegorz spotka się z Weroniką. Musi jednak przerwać randkę. Okazuje się(...)Magda, Krystyna i Kinga w napięciu czekają na wynik operacji Marszałka. Filarska niszczy pozew rozwodowy. Ma nadzieję, że po usunięciu guza mąż znów będzie taki, jak dawniej. Magda dowiaduje się od...

 • Piotr Nerlewski: Leśniczy w "M jak miłość"

  Studiował geologię, pracował w banku, był trenerem piłki nożnej i barmanem. W końcu stwierdził, że szczęście może dać mu tylko aktorstwo. Piotr Nerlewski zagrał w filmie "Jack Strong", a teraz dołączył do obsady "M jak miłość" jako leśniczy Franek.

 • "M jak miłość": Kim będzie nowy mężczyzna Marty?

  Według doniesień produkcji "M jak miłość", Budzyńska w nowych odcinkach będzie się starała otrząsnąć z nieudanego związku. - Marta przyjedzie do Polski po kolejnym zawodzie miłosnym, który(...) już na stałe. - Rozwinie się wątek związany z życiem uczuciowym Marty - mówi Dominika Ostałowska w wywiadzie dla "Tele Tygodnia". Kto będzie miłością Marty? Z pewnością nie były mąż Andrzej Budzyński...

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • "M jak miłość": Kto zabił Roberta? Jest pierwszy podejrzany...

  Wieść, że Robert (Filip Gurłacz) został zamordowany, wstrząśnie wszystkimi, którzy znali młodego policjanta. Prokurator oddelegowany z Warszawy do Lipnicy będzie niemal pewny, że zbrodnia była aktem zemsty na Wrońskim, który romansował z... mężatkami!

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

Zdjęcia na temat: m jak miłosc kto jest kim
Dyskusje na temat: m jak miłosc kto jest kim
 • Re: "M jak miłość": Seks z Ewą, ciąża z Anną?

  dzieci a tymczasem karmis woje ego bzykając sie z kim popadnie..jaka znów miłość z Ewą..każda miłosc jest inna ale to uczucie jest jakies niewiarygodne..no ale tekst anrzeja mnie rozwalił,,korzystaj(...) i rostropny a tu lipa...ciekawe kto jeszcze odejdzie z serialu..?bo nie dziwie się Koroniewskiej skoro ta Gośka stała się nijaka,jeszcze jak projektowała ogrody to widac było ze coś rtobila a ta milosc do