• Informacje na temat:

  m jak miłość kto odchodzi

Artykuły na temat: m jak miłość kto odchodzi
 • Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "M jak miłość"!

  Agnieszka Sienkiewicz (30 l.) po wygranej w "Tańcu z gwiazdami" postanowiła rozstać się z dwójkowym tasiemcem "M jak miłość" - donosi tygodnik "Rewia"!

 • Agnieszka Sienkiewicz: Rewolucja na całego

  Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "M jak miłość" i rusza na podbój Polsatu!

 • "M jak miłość": Chory z miłości?

  W kolejnym odcinku "M jak Miłość" - numer 1201 - Kolęda wpadnie w kłopoty... a wszystko przez jego "gorące" serce!

 • Jessica Lange: Przestrasz mnie jeszcze raz

  - Pewnego dnia, kiedy spacerowałam po Nowym Orleanie, gdzie kręcimy nasz serial, usłyszałam, jak ktoś woła: "Rany boskie, to przecież Supreme!" Odwróciłam się i zobaczyłam kilku chłopaków siedzących na podeście przed jakimś budynkiem - opowiada Jessica Lange. - To było coś wspaniałego.

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski napisał pożegnalny list do fanów "Emki"

  ...- To była trudna decyzja i długo do niej dojrzewałem... Ale nawet najpiękniejsze historie trzeba kiedyś zakończyć - napisał Kacper Kuszewski w pożegnalnym liście do widzów "M jak miłość", potwierdzając tym samym, że odchodzi z serialu.

 • Uchyla rąbka tajemnicy

  Kacper Kuszewski zdradza: czy zostanie w "M jak miłość", dlaczego lubi gotować oraz jak spędzi wakacje?

 • 15 lat "M jak miłość": Alfabet serialu

  Premierowy odcinek najpopularniejszej w Polsce telenoweli wyemitowano 4 listopada 2000 roku. Z okazji okrągłej rocznicy serialu postanowiliśmy stworzyć alfabet, który jest subiektywnym wyborem redakcji. Kto mimo choroby nie zrezygnował z pracy na planie? Ile czasu minęło od tragicznej śmierci Hanki? Czyje narodziny wzbudziły ogrom emocji?

 • "Życie nad rozlewiskiem": Kto w ciąży?

  Zakończyły się zdjęcia do trzeciej serii "Domu nad rozlewiskiem". "Życie nad rozlewiskiem", bo taki tytuł nosi serial, który już jesienią będzie można obejrzeć w telewizyjnej Jedynce, nadal rozgrywa się w Pasymiu.

 • Kto odchodzi, kto zostaje?

  Producenci "M jak miłość" wydali oficjalne oświadczenie dementujące informacje o aktorskiej fali rezygnacji z udziału w "M jak miłość".

 • Przewodnik rockowy. Marillion bez Fisha: Co dalej?

  25 lat temu, 16 września 1988 roku ogłoszono, że Fish odchodzi z grupy Marillion. W kolejnym odcinku "Przewodnika rockowego" przypominamy, jak do tego doszło i co wydarzyło się później.

Zdjęcia na temat: m jak miłość kto odchodzi
Wideo na temat: m jak miłość kto odchodzi
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: m jak miłość kto odchodzi