• Informacje na temat:

  m jak miłosc małgorzata kożuchowska

Artykuły na temat: m jak miłosc małgorzata kożuchowska
 • Małgorzata Kożuchowska o odejściu z "M jak miłość"

  Pamiętacie Hankę Mostowiak w "M jak miłość"? Przez lata w tę postać wcielała się Małgorzata Kożuchowska, która teraz w jednym z wywiadów opowiedziała m.in. o emocjach, jakie towarzyszyły jej przy podejmowaniu decyzji o odejściu z serialu. "Bałam się, że publiczność mi tego nie wybaczy" - przyznała.

 • ​Małgorzata Kożuchowska w skąpej stylizacji

  ...​Małgorzata Kożuchowska już nie raz udowodniła, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Aktorka, która od lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią fanów potrafi zaskakiwać! Ostatnio postanowiła pokazać bardziej śmiały kadr w "imprezowej" stylizacji, gdzie odsłania umięśnione ciało!

 • Małgorzata Kożuchowska o udanym małżeństwie

  Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, występująca zarówno w filmach kinowych i serialach, jak i na deskach teatralnych. Gwiazda twierdzi, że jest(...), spędzać tam 12 godzin, marznąc lub pocąc się w upałach, ale kocham to - mówi Małgorzata Kożuchowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Gwiazda serialu "Druga szansa" nie ukrywa, że...

 • Kożuchowska i Karolak znowu razem. "Miłość na Marsie" w kinach na Walentynki 2021

  Kożuchowską. Trzecią z sióstr zagra Ina Sobala, prywatnie córka aktorki Małgorzaty Pieńkowskiej. Małgorzata Zajączkowska zagra ich matkę. Ostatnim filmem fabularnym Michała Rogalskiego była komedia z 2017 roku "Gotowi na wszystko. Exterminator". Rogalski jest też reżyserem takich seriali jak m.in. "Stulecie winnych". "Wojenne dziewczyny", "Zawsze warto", "Czas honoru" czy "O mnie się nie martw".

 • Kożuchowska oddała hołd Janowi Pawłowi II

  ...polscy artyści. Jedną z nich jest Małgorzata Kożuchowska, która zamieściła na Instagramie fragment tekstu napisanego przez Jana Pawła II tuż przed śmiercią. "Ludzkości, która zdaje się być zagubiona(...) Coeli dn. 3.04.2005 Źródło: album Rok 27" - wyjaśniła Kożuchowska. Cytatem z Jana Pawła II w tym szczególnym dniu posłużyła się również Edyta Herbuś. "Jak można kochać Boga, który jest niewidzialny...

 • Małgorzata Kożuchowska: Nie wszystko dostaję na tacy

  Małgorzata Kożuchowska od kilku lat jest w ciągłym biegu. Z powodzeniem łączy pracę na planie dwóch seriali z wychowaniem synka. I wciąż marzy o nowych wyzwaniach. Jak ona to robi?

 • Małgorzata Kożuchowska: Po pracy tylko rodzina

  Podoba jej się empatia i siła Moniki Boreckiej. – Ale jej sytuacja pokazuje, że nie można sobie napisać scenariusza na całe życie – mówi Małgorzata Kożuchowska o bohaterce serialu "Druga szansa".

 • "Druga szansa": Małgorzata Kożuchowska agentką gwiazd

  W serialu "Druga szansa" Małgorzata Kożuchowska wcieli się w agentkę gwiazd. Aktorka kontynuuje też pracę nad nowym sezonem serialu Rodzinka.pl. - Nie popadam w rutynę, bo jedna i druga rola zupełnie czego innego ode mnie wymaga - mówi Paktorka.

 • Maria Nurowska krytykuje spektakl z Małgorzatą Kożuchowską

  Krystyny słynna TVP i powstało dzieło, przy którym" Smoleńsk" jest arcydziełem. Jak można ! Jak można ośmieszyć i upodlić kogoś, kto nie może się bronić! Sztuka jest okropnym kiczem, miesza fakty...

 • Małgorzata Kożuchowska: Szukam wyzwań

  Pamiętamy ją z filmu "Kiler" i z "M jak miłość". Gra w "rodzince.pl", z powodzeniem występuje w teatrach. To nie wszystko. Aktorka zaprezentuje teraz swój talent w serialu "Świat według Kiepskich".

Zdjęcia na temat: m jak miłosc małgorzata kożuchowska